SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

z11011485AA.jpg




zapowiedzieli stałe ataki od wczoraj do 26 stycznia :-)
 
"To nie atak hakerów, tylko wynik ogromnego zainteresowania stronami premiera i sejmu"



Jak to przeczytałem to jebłem... Ide chyba zaparzyć sobie melisy, bo widzę, ze w niczym Platforma nie ustępuje w propagandzie Korei Północnej.
 
Było tak jak jest napisane na niebezpieczniku. Ktoś podrzucił gejowską fote, więc admin wyłączył stronę w celu analizy. Ddos mógł iść przy okazji. Ciekawy jestem za ile dni Abwera ogłosi złapanie włamywacza :)
 
Oto co mają do powiedzenia o podpisaniu ACTA polscy politycy (początek audycji).



Oczywiście Anonymous nie podskoczą Sekretarzowi:



krecikacta.jpg
 
Haha, kutasowi który bredził, ze to nie atak hakerów, tylko nagłe zainteresowanie stronami rządu, też położyli stronę :D pięknie
 
Jak to wejdzie w życie to koniec z oglądaniem MMA chyba ,że ktoś ma Orange Sport ! kuźwa



I tak mnóstwo ludzi ma to w dupie i wprowadzą to na legalu.
 
Nie tylko cenzurowanie internetu. Niestety z tego co wyczytałem jak wprowadzą ACTA to będzie to miało konsekwencje nie tylko w necie.


btw: http://wolnemedia.net/polityka/nowy-porzadek-swiata-%E2%80%93-w-pigulce/


Nie brzmi to znajomo?


Tak niby nikt nie wierzy w jakies 2012, końce świata, 3 wojne światową, a z miesiąca na miesiąc coraz dziwniejsze rzeczy się dzieją. Choy wi co to będzie za pare lat
 
Nie będę mógł robić plakatów fanowskich, nie wrzucę już Najmana do Pride, nie będę mógł zrobić Mameda trzymającego głowę Hecotra? no to fuckUp.
 
Nie będę mógł robić plakatów fanowskich, nie wrzucę już Najmana do Pride, nie będę mógł zrobić Mameda trzymającego głowę Hecotra?


Ba, nawet w avatarze będziesz musiał mieć swoje zdjęcie, bo mogą Cie zaskarżyć za wykorzystywanie czyjegoś wizerunku.
 
Jak zostać anonimowym? :) Btw. Dyrma, dobrze, że wróciłeś, mam nadzieję, że na dłużej.
 
Back
Top