Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Co sądzicie o tym, żeby mistrz ufc w wadze ciężkiej (bez względu na wynik pojedynku cain vs jds) wziął udział w tufie wraz z którymś z pretendentów i oczywiście uczestnikami byli by panowie z najcięższej kategorii wagowej?


[np. gdyby wygrał JDS to tuf z udziałem jego i Cormiera byłby bardzo fajny, przynajmniej dla mnie]
 
Co z European Fight Masters?



Czy ta gala w ogóle się odbędzie?



Jeżeli tak to kiedy poznamy rozpiskę?



Czy zawalczy na niej Marek Ivan? (bo krążą plotki, że sie wycofał)



Czy zawalczy Materla?



Na fp na FB niewiele się dzieję a gala niby niedługo.



Macie numer do Norberta Sawickiego więc liczę, że czegoś się dowiecie :-)
 
Artur Mazur • @Art_Mazur 43s



Premierowa gala European Fight Masters nie odbędzie się 10 listopada w Ostrawie - wkrótce więcej na stronach "Wirtualnej Polski"



Marek Ivan, który miał walczyć z Jackiem Wiśniewskim, z powodów osobistych wycofał się z udziału. Po nokaucie nie mógł też walczyć Materla



Organizatorzy pracują na zorganizowaniem gali w innym terminie
 
Po odwołaniu gali EFM 10 naszła mnie taka myśl. Materla przed walką z Kendallem miał mieć następny występ w krótkim czasie po gali. Przez walką z Silvą było to samo. Myślcie, że bukowanie walk na zapas i myślenie o kolejnych walkach mogło mieć negatywny wpływ na dyspozycję Materli w walkach?
(powodów które miały na to wpływ na pewno było więcej [chociażby to że ani Kendal ani Silva to nie są słabi zawodnicy] ale jestem ciekaw waszego zdania co do tego konkretnego)
 
Pytanie do Pawła. Jaki ma plan na poprowadzenie Oskara? Ogólny zarys, ile walk w przyszlym roku? Może wprowadzenie do Cage Warriors?
 
Szczęka dziś?



Btw. tak mi się przypomniało, co z tym tajemniczym projektem escobara i tja?
 
Panowanie Caina w konteksćie przejścia do wagi ciężkiej JJ - kto dla Was byłby obecnie faworytem takiego starcia, w rozważaniach mile widziane będzie uwzględnienie także ewentualnej wcześniejszej walki Jonesa z Cormierem w 205 :)
 
Jak widzicie starcie Werduma z Cainem i jak procentowo rozkładacie szanse obydwu?



Nie mogę się już doczekać szczeny :)
 
Moim zdaniem pbalać nie będzie, myślę, że będzie wykonywał pracę podobną do tej co z Juniorem, czyli ciosy i klincz.
 
1. Kiedy według was Tybura dostanie propozycję od UFC? Jaka umowa łączy go z M-1 ( na ile walk) ?



2. Czy Herb Dean powinien zostać zwolniony z UFC za skandaliczny brak przerwania walki w trzeciej rundzie ? :-)
 
Pora na zmianę pytania: Czy Herb Dean powinien być dopuszczany do sędziowania walk MMA po tak karygodnym błędzie?







W końcu wszyscy wiedzą, że Dana płaci zawodnikom za przybijanie sobie "piątek" na konferencjach prasowych a nie za [strike]napierdalanie się po ryjach[/strike] w oktagonie...:-)
 
no jak ktoś nie ma poczucia humoru to nie jest:P nie ma co podchodzić do tego tamatu śmiertelnie poważnie:P trochę luzu panowie... tak więc skoro niektórzy tutaj tak bardzo się irytują to uznajmy, że nie było moich pytań...
 
Ok, żartowałem ;)
Moje pytanie o Caina. Czy po ewentualnej wygranej z Werdumem,widzicie kogoś kto może realnie zagrozić na papierze mistrzowi ?
Czy gdzieś poza UFC istnieje ciężki który w przyszłości mógłby powalczyć z Meksykaninem ?
I pytanie z naszego podwórka. Co z Michałem Materlą ? Czy są jakieś konkretne plany związane z kolejnymi startami i czy wiadomo coś dokładnie o planach Roberta Sawickiego na jego przyszłość ? (w którymś z wywiadów chyba mówił że mają już pomysł).
 
Proszę o skomentowanie breaking news:
Daniel Burzotta
I can now confirm Stav Economou will be fighting Polish strong man Kamil Bazelak AWOL MMA 3 on December the 1st!!! not to be missed!!!! Tickets will go on sale this week!!!!www.tsgmma.com
 
Back
Top