Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Za kilka dni pojedynek Tomasza Narkuna z Simonem Carlsenem. Kto według was jest faworytem i jak wyobrażacie sobie przebieg tej walki?
 
Będzie dzisiaj szczęka?



Jeżeli nie to mam pytanie do Pawła, czy MMAA wróci jednak w lutym do Katowic? :-)
 
Pytania do Escobara.
Czy nadal będzie matchmakerem MMAA?
Co sądzi o pojedynku Wrzostek vs. Georgas?
Czy jeśli będzie nadal matchmakerem MMAA będzie stawiał na zawodników którzy nie są jakoś szczególnie wyszkoleni technicznie a którzy są gotowi iść na otwartą wojnę (Świątek, czy też Kurczewski)?
 
Rozochocony ubieglotygodniowa niespodzianka nie moge sie powstrzymac od zadania sakramentalnego juz pytania. Bedzie dzisiaj Szczeka ?
 
Podbijam pytanie Vaevictis, czy podekscytowane miliony słuchaczy przy radioodbiornikach doczekają się dziś upragnionej Szczęki?
 
Gównym tematem SS zgodnie z popularnoscią na Cohones będzie Warszawa Scier :-)?
 
Wspomnijcie coś na temat wprowadzenia nowej dywizji kobiet UFC i ewentualnego angażu Jędrzejczyk/Kowalkiewicz.
 
Uprzejmię proszę o standardowe "nagrywamy" gdy ten proces się rozpocznie. Z góry dzięki. :)
 
dziś Szczena będzie? Mam browarka to sobie "odpalę" jedno i drugie jak już ściągnę Szczenę.
 
A ja mam takie dość ogólne pytanie (może już takie padło) związane z własnym podcastem. Jak Szczęka wygląda od technicznej strony? W jakim programie jest nagrywana, jakie mikrofony, czy macie jakiś mikser do muzyki, czy ktoś obrabia dźwięk?
I swoją drogą, myśleliście, żeby robić szczenę live?
 
Odnośnie niedawnego M-1:



- czy nie wydaje się Wam niepokojącym fakt, iż aż dwukrotnie Damian stracił pozycję idąc po kimurę?



- jeżeli nie Grabowski/Tybura to jakie alternatywne zestawienia widzicie dla polskich czampionów?



- ocena "taktyki" Gazaeva i podejście do niej sędziego ringowego.
 
Liczę jeszcze, że poruszycie kwestię Askrena. Chętnie posłucham jak tłumaczycie różnicę między Chalidowem (zostaje w KSW - wina Czeczena z polskim paszportem), a Amerykaninem (idzie do OneFC - wina Dany White'a).
 
Ja myślę że to wcale nie są zbliżone sprawy do siebie.Z jedngo,mega ważnego powodu - Dana doskonale wie kim jest Ben Aksren i nie ma najmniejszego pojęcia o tym kim jest Mamed Chalidow.
 
Back
Top