Szklana Szczęka - pytania, propozycje

TJ może być w sobotę! Na sobotę nic nie planuję specjalnie do obiadu będzie co słuchać... Gość bardzo dobry swoją drogą!
 
TJ 2 pytania-1) Czy naprawdę Faria nie wiedziała że pojedynek nie jest o pas? I dopiero w Polsce ją ktoś uświadomił? 2) Czy prawda że Tsarev przyleciał taki zapuszczony( wagowo)?
 
Skoro to szczeka o KSW to trzeba ja przesluchac przed KSW.Wiekszosc osob slucha podczas treningu,jazdy autem,autobusem,rowerem badz sprzatajac mieszkanie.Podejrzewam,ze wiekszosc ma inne zajecie w sobote niz sluchanie sss.Dodatkowo nie ma zbyt wiele czasu na jej przesluchanie skoro sss wychodzi w ten sam dzien co gala.Karny kutas dla was Panowie.Robcie SSS w tygodniu tak zeby ludzie mieli czas ja przesluchac.
 
A kiedy TJ pytał kiedy wolimy i czy z gościem czy bez, to nikt nie zgłaszał sprzeciwu.
A kiedy to było? Ja od zawsze pisałem, że trzeba się określić co do dnia i godziny jak to robią "oktagony". U nich jest tak- Poniedziałek okolice 20.00 i nie ma ciula we wsi by podcastu nie było na ich kanale YT.
 
Taran ale Ty jesteś ciężki widzę... Była 1 szczena już w tym tygodniu,teraz jest wydanie specjalne poświęcone KSW to o jakim Ty poślizgu mówisz? Było pytanie tak jak Grzechu pisze a teraz każdy zdziwiony...
 
Taran ale Ty jesteś ciężki widzę... Była 1 szczena już w tym tygodniu,teraz jest wydanie specjalne poświęcone KSW to o jakim Ty poślizgu mówisz? Było pytanie tak jak Grzechu pisze a teraz każdy zdziwiony...
Przepraszam uważny czytelniku.
 
Czyli rozumiem, że to jednorazowy poślizg w czasie ?
Tu nie chodzi o poślizgi, nie ma określonej godziny w tygodniu kiedy wychodzą szczęki. Nargrywają jak jest o czym i jak mają czas, to naprawdę łatwo zrozumieć. Będzie to będzie.
Resztę wyjaśnił kolega wyżej.
 
Jest opcja zrobienia zapowiedzi KSW 30 z Karolem Matuszczakiem. Niestety z powodów logistycznych nagranie będziemy mogli zrobić dopiero w sobotę rano więc na stronie powinno być ok. 12-13. Teraz pytanie do was - czy przeżyjecie taki poślizg bez spamowania "gdzie Szczena?" w tym temacie czy mamy szukać innych opcji na nagranie w piątek?

z resztą nie wiem po co ja to podsyłam trolowi
 
@Wojsław Rysiewski
Czyj to był pomysł, aby na stronie KSW od 20.00 gdy oficjanie ogłoszono Sopot walka Drwala (czwarta od konca) i walka Materli (ME) to były osobne walki. Natomiast gdy Borek oficjalnie ogłosił, że Panowie zawalczą przeciwko sobie to nagle na stronie KSW pojawiła się ich walka już oficjanie jako ME.
PS. Dobra zagrywka
 
Back
Top