Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Tego DELLa sobie odpuść. HP powinien mieć lepszą kulturę pracy i być bardziej mobilny, Acer będzie miał lepszą wydajność w grach. Przy nowszych tytułach oba modele mogą łapać zadyszkę.
 
Tego DELLa sobie odpuść. HP powinien mieć lepszą kulturę pracy i być bardziej mobilny, Acer będzie miał lepszą wydajność w grach. Przy nowszych tytułach oba modele mogą łapać zadyszkę.

Do gier bardzo okazjonalnie. Raczej do pracy biurowej (dlatego 16 ramu musi być) filmów i może bym zagrał w jakies mortal kombat ;)
 
Panowie, jakiś dobry, niedrogi odtwarzacz mp3 - na siłownie i do biegania. Niestety mój poczciwy Discman przestał działać #gimbynieznajo :lol:
 
Panowie, jakiś dobry, niedrogi odtwarzacz mp3 - na siłownie i do biegania. Niestety mój poczciwy Discman przestał działać #gimbynieznajo :lol:
Ja mam takie cos juz pare lat i caly czas dziala
10828828-1375714132-453276.jpg

Kosztowal cos do 150 zl.

Mam jeszcze taki. Chinczyk, ale dziala spoko. Jest tanszy i ma bluetooth
https://www.ebay.co.uk/i/2229714909...MI066MkYfY4wIVBbTtCh0M1AWmEAQYASABEgLxufD_BwE
 
- ekran chociaż 6.44
- bateria chociaż 4000
- mini jack
- aparat obojętnie
- działania biurowe, net, filmy i muzyka
- w gry nie gram :beczka:
- pamięć chociaż 6/64
- slot kart nie musi być
- nie google, nie apple
- mi max raczej wycofują to w mi max 3 nie ma co iść
- note 10 cena nie zasadna póki co
- coś poza note 9, mate 20x?
@majkelo89 :tiphatb: @lugasek mistrz

P.S. @TYTUS jaki masz telefon (czy tam Twoja służba)? Oprócz tego, że pozłacany i mnie nie stać :boystop:
 
- ekran chociaż 6.44
- bateria chociaż 4000
- mini jack
- aparat obojętnie
- działania biurowe, net, filmy i muzyka
- w gry nie gram :beczka:
- pamięć chociaż 6/64
- slot kart nie musi być
- nie google, nie apple
- mi max raczej wycofują to w mi max 3 nie ma co iść
- note 10 cena nie zasadna póki co
- coś poza note 9, mate 20x?
@majkelo89 :tiphatb: @lugasek mistrz

P.S. @TYTUS jaki masz telefon (czy tam Twoja służba)? Oprócz tego, że pozłacany i mnie nie stać :boystop:

Galaxy S10+
Bardziej budżetowo - Redmi K20 Pro / Mi9t prawie bliźniacze telefony, ale w Redmi bebechy masz półkę wyżej.
Sony raczej niewarte uwagi, Nokia też nie zachwyca w specyfikacji podanej przez Ciebie, a seria V od LG nie jest u nas oficjalnie dostępna i ma ceny z dupy.
 
- ekran chociaż 6.44
- bateria chociaż 4000
- mini jack
- aparat obojętnie
- działania biurowe, net, filmy i muzyka
- w gry nie gram :beczka:
- pamięć chociaż 6/64
- slot kart nie musi być
- nie google, nie apple
- mi max raczej wycofują to w mi max 3 nie ma co iść
- note 10 cena nie zasadna póki co
- coś poza note 9, mate 20x?
@majkelo89 :tiphatb: @lugasek mistrz

P.S. @TYTUS jaki masz telefon (czy tam Twoja służba)? Oprócz tego, że pozłacany i mnie nie stać :boystop:
Z tańszych Mi9t z droższych OnePlus 7 Pro
 
Note 10 przecież nawet premiery nie miał więc nawet ceny nie ma na nasz rynek uatalonej. S10+ jako jedyny prawie spełnia wymagania. OP 7 nie ma złącza mini jack. Note 9 jeszcze by podszedł.
Używałem Note 9, używam S10+ i o ile nie jest Ci potrzebny rysik, to 10tka będzie lepszym wyborem.
 
Chodzą słuchy, że Note 10 będzie bez mini jacka... Ale można dołączą za to do zestawu jakieś sensowne douszne na bluetooth. Cena ponoć 1k EUR za 256GB wersję.
 
OnePlus 7 Pro zupełnie zapomniałem o tej bestii! @PeSTAo jeśli planujesz wydać na smartfon ponad 3 koła to bierz bez wahania.
Właśnie brak jacka...
Note 10 przecież nawet premiery nie miał więc nawet ceny nie ma na nasz rynek uatalonej. S10+ jako jedyny prawie spełnia wymagania. OP 7 nie ma złącza mini jack. Note 9 jeszcze by podszedł.
Używałem Note 9, używam S10+ i o ile nie jest Ci potrzebny rysik, to 10tka będzie lepszym wyborem.
Rysik miewa plusy. Note 10 pewnie dadzą 5-6k, a za dwa lata wartość minus 40-50%. Marudzę jak stara baba :lol:
 
Właśnie brak jacka...

Rysik miewa plusy. Note 10 pewnie dadzą 5-6k, a za dwa lata wartość minus 40-50%. Marudzę jak stara baba :lol:
Nowy Note wychodzi w dwóch wariantach, Note 1o i Note 10+. Ceny myślę, że będą zaczynać się od 4899 i 5499.
 
Back
Top