Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Tidzej - jestem przekonany ze dobrze byś wypadl w tej roli.



Duet zawodowy komentaor sportowy + zawodnik to dobre zestawnie choc Janek w roli komentatora wypada bardzo salbo w porownaniu z Jurasem. Nie chcialbym nigdy chyba uslyszec komentatorki prowadzonej przez duet Mirek i Janek :)
 
TJ z Jurasem :) może Orange się skuszą, przecież w programach brałeś udział, więc napewno śmiało mógłbyś spróbowac :)
 
opinia o walce helada (co oczywiste ofc) + przewidywania na final



ktos wspominal, ze cos z mmaa sie moze ruszy- skad info i co dokladnie wiadomo? ;]



czy po ksw 21 mozemy wkoncu spodziewac sie konca telenoweli z mamedem w stanach, czy bedziemy czekac kolejne miesiace slyszac, ze negocjacje trwaja? (wiem, ze moze to byc pytanie retoryczne)
 
Warto poruszyc kwestie kolejnych kontrowersyjnych decyzji sedziowskich



3 runda walki GSP vs Condit, 2 sedziow dalo wygrana GSP z czym osobiscie sie nie zgadzam i jestem ciekawy oceny redakcji tej rundy



Carmont vs Lawlor - czy to kandydat do najgorszej decyzji sedziowskiej podczas jesieni 2012?
 
Szczęka przełożona na jutro. W międzyczasie zapraszam do wpisywania kwestii, które chcecie żebyśmy poruszyli.
 
Jakieś inne wieści na temat powrotu MMAA?



Czemu Escobar nie będzie Matchmakerem jeżeli miał nim być na ostatniej gali, co się zmieniło?



Czy będzie ktoś z redakcji na gali w Londynie na której walczy Damian Grabowski?
 
Wiecie co się dzieje z Pawłem Wolakiem? Miał debiutować bodajże we wrześniu, a tu ani widu, ani słychu.
 
@koniu, pawel pisal, ze jego debiut jest planowany na styczen

I still train 3 days a week in boxing but I am retired. I will be debuting in mma in January in Chicago or AC.
 
czy ewentualna roczna przerwa spidera wpłynie na jego pozycje w rankingu p4p jesli gsp zaliczyłby jakąś wygraną lub dwie
 
[list type=decimal]
[*]
Czy wiadomo Wam coś jak wygląda sytuacja na linii Ankos- MMA Attack? Nadal klub z Poznania nie chce mieć nic wspólnego z federacją Darka Cholewy?
[*]
Sytuacja kontraktowa Reeda. Kontrakty KSW zazwyczaj wyglądały tak, że zawodnik podpisywał kontrakt na okresloną ilość walk. Jeżeli nie dostanie walki w przeciągu roku kalendarzowego to automatycznie kontrakt zostaje rozwiązany i dany zawodnik ma prawo walczyć na terenie Polski dla innych organizacji. Nie miałbym wątpliwości co do Szkota, jednak na ostatnie KSW został ściągnięty w ostatniej chwili jako zastępstwo za Anglika i mam pewne wątpliwości jak został sformuowany kontrakt i czy w ogóle jakiś, na dłuższą metę, został podpisany. Reasumując, czy wyskok na KSW 20 we wrześniu, uniemożliwia start Paula na MMA Attack w kwietniu?

Czy posiadacie jakiekolwiek informacje co do ilości walk na MMA Attack 3? Jeśli tak, to ile ich będzie?

Zakładając, że Polsat/ Polsat Sprot nie będzie zainteresowany pokazaniem dolnej karty, co myślicie na temat darmowej transmisji undercardu MMAA na Youtube/ Facebooku, bądź za drobną opłatą- jeśli Polsat by się nie zgadzał na taką samowolkę- na Iplii? Jest to opłacalne dla organizatora? Jeśli nie jest, to dlaczego?
[/list type=decimal]
 
Mysla przewodnia audycji powinno byc "Wszystko czego chcielibyscie sie dowiedziec o przyszlosci Marcina Helda i MMAttack , ale boicie sie zapytac". Panowie popusccie choc raz wodze fantazji :)
 
1. Czy po reaktywacji MMAA KSW uda sie zorganizować 6 gal w 2013 roku? (waszym zdaniem)



2. Czy w wypadku organizacji tylko 4 gal KSW połowa z nich będzie w PPV? (waszym zdaniem)
 
Czy jest jakakolwiek szansa, biorąc pod uwagę wszelkie praktyki i zwyczaje Zuffy, na wypożyczenia Mameda na pożegnalą galę Strikeforce w zastępstwie Rockholda? Oraz jak ewentualnie ocenialibyście jego szanse w walce z Larkinem?
 
Back
Top