Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Czy Barni aż tak słabo radzi sobie ze stresem, że przed publicznością KSW mógłby wtopić nawet z Wasiakiem?

Będąc przy Mateusz pytanie podchwytliwe (zakładając, że w audycji pojawi się Venom): Łowca Szczurków w KSW zadebiutuje przeciwko Zawadzkiemu czy Gniadkowi?
 
intryguje mnie 1 rzecz a mianowicie oświetlenie klatki na tej gali które w telewizji wyglądało mega tragicznie (za ciemno), czy coś zostało zawalone produkcynie czy tak miało być?
 
Last edited:
@pawcio71
nie, nie chodzi mi o wygląd maty bo akurat ta była spoko dużo lepsza niż śnieżno biała, ale w ringu było zwyczajnie ciemno
popatrz sobie na UFC naprzykład tam też nie jest biała ta mata a w ringu jest w chuj jasno, na poprzednich KSW też było w chuj jasno a teraz było ciemno i myśle że kolor maty na to nie wpływał, były też jakieś dziwne cienie od tego oświetlenia
 
intryguje mnie 1 rzecz a mianowicie oświetlenie klatki na tej gali które w telewizji wyglądało mega tragicznie (za ciemno), czy coś zostało zawalone produkcynie czy tak miało być?
nie wiem czy to temat do SSS ale też odniosłem wrażenie że obrzeże klatki było gorzej oswietlone niż zazwyczaj, cienie padały tak jakby było zbyt mało źrodeł światła, a to jak już oświetało zawodników to było zbyt mało rozproszone. Może to efekt uboczny wyraznego odcięcia światłem trybun od klatki.
 
w SSS pewnie będzie sporo o KSW 30. Ja jestem ciekaw jaka była oglądalność za granicą przez kswtv oraz w tv za granicą (podobno w 29 krajach jest transmisja?). I właśnie jest jakiś spis tych telewizji w których jest transmisja w poszczególnych krajach? Czy transmisja w tv zagranicą jest również na galach PPV? Bardzo mnie to interesuje. Załóżmy, że mam kuzyna we Francji i wujka w Kanadzie. Obaj nie ogarniają netu, a zwłaszcza płatności internetowych, więc kswtv odpada, a chcą obejrzeć galę. Jak mogą to zrobić?
 
Czy mamy tylko kilku zawodników, który mogli by się utrzymać w UFC ,a reszta z top 10 swoich kategorii ma tylko taki "Oveerem hype"(np. Lasota, Materla, Fabianski, Bandel itp).
 
Mozecie poswiecic chwilke walce wieczoru Newton vs McGeary , prosilbym o punktacje I uzasadnienie , jestem mega ciekawy wazej opini .
Dziekuje z gor !!
 
Invicta ogłosiła main event następnej gali : Katja Kankaanpaa vs Livia Renata Souza. Osobiście nie widzę sensu takiego zestawienia gdy organizacja ma już wypromowane Kowalkiewicz i Grasso, ale może wy widzicie. Prosiłbym o komentarz.
 
Jak oceniacie sobotni wystep Holly Holm ? Czy tylko ja mam wrazenie, ze kombinacje i ciosy Joanny Jedrzejczyk sa znacznie bardziej dynamiczne isilniejsze niz bylej mistrzyni swiata w boksie ?
 
o sytuacji Cage Warriors zamienić kilka słów , czy jeszcze wrócą czy zawieszenie działalności = koniec organizacji.
 
Mam nadzieje, ze pojawi sie i bez mojej zachety, ale dla pewnosci : Wasza punktacja Zontek - Browarski i 2 pierwszych rund w walce Mory ?
 
Będzie dzisiaj. Doceńcie, że w związku z tym katuje się wywiadami Wojtka z Świątkiem na potrzeby intro.
 
giphy.gif
 
@Tidzej Zechcij proszę udzielić informacji o jakiej porze dziś możemy się spodziewać audycji? Czy da radę posłuchać do poduszki, czy raczej późno w nocy?
 
Back
Top