Szklana Szczęka - pytania, propozycje

A ja mam jeszcze jedno pytanko, pewnie szczena juz jest gotowa ale co tam napiszę!



Co sądzicie o Kułaku który ma walczyć na KSW 25, byłem osatnio na Celtic Gladiator w Dublinie w której Model walczył w walce wieczoru, walka nie porywała... była wręcz nudna.
 
Kilka pytań do Pawła:



Czy MMAA faktycznie zrobi jeszcze galę w lutym?



Jeżeli tak, to może lepiej zrobić mniejszą galę w jakimś 6 tysięczniku wcześniej?



Czy stara się jakoś znaleźć walki zastępcze Polskim zawodnikom żeby nie zostali na lodzie? (oczywiście nie ma obowiązku)



Czy wie coś o którymkolwiek zawodniku z rozpiski, który dostanie walkę gdzie indziej?



Materla vs Drwal na gali u Sawickiego, to możliwe?
 
No tak, chyba za bardzo chciałbym zobaczyć Tomka w walce z Mamedem lub Materlą że przeoczyłem pewne rzeczy, jednak chyba odwołanie gali nie wrózy najlepiej... to może ktoś wie czy Tomek ma w kontrakcie że nie może walczyć w innej organizacji w Polsce? Myślę że przy obecnych "wiatrach" jakby Gorilla bardziej się ogarnął i powalczył trochę więcej to mógłby "zagadać" do UFC
 
@LaQi, jak to dlaczego tak długo?
1377256_10202167298524337_88946408_n.jpg
 
Wszyscy razem to przynajmniej nie będzie problemu z mikrofonem Pawła.



A Franka to już na kwadrat nie zaprosili. Tacy koledzy:-)
 
Wiem juz, ze pozno w nocy lecz jesli zagladacie i mozecie to podajcie jakis deadline. Mysle, ze sporo osob chce doczekac, pytanie czy swit nas nie zastanie ?
 
@ LaQi



Daj sobie spokój tak jak ja. Oni nie skończą przed 3 rano/w nocy.



Pytanko (albo 2). Dlaczego Chorwich nie dostał wali o mistrzostwo KSW, albo o mistrzostwo Wszechświata z Mamedem? Czy Tito albo Rampage jest mozliwy dla Janka na KSW? A moze jednak Lawal albo Newton?



Jak mierzyć w Juefsi to mieżyć wysoko.
 
Zamiast informacji o dlugosci Szczeki wolalbym wiedziec kiedy bedzie dostepna. Przeciez i tak jak zwykle przeslucham od deski do deski :)
 
Nagraliśmy tak długą szczeke, że wrzucę ją dopoero jutri jak wstanę. Myślę, że warto czekać.
 
Nieee!!! Jutro rano to ja już będę w drodze do Surabayi i ściągnę dopiero za tydzień :/
 
TJ, jeszcze nie miałem okazji zwiedzić. Dopiero co zmieniliśmy trasę z Singapur - Leam Chabang/Bangkok na Singapur - Surabaya. Słyszałem jednak, że strasznie śmierdzi.
 
Nieee!!! Jutro rano to ja już będę w drodze do Surabayi i ściągnę dopiero za tydzień :/
#ZAGRANICO!


Miliony wiernych czekają do 2:35 w nocy a tu z komina czarny dym. #tyleprzegrać.
 
Back
Top