Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Korzystał ktoś kiedyś z monitorów przenośnych? Myśle o czymś co zmieści mi się do plecaka komputerowego gdzie woże moją 17"kę (wydaje mi się że 18"ka wejdzie).
 
Mam, ale jeszcze nie używalem poza sprawdzeniem czy dziala :lol:
Ile masz cali? XD

Sezon wakacyjny idzie, zastanawiam sie nad pracą z różnych lokalizacji, a że lapek od klienta jest malutki to myślę nad dodatkowym monitorem (17-18")...

EDIT:
O takim czymś mówię
 
Jak ktoś szuka oferty na kartę za czapkę gruszek z pokaźną ilością gigabajtów, a przy tym z rozmowami za free, to Nju wyskoczyło z czymś takim.
 
Pany jakieś mierniki zużycia energii elektrycznej ktoś poleca? To co się odwala u mnie z rachunkami ostatnio to tragedia, muszę wyśledzic czy to moja elektronika/serwery czy jednak co innego.

Tą moją część łatwo ogarnę - chociaż niestety wszystkie te mierniki są bydlakami - ale czy ktoś widział żeby taki miernik był zintegrowany ze ściennym gniazdem (dwa gniazda)? Mam takie jedno gniazdko w ścianie które chciałbym także poobserwować (łazienkowe - bo tam pralka i suszarka napierdala 24/7), ale nie chciałbym żeby coś wisiało potężnego na tym gniazdku, juz widze jak ktos recznikiem machnie i wyrwie całe gniazdko...
 
Pany jakieś mierniki zużycia energii elektrycznej ktoś poleca? To co się odwala u mnie z rachunkami ostatnio to tragedia, muszę wyśledzic czy to moja elektronika/serwery czy jednak co innego.

Tą moją część łatwo ogarnę - chociaż niestety wszystkie te mierniki są bydlakami - ale czy ktoś widział żeby taki miernik był zintegrowany ze ściennym gniazdem (dwa gniazda)? Mam takie jedno gniazdko w ścianie które chciałbym także poobserwować (łazienkowe - bo tam pralka i suszarka napierdala 24/7), ale nie chciałbym żeby coś wisiało potężnego na tym gniazdku, juz widze jak ktos recznikiem machnie i wyrwie całe gniazdko...

najtansze, tu nie ma zadnej filozofii.. u mnie daje rade
 
To była wasza wspólna decyzja, że jest jeszcze ten drugi z bydlakiem? :robertmakeup:
Tobie twojego bydlaka cos zaslania ze go nie widujesz? ;) bo ja o swoim mowilem :)

a wracajac do tematu to chyba pykne kilka smart gniazdek, cenowo porownywalne z niesmartowymi miernikami.
 
Tobie twojego bydlaka cos zaslania ze go nie widujesz? ;) bo ja o swoim mowilem :)

a wracajac do tematu to chyba pykne kilka smart gniazdek, cenowo porownywalne z niesmartowymi miernikami.
Pewnie, bierz se smarty, możliwość wyłączenia zdalnie jakiegoś strategicznego gniazdka po wyjechaniu z domu na wczasy rekompensuje każdą cenę, poczynając od ceny spierdolonego urlopu...

Co do bydlaka to nie będę drążył, lepiej podrążę mojej :lesnarhappy:
 
Back
Top