Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Nie wiem czy to już chomikowanie :lol:
Coraz lepsze rzeczy znajduję po kartonach/szufladach:cool:
View attachment 48231
To ty? :awesome:

1666958308297.jpeg
 
Jeżeli idzie radio z prostownika podłączyć i gra to myślę, że jest coś takiego. Nie znam się ale myślę, że ktoś podpowie ; )
No pewnie, że będzie grać jak zasilisz i podepniesz pod wzmacniacz. Ale ilu znasz gości, którzy kupują radia samochodowe żeby sobie muzyki w sypialni posłuchać?
 
No pewnie, że będzie grać jak zasilisz i podepniesz pod wzmacniacz. Ale ilu znasz gości, którzy kupują radia samochodowe żeby sobie muzyki w sypialni posłuchać?
W kanciapie chcę to podłączyć sobie :lol: już ogarnięte, zasilacz z kompa może być. Mam takowy.
Zabuduję elegancko i jeszcze zapalniczkę samochodową do odpalania petów w komplecie zrobię: )
 
@Luke @Solaris

Byłem dzisiaj w MediaMarkcie zobaczyć jak te TV wyglądają na żywca. Podbił do mnie pracownik sklepu i polecił takie coś zamiast Samsunga/LG:

Dobra opcja czy gówno?
 
Ale że jakich kabelków? Coś jakby "zestaw do odpalania radia samochodowego w domu? Byłbym zasakoczony gdyby takie coś istniało, ale kto to może wiedzieć czy nie było innych Tobie podobnych i może ten rynek jest tak szeroki, że są takie zestawy a'la szafa grająca, deska rozdzielcza poloneza czy głośnik marshala :lol:
u mnie takie coś funkcjonuje od lat w kuchni :lol: ale nawet nie pytaj jak to jest podłączone bo to łojciec elektryk ogarniał
 
@Luke jak wypada realme 9 pro w porównaniu do OnePlus Nord? Widzę, że jest na pepperze za 1400, a trochę mnie czas goni z telefonem.
 
@Luke jak wypada realme 9 pro w porównaniu do OnePlus Nord? Widzę, że jest na pepperze za 1400, a trochę mnie czas goni z telefonem.

Realme 9 Pro+:

- Słabszy procesor (o ok. 15-20% w stosunku do Norda 2) oraz procesor graficzny (ok. 25%)
- Wolniejsza pamięć (UFS 2.2 vs UFS 3.1 w Nord 2/2T)
- Trochę gorszy aparat przedni
- Jack 3.5mm
- Android 12 po wyjęciu z pudełka

Wszystko inne takie samo, bądź podobne.
Ja bym jednak zacisnął pośladki i poczekał do końca miesiąca na jakieś promocje z okazji czarnego piątku na Norda 2 lub Norda 2T.
 
@Luke @Solaris

Byłem dzisiaj w MediaMarkcie zobaczyć jak te TV wyglądają na żywca. Podbił do mnie pracownik sklepu i polecił takie coś zamiast Samsunga/LG:

Dobra opcja czy gówno?

Niby wygląda całkiem w porządku na pierwszy rzut oka.
Niestety, nie ma w internecie za wiele recenzji tego modelu. Znalazłem tylko te 2. Możesz sobie poczytać, ale nie są one, moim zdaniem, zbyt szczegółowe i przekonujące.


Gdybyś zdecydował się na zakup, to załóż sobie konto na poniższej stronie i wyślij PW do gościa o nicku "kiki" (pracownik sklepu Audiovideo.com.pl) z prośbą o specjalną ofertę na ten TV dla użytkowników HDTV.com.pl.
Jeśli wybierzesz jakiś inny model TV, to też możesz tak zrobić. Może akurat będą mieli jakąś fajną promocję dla użytkowników ww. portalu.

 
Last edited:
Rozglądam się za słuchawkami bt koniecznie z pałąkiem. Budżet 200 + -. Macie coś do polecenia?
 
Szukam dobrego airfryera tak by cały kurczok wszedł, najlepiej z dobrej promki. Ktoś coś?
 
Masz którąś z nich?
Na ten moment również się zastanawiam nad owym urządzeniem, ale nie miałem za bardzo czasu na weryfikacje. Mimo wszystko widziałem kilka ww. ofert i wydawały się atrakcyjne.
 
Rozglądam się za słuchawkami bt koniecznie z pałąkiem. Budżet 200 + -. Macie coś do polecenia?
Wszystko co tam JBL wypuści jest dobre, trzy lata miałem 450BT teraz mam 660. 450 miałbym dalej gdyby nie to że kupiłem białe i po tych kilku latach plastiki zaczęły się odbarwiać.
Jak dla mnie w przedziale koło 200-300 na pewno warte swojej ceny.
 
Wszystko co tam JBL wypuści jest dobre, trzy lata miałem 450BT teraz mam 660. 450 miałbym dalej gdyby nie to że kupiłem białe i po tych kilku latach plastiki zaczęły się odbarwiać.
Jak dla mnie w przedziale koło 200-300 na pewno warte swojej ceny.
Było dokładnie tak jak mówisz jeszcze jakieś dwa lata temu. W tej chwili JBL bardzo mocno podniosło ceny i obniżyło jakość. Akurat wczoraj rozmawiałem z ziomkiem z dystrybucji JBL w PL z pytaniem na jaki model wymienić mój głośnik JBL który ma 4 lata i zaczęła w nim bateria niedomagać. Stwierdził ze lepiej znaleźć serwis i wymienić baterie bo teraz robią szajs.
 
Ma ktoś kub chociaż miał szanse użytkować projektor Xiaomi Wambo T2 Max? Zastanawiam się nad zakupem żeby od czasu do czasu oglądać na tym film lub zeny robić dzieciom „kino” w domu.
 
W sieci jest trochę testów. Dla dzieci ujdzie w tłoku, do filmów z nadzieją na efekt łał w porównaniu z telewizorem, stanowczo nie warto.
Widzę tutaj jakieś dziwaczne przywiązanie do wszelakich sprzętów Xiaomi. Przecież prócz smartfonów, reszta, to poziom naszej Manty czy Kruger&Matz. Typowa chińszczyzna produkowana na tony przez producenta typu nołnejm, którą każdy z nas może zamówić z logo naszej marki. Nie są to elektrośmieci, jednak sprzęt bardzo przeciętny, gdzie główny nacisk kładziony na niską cenę. W końcu ten, który zamawia i sprzedaje jako brandowany pośrednik, też musi cenowo trochę od siebie dodać.
 
W sieci jest trochę testów. Dla dzieci ujdzie w tłoku, do filmów z nadzieją na efekt łał w porównaniu z telewizorem, stanowczo nie warto.
Widzę tutaj jakieś dziwaczne przywiązanie do wszelakich sprzętów Xiaomi. Przecież prócz smartfonów, reszta, to poziom naszej Manty czy Kruger&Matz. Typowa chińszczyzna produkowana na tony przez producenta typu nołnejm, którą każdy z nas może zamówić z logo naszej marki. Nie są to elektrośmieci, jednak sprzęt bardzo przeciętny, gdzie główny nacisk kładziony na niską cenę. W końcu ten, który zamawia i sprzedaje jako brandowany pośrednik, też musi cenowo trochę od siebie dodać.
Panie ja tam chuja kładę na to czy to xiaomi czy coś innego (a od xiaomi jedyny sprzęga jaki mam to odkurzacz automatyczny z którego jestem bardzo zadowolony). Zapytałem się akurat o ten ponieważ najczęściej pojawiał się w wynikach wyszukiwania. Jak znasz temat to co lepiej w podobnej cenie? Powiedzmy ze chciałbym się zmieścić w 1000zł bo ma to być głównie zabawka dla dzieci żeby np w ciepłe dni wyświetlić im i innym dzieciom z osiedla bajke na ścianie domu
 
JPRDL tego NORDa w promce będzie ciężej kupić niż PS5. Powiedzie mi co robię nie tak, że nie dostaje powiadomienia dźwiękowego z apki pepper jak wlatuje info?
Screenshot_2022-11-07-08-44-52-351_com.tippingcanoe.pepperpl.jpg
 
JPRDL tego NORDa w promce będzie ciężej kupić niż PS5. Powiedzie mi co robię nie tak, że nie dostaje powiadomienia dźwiękowego z apki pepper jak wlatuje info?
View attachment 48828
Rozumiem, że nie załapałeś się na Norda 2T z dzisiejszej promki w X-Komie za 1444zł?:jon:

Możliwe, że masz wyłączone dźwięki dla powiadomień z Peppera.
1. Wejdź tutaj: Ustawienia --> Aplikacje --> Pepper --> Powiadomienia --> Powiadomienia o alertach
2. Zobacz czy masz przypisany dzwonek dla tego rodzaju powiadomień. Jeśli nie, to ustaw jakiś.
 
Rozumiem, że nie załapałeś się na Norda 2T z dzisiejszej promki w X-Komie za 1444zł?:jon:

Możliwe, że masz wyłączone dźwięki dla powiadomień z Peppera.
1. Wejdź tutaj: Ustawienia --> Aplikacje --> Pepper --> Powiadomienia --> Powiadomienia o alertach
2. Zobacz czy masz przypisany dzwonek dla tego rodzaju powiadomień. Jeśli nie, to ustaw jakiś.
@Gambit

Screenshot_20221107-153800~2.png
 
Rozumiem, że nie załapałeś się na Norda 2T z dzisiejszej promki w X-Komie za 1444zł?:jon:

Możliwe, że masz wyłączone dźwięki dla powiadomień z Peppera.
1. Wejdź tutaj: Ustawienia --> Aplikacje --> Pepper --> Powiadomienia --> Powiadomienia o alertach
2. Zobacz czy masz przypisany dzwonek dla tego rodzaju powiadomień. Jeśli nie, to ustaw jakiś.
Rozumiem, że nie załapałeś się na Norda 2T z dzisiejszej promki w X-Komie za 1444zł?:jon:

Możliwe, że masz wyłączone dźwięki dla powiadomień z Peppera.
1. Wejdź tutaj: Ustawienia --> Aplikacje --> Pepper --> Powiadomienia --> Powiadomienia o alertach
2. Zobacz czy masz przypisany dzwonek dla tego rodzaju powiadomień. Jeśli nie, to ustaw jakiś.
Dokładnie tak było ;)
A z tymi alertami od początku mam problem. Aplikacje używam sporadycznie a i tak powiadomienia dziejowe miałem chyba tylko z kilka razy.
Screenshot_2022-11-07-15-45-55-024_com.android.settings.jpg
 
Dokładnie tak było ;)
A z tymi alertami od początku mam problem. Aplikacje używam sporadycznie a i tak powiadomienia dziejowe miałem chyba tylko z kilka razy.
View attachment 48849

Spróbuj jeszcze tego:

Wyłącz optymalizację aplikacji.
1. Ustawienia --> Aplikacje --> Pepper --> Bateria
2. Ustaw na "bez ograniczeń".

Screenshot_20221107-160157.png


Wyłącz wstrzymywanie aktywności w aplikacji jeśli jest nieużywana.
1. Ustawienia --> Aplikacje --> Pepper
2. Wyłącz "wstrzymaj aktywność w aplikacji, jeśli jest nieużywana".

Ta opcja została wprowadzona w A12 albo A13, więc możesz jej nie mieć, jeśli masz starszego Andka.

Screenshot_20221107-160043.png
 
Spróbuj jeszcze tego:

Wyłącz optymalizację aplikacji.
1. Ustawienia --> Aplikacje --> Pepper --> Bateria
2. Ustaw na "bez ograniczeń".

View attachment 48853

Wyłącz wstrzymywanie aktywności w aplikacji jeśli jest nieużywana.
1. Ustawienia --> Aplikacje --> Pepper
2. Wyłącz "wstrzymaj aktywność w aplikacji, jeśli jest nieużywana".

Ta opcja została wprowadzona w A12 albo A13, więc możesz jej nie mieć, jeśli masz starszego Andka.

View attachment 48854
O widzisz, to może być to bo często mam włączone "oszczędzanie baterii". Dam znać czy pomogło. Thx.
 
Back
Top