Stand-Up Comedy

@Mojso Każde 10 sezonów jest warte oglądnięcia, to fakt. Jak ktoś jeszcze nie widział to niech nadrabia jak najszybciej.
 
10704191_650128528429985_886348821501113656_n.jpg


jak ktoś jest z Wro i ma ochotę to bilety 15zł, a studenci 10zł jeszcze dostępne jakieś 100 sztuk
 
Okazuje sie, ze 30 marca mial miejsce Roast Justina Biebera. Jak mi ktos znajdzie linka do video online to ozloce :cool:
 
O, a ja przy okazji powiem że byłem ostatnio pierwszy raz na stand-upie w Klubie Komediowym w Warszawie. Występowała Olka Szczęsniak i Michał Leja. Pierwsza była panna ale jakoś jej występ mi średnio do gustu przypadł. Jakoś szybko leciała z tekstami, jakby się stresowała i chciała mieć występ jak najszybciej za sobą. Momentami człowiek nie zdążył wyłapać puenty z jej tekstu, a już leciała z następnym. Michał już lepiej, nie pędził jak poprzedniczka, nie bał się robić pauz - ogólnie spoko występ. Szarą eminencją wieczoru okazał się jednak Maciek Adamczyk, który w oczekiwaniu na gości i w przerwie ich występu konkretnie zabawiał publiczność. Widać, że gość ma obycie na scenie i naprawdę mu fajnie stand-up wychodzi. Podsumowując wieczór na plus i na pewno to nie ostatni raz wybrałem się. :cool:
 
Szukam Andrzeja Grabowskiego z tego festiwalu Polsatu co był trzy(?) cztery(?) tygodnie temu.
 
Back
Top