SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

wlasnie myslalem o sparingach. mam profesional fighter ale sie rozrywaja, a te wygladaja na bardzo miekkie dlatego pytam
 
903e0c0dcdf9ee1dc1095613d0f57ef6.png
 
Był za religią, poznał szczegóły...jest przeciw tej instytucji. Był przeciw narkotykom, poznał je i jest za...wszyscy z nich to chorągiewki, ale niektórzy w końcu, żeby o czymś decydować powinni to poznać, bo inaczej ich opinie są puste, gołosłowne.



Nie interesowałem się Acta...a widzę, że problem się zrobił. Szkoda, że te Anonymousy nie wejdą na te rządowe strony i nie zrobią "Format C" i najlepiej usunąć dokumenty o tym kto jest na jakim stanowisku i ogólnie w sejmie. Tak czy siak jest chaos, a przynajmniej trochę bym się uśmiał.



Wstyd mi też za kraj, który na tak istotnych stronach ma takie zabezpieczenia.
 
To nie sa istotne strony. Nie zawieraja zadnych cennych danych, nie pelnia zadnej waznej funkcji, ciesza sie praktycznie zadnym zainteresowaniem.



Maja jedynie charakter informacyjny(i tutaj slabo im idzie), a robienie z tego ataku terrorystycznego to kpina. To tak jakby terrorysci zaatakowali 10 wybranych kioskow ruchu na terenie kraju.
 
Już 3 lutego 2012 roku we wszystkich miastach w Polsce odbędą się ponownie demonstracje ale to nie wszystko! W tym dniu odbędzie się również ogólnopolskie zbieranie wniosków we wszystkich miastach. Tu zwracamy się z prośbą do ostatnich organizatorów aby utworzyli kolejne wydarzenia na FB bądź zmienili datę ostatnich! Wszystkich prosimy o zorganizowanie demonstracji w piątek (3.02.2012) o godzinie 17:00



http://www.referendumacta.pl/



Przyjdźcie i podpiszcie się. Razem jesteśmy nie do zaje..ania:-)
 
Piotr Mohamed bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. I jest polskim producentem przeciw ACTA.
 
Szalenczy, głupcy nie wiecie co was czeka w tym roku za waszą głupotę.:-)
 
W moich oczach "Glaca" tez wiele zyskal,zawsze mialem go za spoko inteligentnego goscia,jego argumenty byly bardzo logiczne i w pelni sie z mini zgadzam.
 
Widze, ze tez ogladaliscie Lisa na zywo, szacun dla Glacy za poruszenie tematu w szerszym aspekcie, o ktorym przyznam sie sam nie wiedzialem :) To co powiedzial ten gosc w zielonym ''Nie mozna sprowadzac tematu ACTY, do znikania filmikow z youtuba, czy slodkich blogaskow'', czy cos w ten desen.
 
http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/prof-banaszak-cztery-punkty-umowy-acta-sa-sprzeczne-z-konstytucja



od strony prawnej.
 
Wygraliśmy ;]

ACTA zostało odrzucone przez Parlament Europejski!

39 za ACTA
479 przeciw
165 wstrzymało się
 
Ta ... w tej sprawie nie da się wygrać. Wprowadzą to za jakiś czas pod inną nazwą, z minimalnie zmenionymi parametrami etc. Ni chuja tego nie da się powstrzymać.
 
Back
Top