Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Co sądzicie o tym, że Mamed nagle po 3 latach chce rewanżu z 42 letnim Sakuraimem?


Na samą myśl na temat takiego zestawienia ogarnia mnie pusty śmiech. Miał być Okami, przyjedzie Sakurai. Przecież to to samo :)
 
jestem ciekaw, czy Mamed jest świadom tych rewelacji o Okamim bo jeśli tak to wygląda to troche jakby speniał i sięgnął po dawne mozliwości - niedokończone porachunki z Sakuraiem lub trylogia z Santiago
 
Do prowadzących SSS.



Wytłumaczcie dlaczego managerowie nie walczą (?) o zapisy w kontraktach, aby:



- każda walka podopiecznego (jeśli ten ma pas) była walką o pas - tutaj mam na myśli np. Sawickiego i to że Materla nie bronił pasa



- dlaczego zawodnicy nie mają w kontrakcie zagwarantowanego zastępstwa w razie kontuzji rywala - tutaj przykład Oli Thompsona.



Dwa zapiski a jak wiele by zmieniły
 
Liczę, że escobar poopowiada coś o odwołaniu mmaa4 (może poda kto był przewidziany do walki z Drwalem i Grabowskim)
 
Czy waszym zdaniem UFC jest w stanie wysprzedać w polsce hale większą niż Torwar, widząc co stało się z MMAA4? W persektywie roku? Bez mocnej promocji w jakiejś ogólnokrajowej telewizji?



Czy to co się dziś stało dobitnie pokazuje że MMA w Polsce równa się KSW ? A na KSW się 'bywa' bo to modne, a nie dla aspektów sportowych?
 
Czy KSW weźmie sobie DJa Lindermana do walki o pas z Karolem Bedorfem? DJ jest wypromowany na PL rynku.. jest o nim głośno.. tak samo jak było o Olim przed MMC i po :)

Jak widzicie starcie Cipek vs Drwal na grali w Ostrawie ?
[strike]Gdzie ma się podziać Krzysiu Jotko oprócz rodzinnej PLMMA? [/strike]
 
Czy Paweł może zdradzić kto był (o ile był) zakontraktowany dla Drwala i Grabowskiego albo chociaż z kim były prowdzone rozmowy?
 
zapomniałem zapytać wczesniej, wrócicie do tych długich wywiadów przed/po gali (godzina z Kowalikiem), ew. videokonf?
 
Mam pytanie odnośnie zwolnienia Okamiego.



Jak waszym zdaniem wpływa (czy w ogóle) to na powagę rankingu, który UFC samo wprowadziło? Czy może powinna być (chociażby niepisana) zasada, że zawodników z pierwszej dziesiątki się nie zwalnia, a ci którzy z niej wypadną, sami i tak 2,3 porażkami (które to wypadnięcie spowodują) dadzą dopiero dobry ku temu powód.?



Pojawiło się również nawiązanie tego zwolnienia do zwolnienia Fitcha, jednak z osatnich czterech walk w UFC Okami przegrał tylko jedną (odwrotnie niż Fitch) i to z totalną bestią -84... W ten sposób UFC pozbawiło się solidnego Gatekeepera. Co prawda w 84, owych zorientowanych zapaśniczo keeperów jescze by się znalazło, ale Okami był gościem, który wyraźnie potrafił oddzielić ziarno od plew i pokazać nam np. że jednak Belcher nie rozwinął się tak jak mysleliśmy...



Pozdro
 
Więc jednak prognozy o biletach sprawdziły się •
1700 biletów sprzedanych, gdzie fight card powala pod względem sportowym. To oznacza, że na dzień dzisiejszy MMA jeszcze nie jest jeszcze rozpoznawalne w Polsce. Ludzie jeszcze nie doceniają zawodników.
Super liga MSW, Fighters Arena, a teraz MMA Attack - ile organizacji musi jeszcze upaść, żeby potencjał polskiego rynku został zweryfikowany?

Czy nadal uważacie, że gala UFC powinna się odbyć w Ergo Arenie? Weźcie pod uwagę, że:

- UFC nie ma freaków.

- ceny biletów będą o wiele droższe niż na MMA Attack.

- takie nazwiska jak Hallmann, Omielańczuk i Jotko są znane tylko w środowisku.

- UFC nie będzie miało wsparcia Polsatu, tylko pewnie Orange Sport.

Czy może KSW wypełniając największe hale w Polsce będzie jedynie miną dla UFC i gala w Polsce może okazać się kompletnym niewypałem?
 
Nope, przecież połowa Europy sie tu zjedzie jeśli ufc w polsce zawita. Bardzo podobnie było w Szwecji o ile wiem
 
W ramach dyskusji po walce Materla/Silva:


  • Czy zwakowanie tytułu przez Michała Materlę byłoby dobrym posunięciem marketingowym?

  • Czy kuć żelazo póki gorące, czyli zestawiać Chalidowa z Silvą? Zwłaszcza, gdy o sportowo wartościowego przeciwnika dla Mameda jest ciężko.

    Czy po porażce przez KO ewentualne starcie Cipka z "ciężkorękim" Melvinem Manhoefem nabiera sensu?
 
Proponuje poruszyć temat ewentualnego przejęcia zawodników MMAA przez KSW, chodzi mi tutaj głównie o Tomasza Drwala, wiemy że przed podpisaniem kontraktu z Panem Cholewą były prowadzone rozmowy z KSW. Z racji tego że Tomek pewnie przygotowywał się do swojej walki w październiku, czy istnieje jakaś szansa że przedłuży przygotowania i pojawi się w grudniu we Wrocławiu.
 
Ale przecież MMAA nie upadło, tylko odwołało jedną gale - czy UFC odwołując 1 gale w tamtym roku też można powiedzieć że upadło? :-)
 
Back
Top