Sylwester z MMARocks - wielka impreza!

szampan przygotowany, zakąski, smoking, wyborny nastrój, nic tylko czekać na sylwester z Cohones :-)
 
Śmiechy chichy, ale plany mi się posypały i jak nic szybko nie wykombinuję to będzie def metal und chat z Tomaszem Chmurą :(
 
@bolt, mam tak samo :-) i wybór, iść na wino do koleżanki czy spędzić sylwka z Tomaszem Chmurą i cohones :-)
 
wybór, iść na wino do koleżanki czy spędzić sylwka z Tomaszem Chmurą i cohones






No chyba wybór jest jest jasny w takiej sytuacji. Widzimy się jutro!
 
ładna i chętna :-) ale jednak wino z koleżanką można mieć codziennie, sylwek z cohones tylko raz na rok
 
No to jak ładna i chętna to sprawa jest prosta :-) :D
 
http://www.timeanddate.com/counters/fullscreen.html?mode=a&year=2014&p0=262







odliczamy! :) A tak serio, ale może starość mnie bierze, albo jestem znudzony imprezami, ale sylwek z cohones wydaje mi się ciekawszy niż zwykła impreza (czytaj chlanie w trakcie którego 80% osób padnie przed północą)
 
Chory od 2 dni i zapowiada się, że do 31 sporo się nie poprawi ... chyba spędze pierwszy raz sylwester z Cohones :)
 
ładna i chętna Laughing ale jednak wino z koleżanką można mieć codziennie, sylwek z cohones tylko raz na rok


Pożycz tablet i wal od tyłu to nie dość, że poczytasz to jeszcze popiszesz :-)
 
U mnie też lipa, jak na razie i jeśli się nic nie wyklaruje, to jest szansa, że was odwiedze :P
 
Nie wiedziałem że upadne tak nisko. Ale jeżli do 19 jutro nic się nie wydarzy to spędzam z wami potężnego sylwka. Tyle planów poszło w pizdu :(
 
To chociaż ogarnijcie sobie słuchawki z mikrofonami i zróbcie vkonfę sylwestrową to nikt przy piciu nie będzie oszukiwał i można zrobić lufa pytanie z @Evangelistą :-)
 
nicos - tyle postów, od maja'12 a ja mam wrażenie, ze widze Cie pierwszy raz :D



Postaram się wbić po północy na moment, tylko ostrzegam, będzie telegraf :D
 
Arlovski spędzasz sylwka na swojej dzielni? To możemy się zgadać, wybędę na chwilę ze swojej domówki i wyrównamy rachunki za twoje profanacje względem Mistrza. Oczywiście nie ma blokowania lowkicków ani trzymania gardy bo to niehonorowo!


@Tomasz Chmura ile lat ma flaszka Finlandii z foty na pierwszej stronie, bo to ze starej edycji jeszcze?
 
@Tomasz Chmura ile lat ma flaszka Finlandii z foty na pierwszej stronie, bo to ze starej edycji jeszcze?






A coś około trzech lat chyba ją mam. Wygrałem ją wtedy od Kaliego z PSX Extreme. Dwie najnowsze to Ballantines oraz Pan Tadeusz od Malinowsky'ego :D.
 
Obejrzałem te flaszki i wydaje mi się, że żadna z nich nie nabierze już wartości z biegiem czasu=czas je wypić:-)
 
Zbieram alkohol, może wpadne na chwile ze swoim prowiantem
beer.gif






Przyda się. My już otwieramy powoli zakąski!







y36u.jpg
 
Back
Top