Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Martin na Twitterze Artura Mazura napisał: Mogę zapewnić, że od kolejnej gali nie będzie już "wielozadaniowości" sędziów w KSW. Oznaczać to będzie, że każdy będzie musiał wybrać,.... 2.... Jaką rolę chce pełnić w KSW, czy być sędzią, czy punktowym, czy cornerem zawodnika. Czy można prosić o szczegóły? Bo to oznacza, że np. Bronder nie sędziuje na gali gdzie walczy "Kornik", a "Bagi" gdzie pojawia się jakikolwiek Berserker etc...

Pomysł walki Pudziana z Bedorfem? Refleksje redakcji... o tych zestawieniach ze strony też bym chętnie posłuchał ;)

Odejście Kingi? Wtf?

Werdykty w walkach Strus - Silva, Kornik - Vaso, Ghost vs Narkun? Kontrowersyjne?

Najnudniejsza gala od dawna? Kraków się sprawdził?

Karolina odchodzi od Kowalika? Czemu?
 
1. Faber vs Rivera i eye-poke prowadzący do zwycięstwa.
2. Dlaczego KSW niszczy karierę Piotra Strusa?
 
Czy to Wojsław jest odpowiedzialny za tekst "Największa nadzieja niemieckiego mma w kat. półśredniej" (o D.Zawadzie)? :D
 
Jak bardzo spadł status KSW po gali z numerem 29, która wcześniej często zapowiadana była przez włodarzy jako "BOMBA" w znaczeniu best of the best?
 
Dlaczego nie odbyla sie konferencja po gali KSW 29. Oraz dlaczego media nie zostaly o jej nieodbyciu odpowiednio wcześniej poinformowane, tylko byl taki rozpier*ol.
 
jak redakcja ocenia kategorię półciężką i jakie widzi realne jej wzmocnienia. oczywiście chodzi mi o KSW.
 
Prawdopodobny skład: ja, Royler, Wojek oraz Artur Mazur.
dla mnie GIT, chociaż szkoda że bez Kowalika :(
Bedzie jakis przeciek odnosnie ilosci sprzedanych PPV ? czy KSW ma jakis zespół do walki z piractwem ? Ilość ogladajacych na weeb.tv byla imponujaca i smuta jednoczesnie. Ciekawe jaka ilosc klientow tego serwisu bylaby sklona zaplacic legalnie za ogaldanie na ksw.tv gdyby znaczaco obnizyc cene PPV .
 
Pytanie odnośnie końcówki walki Celinskiego z Kondraciukiem.
Czy gdyby trener Koscielski nie rzucił ręcznika, to Cebula przegralby przez dyskwalifikacje? Wszak walka została przerwana po nielagalnym kolanie zadanym przeciwnikowi z 3 punktami podparcia. Jeśli tak to, chyba niewiele osób zdaje sobie sprawę jak bardzo fair zachował się corner Ankosu.
 
@Wieri Gdyby Cebula przegrał tą walkę przez dyskwalifikację, to chyba byłby wałek roku, w końcu Bronder mógł już dwa razy przerwać i nikt nie miałby pretensji.

Więc może - jak oceniacie brak przerwania (przez sędziego) w walce Celiński vs Kondraciuk? Jak wspomniałem, my z bratem byśmy dwa razy już przerwali, i tutaj stoimy w opozycji do Jurasa (który chyba jakiś nie w sosie był, bo jeszcze Vaso wychwalał).
 
Sędzia zabrał Cebuli 1 punkt z tego co pamietam, a Tomaj na pewno by nie poddał sam walki - pewne info. Więc dalej by go prał pewnie - do skutku: sick! :D
 
Sędzia zabrał Cebuli 1 punkt
Zgadza się. Na hali ludzi myśleli, że walka się zakończyła, oczywiście nie zauważyli kolana w parterze :p Zabawna sytuacja, zdziwienie i dezorientacja na trybunach po chwili gdy sędzia odejmował punkt Celińskiemu bezcenna. Zresztą kaczy byłeś przecież to wiesz
 
Bedzie jakis przeciek odnosnie ilosci sprzedanych PPV ? czy KSW ma jakis zespół do walki z piractwem ? Ilość ogladajacych na weeb.tv byla imponujaca i smuta jednoczesnie. Ciekawe jaka ilosc klientow tego serwisu bylaby sklona zaplacic legalnie za ogaldanie na ksw.tv gdyby znaczaco obnizyc cene PPV .
mi się wydaję że nawet nie sama cena jest problemem, tylko dostęp do PPV ja nie mam żadnego dekodera w domu a przez tą chujową iple co zawsze się psuje nie mam nerwów do tego.
 
ale skoro kilaset tysiecy ludzi ogladalo KSW na weeb.tv to znaczy ze mieli czym i jak to ogladac, dla mnie kwota w okolicach 15-20 wydaje sie sesnowna do zaplaty za tak zeby przerzucic sie z nielegalanego, niepewnego streama na ksw.tv
 
no mogli wybrać iple czy kswtv ale to że ci się uda bez przygód obejrzeć jest jak gra w rosyjską ruletke :D
a to jednak 40 zł, odejmijmy też sporo ludzi którzy oglądają cały czas coś na weeb i mają regularnie premium, takich ludzi jest sporo i oglądają bo leci w cenie pakietu.

z ppv będą cyrki, dopóki polsat/ksw nie stworzy kozackiej platformy internetowej na której nie będzie problemu.
 
KSWTV działalo mi bez problemu. Cały czas w HD bez przycięcia. Z drugiej strony, ipla to bezużyteczny szajs.
 
z ppv będą cyrki, dopóki polsat/ksw nie stworzy kozackiej platformy internetowej na której nie będzie problemu.
KSW TV u mnie dzialalo do tej pory bez problemu, zero scinek, jakos HD - co nie znaczy ze u wszystskich tak musi byc.
 
Back
Top