Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Kupiłem to:


tandeta jak sam skurwysyn, chujowe, nie polecam, zastanawiam się czy tego nie odesłać, tylko, że nie chce mi się iść na pocztę
:stevecarell:
 
Kupiłem to:


tandeta jak sam skurwysyn, chujowe, nie polecam, zastanawiam się czy tego nie odesłać, tylko, że nie chce mi się iść na pocztę
:stevecarell:
Zostaw, gdyby Borek posiadał taki sprzęt nikt by się nie śmiał ze zdjęcia jego pindola.
:dobry:
 
dobra Panowie,

@Mnichu może Ty będziesz wiedział.

Jakiś zajebisty termometr żeby dzieciom mierzyć temperaturę bezdotykowo, przy takiej ilości dzieci to teraz będzie potrzebne co chwilę i stawiam na jakość, tu generalnie cena nie gra roli.

badam na razie allegro i takie coś mi wpadło w oko (opinie na+)


ktoś ma jakieś doświadczenie?
 
dobra Panowie,

@Mnichu może Ty będziesz wiedział.

Jakiś zajebisty termometr żeby dzieciom mierzyć temperaturę bezdotykowo, przy takiej ilości dzieci to teraz będzie potrzebne co chwilę i stawiam na jakość, tu generalnie cena nie gra roli.

badam na razie allegro i takie coś mi wpadło w oko (opinie na+)


ktoś ma jakieś doświadczenie?
Kiedyś firma nazywała się kardiotest, mam inny model już z 5 lat, mierzy temperaturę szybko i dobrze. Po moim zakupie sprezentowałem takie termometry rodzicom i teściom (są zadowoleni).
 
Kupiłem to:


tandeta jak sam skurwysyn, chujowe, nie polecam, zastanawiam się czy tego nie odesłać, tylko, że nie chce mi się iść na pocztę
:stevecarell:
Zrób printscreena :werdum: i wstaw to ocenimy :goldi:
 
dobra Panowie,

@Mnichu może Ty będziesz wiedział.

Jakiś zajebisty termometr żeby dzieciom mierzyć temperaturę bezdotykowo, przy takiej ilości dzieci to teraz będzie potrzebne co chwilę i stawiam na jakość, tu generalnie cena nie gra roli.

badam na razie allegro i takie coś mi wpadło w oko (opinie na+)


ktoś ma jakieś doświadczenie?
Masz się jak do mnie odezwać na priv? Jak tak to Ci mogę załatwić jakis dobry sprzęt „po kosztach”. Tylko dziś j jutro jestem na konferencji wiec jak coś to w poniedziałek bym to zaczął ogarniać.
 
.
 

Attachments

  • download_20210930_134003.jpg
    download_20210930_134003.jpg
    237.7 KB · Views: 42

 
@lugasek co teraz godnego uwagi z lapkow do 3.5k? Cos np. Lenovo albo Della (inne też biorę pod uwagę) z systemem, z dobrą karta graficzna i wydajnością (16gb ram mile widziane), żeby poszły nowe gry na średnich detalach i żeby uciagnal naukę zdalna(potencjalnie).
 
@lugasek co teraz godnego uwagi z lapkow do 3.5k? Cos np. Lenovo albo Della (inne też biorę pod uwagę) z systemem, z dobrą karta graficzna i wydajnością (16gb ram mile widziane), żeby poszły nowe gry na średnich detalach i żeby uciagnal naukę zdalna(potencjalnie).
już Ci kiedyś pisałem.
 
Chyba za rzadko zagladam na forum, ale wrzucales chyba jeden model? Chyba że coś pominąłem.
no rzadko, bo to było z miesiąc temu jak nie lepiej. Promocji nie widzę ciekawych teraz. Jak na już to taki.


do gier to najlepiej coś z gtx 1660ti, rtx 2060. Przykładowe promocje.

 
@lugasek
Polecisz jakąś dużą mechaniczną klawiaturę? Tylko że w jakiejś ludzkiej cenie...

Teraz mam SteelSeries APEX 350 (używka po taniości kupiona w 2014), ale ze jakis czas temu po aktualizacji sterowników do chipów na płycie głównej (albo przy przesiadce z W7 na W10, nie pamiętam kiedy to dokładnie zaczęło się dziać) mam czasem problem (klawiatura totalnie nie reaguje, albo zatnie się i co objawia się permanentnym wysyłaniem jakieś niby wciśniętego znaku). Jedyna metoda to wypiąć i wpiąć klawę. Zdarza to się czasem 3x w ciągu godziny a czasem 1x na tydzien.
 
Last edited:
@lugasek
Polecisz jakąś dużą mechaniczną klawiaturę? Tylko że w jakiejś ludzkiej cenie...

Teraz mam SteelSeries APEX 350 (używka po taniości kupiona w 2014), ale ze jakis czas temu po aktualizacji sterowników do chipów na płycie głównej (albo przy przesiadce z W7 na W10, nie pamiętam kiedy to dokładnie zaczęło się dziać) mam czasem problem (klawiatura totalnie nie reaguje, albo zatnie się i co objawia się permanentnym wysyłaniem jakieś niby wciśniętego znaku). Jedyna metoda to wypiąć i wpiąć klawę. Zdarza to się czasem 3x w ciągu godziny a czasem 1x na tydzien.
na hubie jedziesz, czy bezpośrednio usb? stery wgrałeś do klawy, czy jedziesz na windowsowych?
 
na hubie jedziesz, czy bezpośrednio usb? stery wgrałeś do klawy, czy jedziesz na windowsowych?
To się dzieje niezaleznie od tego czy bezposrednio na szybkim porcie USB czy wolniejszym, czy przez huba. Rozwazalem jeszcze stacje dokujaca na thunderbolta, moze tam by to inaczej popykalo.

Soft od SteelSeries GG
1633606434685.png


A stery to przeciez chipy, czyli dell/windows?

Tak sofcik od SteelSeries wygląda
OPxcPvF.png
 
To się dzieje niezaleznie od tego czy bezposrednio na szybkim porcie USB czy wolniejszym, czy przez huba. Rozwazalem jeszcze stacje dokujaca na thunderbolta, moze tam by to inaczej popykalo.

Soft od SteelSeries GG
View attachment 27140

A stery to przeciez chipy, czyli dell/windows?

Tak sofcik od SteelSeries wygląda
OPxcPvF.png
oszczedzanie energi wyłacz na wszystkich usb
Screenshot (47).png
 
@lugasek
A to juz mam od dawna wyłączone na głównym koncentratorze 3.0 i 3.1, ale widzę że niektóre "rodzajowe koncetratory" mają to włączone. Hmmm. Odznaczyłem i czekam.
Ale to też chyba nie to, bo klawiatura jest zawsze podświetlona (czy to w trybie "zawieszenia się/niedziałania" czy "zacięcia się/powtarzania klawisza". Ciekawe.
 
Last edited:
@lugasek
A to juz mam od dawna wyłączone na głównym koncentratorze 3.0 i 3.1, ale widzę że niektóre "rodzajowe koncetratory" mają to włączone. Hmmm. Odznaczyłem i czekam.
Ale to też chyba nie to, bo klawiatura jest zawsze podświetlona (czy to w trybie "zawieszenia się/niedziałania" czy "zacięcia się/powtarzania klawisza". Ciekawe.
tam jest tego wiecej. Wszystko odznacz

Screenshot (48).png
Screenshot (49).png
 
Back
Top