Szklana Szczęka - pytania, propozycje

czyli dziś sobie odpuszcze.
A można widzieć czemu tak późno, tydzień temu było już jakoś o 19
 
Po obejrzeniu kolejnej walki Jonesa nasunęła mi się taka myśl, że jego styl walk, umiejętności, trening itd. są ściśle podporządkowane jego wielkiej przewadze w zasięgu. I tutaj rodzi się moje pytanie: jeżeli Jones, zgodnie ze swoimi zapowiedziami, przejdzie kiedyś do kategorii ciężkiej i trafi tam na zawodnika swoich rozmiarów, to czy jego dotychczasowe przyzwyczajenia i sposób walki nie będą działały na jego szkodę i nie będzie musiał ich drastycznie zmienić? Chętnie posłucham w Szczęce Waszej opinii na ten temat. Pozdrawiam.
 
jak to sie stalo, ze bob dzis przegral na slowenii i czy myslicie, ze ta porazka nie odbije si ena jego psychice przed walka z pudzianem? :-)







a z bardziej 'przyziemnych' spraw:



jak sie zapatrujecie na rywala michala?







@down:



wiem, ale raczej nie watpisz, ze tak sie to skonczy ;]
 
Michael McDonald, jak daleko od walki o pas znajduje sie w tym momencie? kto teraz dla amerykanina? Bowles (ale ten jest po porazce)? Renan Barao (walczy dopiero w lipcu)? Czy od razu Cruz/Faber? Jak widzicie jego szanse w starciu mistrzowskim?







Rory MacDonald, podobnie. Jak daleko od walki o pas? Kto teraz? Gdyby powrot GSP sie opoznial, czy widzicie sens rewanzu z Conditem? Np na jednej z nastepnych kanadyjskich gal.







Ponadto jedno pytanie niezwiazane z wczorajsza gala, mianowicie czy obserwujecie na biezaco sytuacje Nicka Diaza i jak oceniacie szanse na jego powrot przed uplynieciem okresu dyskwalifikacji, czy ewetualnie moglby sie pojawic na jakiejs gali poza obszarem jurysdykcji komisji stanowych ?
 
1) Czy widzicie miejsce dla Schaba w HW po ostatnich występach?



2) Dlaczego wg. Was Evans nie próbował obalać JJ?



3) Wczorajszy występ Sappa.... spuchł, czy udał kontuzję?



4) Kiedy szczena?
 
Moglibyście wprowadzić 10-ątke mmarocks czyli dziesięć pojedynków w danym miesiącu z udziałem polaków, na które warto zwrócić większą uwage. Najlepiej w formie artykułu z opisem walk, z wywodami i argumentami na temat każdej walki :-)
 
[list type=decimal]
[*]
Dlaczego rywal Strusa się zmienił? Brian kontuzja?
[*]
Szanse Rafała Lewonia na wystep w którejś z dużych Polskich gal. Jakies plotki?

Szanse JJ z TOP 5 HW
[/list type=decimal]
 
1. Dlaczego zawsze mówicie mało o UFC, tzn omawiacie daną galę, a czemu zawsze Bellator itp itd,
 
co musi zrobić JJ zeby awansowac w waszym rankingu p4p?







oczywiscie zakladajac ze Silva i GSP nie przestana wygrywać
 

  • ostatnie prognozy przed MMAA 2

  • jak KSW ma teraz prezentować Sappa po jego KO po pchnięciu ?

    JDS v Mir - ocena szans i pomyslu tego zestawienia

    Przeciwnik dla Nelsona na UFC 146
 
1. Jaka jest waszym zdaniem szansa na to, że zobaczymy Lombarda w UFC (w perspektywie kontraktu który wygasa)?



2. Na co może liczyć teraz Overeem? Czy w ogóle jest szansa, że wróci do łask Dany? Jeśli tak to czy dostanie od razu szanse walki o tytuł ze zwycięzcą walki Mir vs JDS, czy może znów będzie musiał się 'odbudować' po hańebnej wpadce dopingowej?
 
:-)



Gdzie jest Szczęka



gdzie schowała się



gdzie jest szczęka



powiedzcie mi gdzie



może za kanapą



może pod dywan skryła się



gdzie jest Szklana Szczęka



powedzcie mi gdzie?
 
Mam nadzieję, że prócz wyżej wspomnianego problemu, przesunięcie szczęki jest związane z dzisiejszym przesłuchaniem Overeema przez komisję. Liczę na to, że w audycji usłyszymy najaktualniejsze komentarze, odnoszące się bezpośrednio do decyzji w/w organu sportowego.



Dobranoc.
 
Back
Top