Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Czy myślicie że Nelson odwiedził przed walką z Reemem fightmana i zgłębił tajemną sztukę przyjmowania kolan?
 
Chyba nie, brak jest chętnych do audycji poza @Wojsław Rysiewski, na którego można liczyć jak na Zawiszę. Przegrupujemy się w przyszłym tygodniu bo może wpadną jakieś tematy bo miniony tydzień dość ubogi.
 
1.Dzieki czemu według was KSW mogło by się stać w Anglii bardziej popularne od BAMMA i Cage Warriors ?
2.Czy myśleliście o szczękach w postaci video ?
 
Jeremiah O'Neal:
1. Jaką przyszłość mu wróżycie?
2. Bazelak vs O'Neal - main event PLMMA czy Bellator'a?
Żarty na bok:
3. Dlaczego Bellator rozmienia się na drobne? Przecież Cohones ukamieniowałoby K&L gdyby takie coś się w KSW zdarzyło.

Techniczna decyzja, no contest i dyskwalifikacja - kiedy zachodzi jedno a kiedy drugie? Noons vs Cruickshank - NC po palcu w oko - Corossani vs Blanco - DQ po kolanie w parterze. Rozumie, celowość i tak dalej, ale moglibyście trochę objaśnić.
 
1.Czy na KSW 31 bedzie druga walka undercardowa? Bo na stronie KSW nie ma na nia osobnej grafiki. Kogo z miejscowych(Gdansk,Gdynia) byscie tam ewentualnie widzieli? Bo stricte z miejscowych zawodnikow nie ma tam nikogo.
2.Czy myslicie ze mozemy sie spodziewac jeszcze jakiegos goscia specjalnego/jakies szczegolne ogloszenia na ostatnia chwile przed UFC w Krakowie?
 
Ja ponownie swoje pytania odnośnie transmisji gal KSW za granicą, na które nie otrzymałem odpowiedzi.
w SSS pewnie będzie sporo o KSW 30. Ja jestem ciekaw jaka była oglądalność za granicą przez kswtv oraz w tv za granicą (podobno w 29 krajach jest transmisja?). I właśnie jest jakiś spis tych telewizji w których jest transmisja w poszczególnych krajach? Czy transmisja w tv zagranicą jest również na galach PPV? Bardzo mnie to interesuje. Załóżmy, że mam kuzyna we Francji i wujka w Kanadzie. Obaj nie ogarniają netu, a zwłaszcza płatności internetowych, więc kswtv odpada, a chcą obejrzeć galę. Jak mogą to zrobić?
 
Przepraszam za post pod postem, ale jeszcze jedna sprawa mi do głowy przyszła.
Jak oceniacie dotychczasową sprzedaż biletów na KSW 31? Karta najlepsza w historii (moim zdaniem), jest Pudzian, nowoczesna hala, duża aglomeracja, dobra data, a biletów nie ubywa. Czy wg Was hala się zapełni? Co to będzie oznaczało dla przyszłości KSW jeśli zostanie dużo wolnych krzesełek?
 
Przepraszam za post pod postem, ale jeszcze jedna sprawa mi do głowy przyszła.
Jak oceniacie dotychczasową sprzedaż biletów na KSW 31? Karta najlepsza w historii (moim zdaniem), jest Pudzian, nowoczesna hala, duża aglomeracja, dobra data, a biletów nie ubywa. Czy wg Was hala się zapełni? Co to będzie oznaczało dla przyszłości KSW jeśli zostanie dużo wolnych krzesełek?

Panie, prawie 2 miesiące do gali zostało. Nie każda gala musi się wyprzedawać w 4 dni ;)
 
Dobra kiedy to SSS, bo to robi się śmieszne... Kokurencja napier***a podcast za podcastem a tu CISZA! Na Cohones coraz mniej aktywnych użytkowników z tego co zauważyłem. Moje pytanie do redakcji: Czy jeszcze Wam się chce zajmować MMA, czy gdy hobby stało się pracą, MMA jest coraz częściej uciążliwym obowiązkiem?

p.s. NIE BANOWAĆ za szczerość!
 
Taran a widziałeś post TJ? Że dzisiaj wieczorem nagrywają? Później jesteś zdziwiony że każdego wkurwiasz( mnie jeszcze nie bo mi nie podpadłeś...) ogarnij się chłopie czasem!:wink:
 
Byłbym wdzięczny, jeżeli omówicie wszystkie walki z UFC Kraków i podzielicie się swoimi przewidywiniami. Coś jak Szczęka w wydaniu przed KSW. @Tidzej

Taki format na pewno będzie. Ze względów logistycznych najprawdopodobniej zrobimy jednak razem jakieś 20 minut o UFC w Fairfax i potem przejdziemy do preview. Myślę, że nagramy w czwartek.
 
Oczywiście też miałem na myśli załączenie segmentu poświęconego tej rozbudowanej zapowiedzi w audycję o wydarzeniach z weekendu. Dzięki.
 
e też miałem na myśli załączenie segmentu poświęconego tej rozbudowanej zapowiedzi w audycję

Wiesz, normalnie bym wolał krótką nagrać dziś/jutro i potem tylko preview ale nie da rady czasowo tego ogarnąć.
 
Wam to się jakoś upycha w sensowne ramy. My musieliśmy oddzielnie nagrać UFC Fairfax + sprawy bieżące, bo byśmy się na pociag do Krakowa spóźnili jak longiem byśmy polecieli :confused:

E: O! to był mój post nr.5000, jak miło :D
 
Back
Top