Szklana Szczęka - pytania, propozycje

@pawcio71 @Grzechu i pozostali

Z powodów logistycznych Szczęka pojawi się wyjątkowo w Czwartek. Co prawda mieliśmy "okno" do nagrania dziś ale byłaby to audycja ograniczona czasowo a podsumowanie KSW i zapowiedzi intensywnego weekendu dla polskiego MMA zasługują na więcej uwagi
Wolę Szczęke później niż audycję tak jak przed KSW gdzie Tidzej pośpiesza wszystkich.
 
Jakby dało rady to przy okazji FEN chciałbym zapytać czy przypadkiem nie lepiej być w Polsat Sport News niż Polsat Sport ? No i czy są jakieś reakcje na dość ewidentne zaczepki konkurencji względem KSW
 
Kwestie związane z moją pracą raczej spowodują, że będzie w następnym tygodniu.
Do kibicow sukcesu dolaczaja rowniez redaktorzy ? Karier Wam sie zachcialo to teraz Szczeki nie ma komu nagrac ;) Nic, czekamy do przyszlego tygodnia, bedzie przeciez wreszcie jakis sukces do omowienia.
 
Do kibicow sukcesu dolaczaja rowniez redaktorzy ? Karier Wam sie zachcialo to teraz Szczeki nie ma komu nagrac ;) Nic, czekamy do przyszlego tygodnia, bedzie przeciez wreszcie jakis sukces do omowienia.

Ja to raczej krok w odwrotną stronę popełniłem.
 
Jak będziecie robić podsumowanie gali to od razu mam pytanie. To co zrobił Hunt to był luj ogłuszacz czy lepa w ucho z całej epy?
 
Ciekawe jest w kontekście wypowiedzi Wojka z ostatniej Szczęki co do anten Polsatu to, że kiedyś jak Puncher zmieniał antenę na Polsat Sport News to było traktowane jako awans. Bez przesady , że FEN się nie dało oglądać ze względu na zmianę anten, dla mnie trochę szydera ponad miarę.
 
@Tidzej, jakie plany na SzSzSz?
Kiedy możemy się spodziewać?
Czy możemy się spodziewać wyjątkowej klasy podcastu z gościem specjalnym? Przy okazji KSW zawsze świetnym dodatkiem okazywali się A.Janisz czy A.Mazur. Można liczyć na coś takiego?
 
Tylko nie róbcie 2-godzinnej Szczeny poświęconej zapowiedzi KSW. Mi podchodzi tak jak było ostatnio. Zapowiedź wpleciona w normalną Szczene i szybkie omówienie walk. Po co gadać o walkach przed galą jak później większość się nie sprawdza:wink: klatka zweryfikuje wszystko:wink:
 
Tylko nie róbcie 2-godzinnej Szczeny poświęconej zapowiedzi KSW. Mi podchodzi tak jak było ostatnio. Zapowiedź wpleciona w normalną Szczene i szybkie omówienie walk. Po co gadać o walkach przed galą jak później większość się nie sprawdza:wink: klatka zweryfikuje wszystko:wink:
Zwłaszcza, że te specjalne SSS przed KSW sa czesto wypuszczane pozno i nie zawsze jest mozliwosc odsluchania ich przed gala.
 
Back
Top