Sugestie dotyczące forum

Ja z poziomu mojego telefonu też nigdy posta na cohones nie mogę napisać. Wspominałem już o tym parę razy.



Może głupota i pierdołka ale mi brakuje opcji ukrycia tekstu pod guziczkiem "spoiler" Na innych forach widziałem taki bajer ale nie wiem jak to opisać byście wiedzieli o co mi chodzi:)
 
Na xperii j również nie mogłem pisać na forum z żadnej przeglądarki. Na xperii L piszę wszystko bez problemu.
 
Proponuje bana na zawsze dla mahonka, zapłace jeśli będzie trzeba w PLN/Euro/Dolar/Funt
 
Z tej strony Solaris. Nie mogę pisać postów, w jakimkolwiek temacie próbuję coś wysłać to wiadomość nie pojawia się na stronie i przekierowuje mnie do góry tematu.
 
Też tak czasami miałem. Trwało to zazwyczaj z pół dnia i ostatni raz ten problem wystąpił u mnie dośc dawno temu.
 
Solaris, a przelew na konto redakcji był? Bo jak nie to nie masz konta premium i stąd te problemy...
 
Oczyść ciastka, wyloguj sie, zrestartuj kompa, usun multikonto, zaloguj sie ponownie na cohones, napisz posta - powinno zadziałać.



Pondro
 
Hmm, łączysz się przez dwa różne IP z forum. Spróbuj połączyć się przez to 80.XXX - jak nie pomoże to przesyłam sprawę dalej, do naszych tresowanych małp zajmujących się sprawami technicznymi forum.
 
Jak tam Naramtuatulug, dalej nie możesz pisać pod swoją prawdziwą ksywką? Daj znać.
 
Banana-dropkicks-gorilla.gif
 
Sorry "w szarości" nie poznałem :-)



Solaris2 byłoby prościej a nie jakieś tajsko podobne nazwisko
 
Back
Top