Sugestie dotyczące forum

Hej naprawcie ten blad z tymi za duzymi zdjeciami w postach, wystarczy dodac do styles.css taki kod: .post img{max-width:100%;}



Jest to kod nieinwazyjny, nie zaszkodzi w niczym :)
 
Zgłaszam błąd odnośnie komentarzy przez telefon!







Dzisiaj w szkole przeglądałem główną rocksów, przez Chroma zalogowałem się i dodałem komentarz do newsa z Heldem w USA. Przeładowało się i newsa nie komentarza nie widać. Zrobiłem to samo, ten sam komentarz, ale zrobiłem to w Operze. To samo. Przeładowało się, komentarza nie ma. Komentarz był tego typu "Widać, ze Marcin jest większy".



Teraz wchodzę i czytam na cohones inne newsy, patrzę, a w temacie niezwiązanym z newsem o Heldzie (w temacie Nick Diaz - temat chyba testowy) jest mój komentarz (napisany 3 godziny temu w szkole). Nie ma opcji żebym się pomylił, jakiś mały błąd jest.







Z innej beczki, dzięki za stronę na urządzenia mobilne, szybciej się przegląda. Ale trzeba poprawic te drobn błędy.
 
Chcę napisać jeszcze raz o problemie pisania komentarzy z głónej rocksów przez telefon.



Zwróćcie uwagę, ile komentarzy (któe powinny być po dinnymi tematami) jest w temacie "Nick Diaz". Wszystko co skomentujemy, nie leci pod tamten news, ale właśnie do Diaza (mówię cały czas o urządzeniu mobilnym). Pozdrawiam.
 
@midern: Mam nadzieje, ze udalo mi sie problem rozwiazac. Mozesz sprawdzic teraz? Dzieki.
 
@ Dzihados, już składam relacje :D



1. Wiadomość pojawiłą się w Nick Diaz



2. W chromie na telefonie, gdy kliknę pole żeby dodać komentarz, mam jakieś 3 sekundy, po czym klawiatura ekranowa znika i nie jestem w stanie nic odczytać. Stąd tylko komentarz "T est".



3. W operze na telefonie, mam ucięte kawałek prawej strony strony głównej (:D). Źle czyta się newsy, bo ucięte są słowa, i jak tutaj komentarz mogę wpisać normalnie (klawiatura nie znika), to mam ucięty przycisk "Dodaj komentarz" i ostatecznie dodać go nie mogę.



4. Da się jakoś zamknąć ten pasek na głównej z Wordpress? Ten w którym jest napisane coś typu "Jak się masz", który lata za tobą nawet po przesunięciu :D Trochę to denerwuje, bo zabiera ekran. Pojawia sie tylko na chromie, w operze już nie.



5. Jak dodaję komentarz z chroma, mam dwie opcje niżej do zaznaczenia. Do czego one są? Bo nie są podpisane. W operze już tego nie mam,







Myślę, ze choć trochę pomogę ;)
 
Ok, musisz poczekac do wieczora, stad mam ograniczone mozliwosci analizy :( dam ci znac
 
Planujecie coś zrobic z tymi serwerami czy wyznajecie zasadę, że od czasu do czasu jak się zesrają to to nie problem. No bo sory, wkurzające jest to niemiłosiernie. Doszedł dodatkowy problem. Przy chęci wejścia na czata przenosi do cohones.
 
Ja jeszcze raz przypominam o tym temacie NickDiaz i komentarzami. Jest coraz więcej koemntarzy z telefonów i wszystkie trafiają niestety tam.
 
zainwestujcie w nowy serwer zamiast sie reklamowac na lewo i prawoooooo,szanowany portal a Co gala z Polakami to portal umiera....
 
Po prostu poprzednio wystarczyła optymalizacja, teraz już chyba nie obejdzie się bez dokupienia maszyn - ale to musi specjalista ocenić;)
 
Czyny nie słowa. Bo przy każdej lepszej okazji (ksw, nasz w Ufc) jest ten am problem. Myślę, że portalowi który chce być najlepszy w kraju co takiego po prostu nie przystoi.



Tak z ciekawości możecie podać ile luda jest w stanie popsuć mmarocks? 5000 osób, więcej, mniej?
 
Zmiana softu i architektury: on the way



Przepraszam za pad glownej. Byl wynikiem stopniowej zmiany softu z tego tygodnia + 2 bledy, ktore zawsze musza przydazyc sie, kiedy jest dobra gala :( Prawa Murphy'ego znacie?
 
@Yoshi @Dzihados



giphy.gif
 
Ja mam prośbę aby w wolnej chwli rzucil ktoś okiem na problem postów trafiających do spamu. Nie tylko ja mam ten problem ale czasami przez kilka dni żaden z moich postów nie pojawia się na forum, sprawdzam póżniej jakimś testowym wpisem i jesłi sie pojawi to go edytuje. Niesty ale odechciewa sie pisać jeśli szansa na pojawneie się wpisu to jakieś 50%.
 
@Fresh: po kolei, troche tego mam w kolejce.



Poki co pytanie: jak wam chodzi glowna?
 
Back
Top