Sugestie dotyczące forum

W Newsach MMA userów często ciężko jest wyłapać informacje które są między 20 komentarzami. A gdyby tak powstał temat tylko i wyłącznie na suche newsy i zero dodatkowych postów komentarzy a ten temat co jest teraz zostałby na komentarze do tych newsów?
 
W temacie "Onet.pl i MMARocks razem!" jest problem z dodawaniem komentarzy. Na poziomie strony głównej oraz forum. Przynajmniej ja taki mam.
 
Tez macie tak, że jak chcecie w np Hyde Park to włącza wam się inny temat? Piszę, gdyż kolejny raz mi się tak dzieje i nie wiem co z tym zrobić.
 
nie klikaj w temat tylko w ,,swiezy,, i tam masz np.4minuty i w to klikaj ,nie ma problemow:P
 
Ktoś jest strasznie nadgorliwy z tym zamykaniem tematów. Jak się Drogiej Redakcji/Moderacji nie podobają komentarze to blokujcie piszących, a nie cały temat... Ewentualnie jakby chociaż napisać krótkie uzasadnienie na koniec tematu, ale to pewnie też zbyt wiele...



PS: Piszę odnośnie tematu o nazwie "Jon Jones chce walki Gustafssona z Cormierem czyli tłok w wadze półciężkiej".
 
Tyle lat na forum i jeszcze nie skumałeś, że tematy zamykają się przypadkiem, niekoniecznie jest to związne z toczoną dyskusją. Np. wczoraj zamknięty był temat z wynikami live UFC. Po co ktoś miałby zamykać teraz temat z Jonem Jonesem? Ja nie widziałem tam żadnych komentarzych odbiegających od normy na Cohones. Otworzyłem więc ponownie.
 
OK. "Skumałem" przynajmniej, że nikt nic od lat z forum nie robi i pewnie prędko się to nie zmieni. Co do komenatrzy, to nieraz bywały usuwane i potem nie było wiadomo co się stało w danym temacie...
 
Pytałem winowajcę właśnie i sam nie wiedział, że zamknął temat :). Natomiast brak nowych technologii na forum jest wynikiem silnika, który lata temu został wybrany by reprezentować kompatybilność między portalem, a forum. Zmiana tego silnika to arcytrudne zadanie i serio mamy inne priorytety na które musimy wydać obecnie pieniądze, choć temat o aktualizacji forum cały czas jest na tapecie.
 
Moge Wam z okazji wczorajeszego dnia kobiet przygotowac stylesheet, ktory zrobi cohones przynajmniej czytelne na telefonach komorkowych, chcecie? :P
 
Czy nie byłoby sensowne zablokowanie tworzenia tematów świeżym profilom ? Co chwilę pojawia się jakiś "szarak" i wkręca userów. Czasem aż wstyd jak niektórzy są naiwni. Gdyby nowe tematy mogły tworzyć profile 300-500 postowe zmniejszyło by to ryzyko.
 
Co do blokowania mozliwosci zakladania tematu nowym (i tu jest pytanie o definicje) uzytkownikom wraca jak bumerang...
Sa za i przeciw...

Z innej beczki: jak dziala wam teraz forum/glowna?
 
forum na chromie dziala a na firefox na ubuntu juz nie, moze byc to kwestia mojego FF bo jest mocno custom :)
 
Tak naprawde chodzi o DNS. Firefox trzyma IP w swoim buforze i nie zwraca uwagi na cache systemowy...

Zrestartuj FF, powinno byc ok.

O, tu cos z gugielka:
http://stackoverflow.com/questions/13063496/firefox-invalidate-dns-cache
 
Z innej beczki: jak dziala wam teraz forum/glowna?
ledwo dziala, te same posty publikowane kilka razy, przy dodawaniu postów pojawia się :


504 Gateway Time-out


The server didn't respond in time."

wylogowuje tez ze strony
 
w temacie z playerem z poziomu forum nie wyswietla sie film jak i komenatrze:







http://cohones.mmarocks.pl/topic/8222all-or-nothing8221-8211-dokument-o-michale-materli-przed-ksw-26
 
@Przemek, Dzihad - jeżeli dodaje się komentarze z urządzeń mobilnych poprzez stronę główną dostosowaną właśnie do nich, np. u mnie z smartfona, to nie są one dodwane pod tematami, ale właśnie dodawane do tematu Nick Diaz na forum. Już kiedyś o tym pisałem :)
 
Back
Top