Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Obejrzę w robocie (bo wtedy mam czas :awesome: ).

Jak najbardziej da się wyeliminować wentylatory? Szum, hałas kąkutera? Ale żeby chłodzenie było mocne, żeby się tam nie gotowało na zwykłej gierce
To wtedy większa obudowa. Lepsza wentylacja cichsza praca. Albo słabsze bebechy co się nie grzeją
 
Pancernych chyba nie robią z małymi wyjątkami, ale te zazwyczaj mają mizerną specyfikację. Raczej nastawiam się na to że nie kupujè za miliony monet tylko jakiegoś średniaka żeby nie płakac jakk rozwalę w robocie. Czas pracy na baterii to jedna z ważniejszych funkcji. Poza tym żeby robił przyzwoite zdjęcia (bo często robiè fotki tabliczek znamionowych, schematów elektrycznych czy dokumentacji) no i żeby cohones chodziło
Pixel robi mega foty, ale bateria co najwyżej średnia. Mi pasuje ale ja mam inne wymagania :)
 

Pixel robi mega foty, ale bateria co najwyżej średnia. Mi pasuje ale ja mam inne wymagania :)

Potwierdzam, do zdjęci mega ale trwałość i bateria średnia.

Miałem dwa Pixele, oba umarły, jeden po aktualizacji oprogramowania drugi po trzech latach.

Wróciłem do Ajfona.

:jjsmile:
 
@szplin Dlaczego nie wjedziesz znowu w x3 pro tylko nowy? Wiesz z czym bedziesz miał do czynienia a i nie wydasz za dużo. Wymagania chyba spełnia w zupełności. Ja byłem mega zadowolony z mojego i w sumie sie zastanowiłem już po odpaleniu x5 pro "dlaczego nie wziałem znowu x3"?! Chyba tylko ze względu na lepszy aparat a reszta specyfikacji mi zwisa. X5 pro już bedzie szkoda jak upadnie raz czy dwa bo jednak ciut droższy. X3 upadał dziesiątki razy, raz sie utopił i żył dalej. Dopiero upadek na asfalt z uchwytu rowerowego przy 25km/h go wykończył. I to też tak nie do końća bo uderzył narożnikiem i 1/3 ekranu tylko zgasła :cool: Ponad 2 lata wytrzymał, piękny to był telefon i nie zapomne go nigdy
 
Ty to powinieneś se wziąć jakieś właśnie pancerniki, przecież to idealny telefon do roboty.

Całkiem mocny pancernik, 12/256, bateria 10600 mah. Nawet kompas na obudowę wsadzili jak trafisz na największe budowy świata :juanlaugh:


Podobny, ciut drożej

Wygląda jakby można nim akumulator w aucie odpalać
 
@szplin Dlaczego nie wjedziesz znowu w x3 pro tylko nowy? Wiesz z czym bedziesz miał do czynienia a i nie wydasz za dużo. Wymagania chyba spełnia w zupełności. Ja byłem mega zadowolony z mojego i w sumie sie zastanowiłem już po odpaleniu x5 pro "dlaczego nie wziałem znowu x3"?! Chyba tylko ze względu na lepszy aparat a reszta specyfikacji mi zwisa. X5 pro już bedzie szkoda jak upadnie raz czy dwa bo jednak ciut droższy. X3 upadał dziesiątki razy, raz sie utopił i żył dalej. Dopiero upadek na asfalt z uchwytu rowerowego przy 25km/h go wykończył. I to też tak nie do końća bo uderzył narożnikiem i 1/3 ekranu tylko zgasła :cool: Ponad 2 lata wytrzymał, piękny to był telefon i nie zapomne go nigdy
Ile dałeś za tego x5? Ma 5G, kartę sd i jacka?
 
kąkuter też świecący rozumiem?
Kąkuter się nie musi świecić, mysz też nie, chodzi o praktyczność w nocy, kiedyś taką fajną klawiaturę poleciłeś co się podświetlała jak zbliżałem do niej rękę, np. do pisania i gasła jak oddalałem.

W sumie na kąkuterze im mniej światełek tym lepiej, w nocy ma być ciemno.
 
Kąkuter się nie musi świecić, mysz też nie, chodzi o praktyczność w nocy, kiedyś taką fajną klawiaturę poleciłeś co się podświetlała jak zbliżałem do niej rękę, np. do pisania i gasła jak oddalałem.

W sumie na kąkuterze im mniej światełek tym lepiej, w nocy ma być ciemno.
to pozniej, albo jutro. Bo musze rajdy w diablo zrobic :kis:
 
Pytanie do posiadaczy Iphone czy jest mocno zauważalna różnica w użytkowaniu ip 15, a 15pro? Jestem posiadaczem samsunga s21fe i chce się przesiąść na iphone, tylko właśnie problem, bo nie wiem która wersja. Recenzje na yt przejrzałem, ale teraz chcę opinię ekspertów z Cohones. Na 15 aktualnie jest proma - 4k zł

Tel służy mi do normalnego użytkowania oprócz dzwonienia to do przeglądania internetu, tiktoka, instagrama, czasami jakiejś gry, zdjęć,
 
Pytanie do posiadaczy Iphone czy jest mocno zauważalna różnica w użytkowaniu ip 15, a 15pro? Jestem posiadaczem samsunga s21fe i chce się przesiąść na iphone, tylko właśnie problem, bo nie wiem która wersja. Recenzje na yt przejrzałem, ale teraz chcę opinię ekspertów z Cohones. Na 15 aktualnie jest proma - 4k zł

Tel służy mi do normalnego użytkowania oprócz dzwonienia to do przeglądania internetu, tiktoka, instagrama, czasami jakiejś gry, zdjęć,
Różnica jest tylko w cenie, w działaniu nie zauważysz żadnej, jakbyś wziął 14 i porównał z 15 też byś nic nie zauważył
:tiphatb:
 
Pytanie do posiadaczy Iphone czy jest mocno zauważalna różnica w użytkowaniu ip 15, a 15pro? Jestem posiadaczem samsunga s21fe i chce się przesiąść na iphone, tylko właśnie problem, bo nie wiem która wersja. Recenzje na yt przejrzałem, ale teraz chcę opinię ekspertów z Cohones. Na 15 aktualnie jest proma - 4k zł

Tel służy mi do normalnego użytkowania oprócz dzwonienia to do przeglądania internetu, tiktoka, instagrama, czasami jakiejś gry, zdjęć,
Wez najbardziej dojebanego 14. 15 i 14 to prawie to samo a bezie po zydosku.
 
Back
Top