Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Tak z czystej ciekawości, bo nigdy takiej zabawki nie miałem, pranie się nie kurczy lub defasonuje w suszarce? I nie żre to coś prądu jak głupie?
 
Tak z czystej ciekawości, bo nigdy takiej zabawki nie miałem, pranie się nie kurczy lub defasonuje w suszarce? I nie żre to coś prądu jak głupie?
Masz różne programy suszenia, jak będziesz cisnąć na max żeby z ciuchów suchy wiór był to pewnie się skurczą. Zresztą po coś są metki z informacją dotyczacą prania i suszenia.

Prąd zależy od modelu, to już musisz czytać w papierach, no i kwestia jak często masz zamiar używać suszenia i jak często robisz pranie. Najważniejsze pamiętać że ilość prania w kg nie równa się ilości prania do suszenia, to zawsze mniej. Pralka np 8kg załadunek to do suszenia 6-7 zależnie od modelu.
 
Tak z czystej ciekawości, bo nigdy takiej zabawki nie miałem, pranie się nie kurczy lub defasonuje w suszarce? I nie żre to coś prądu jak głupie?
Musisz kierować się energooszczędnością przy wyborze sprzętu, klasa AA+ lub AAA, jeśli nie chcesz dużych rachunków, warto wziąć oszczędny sprzęt który dłużej pożyje, bosch lub lg.

Co do prania - nie, nie kurczy się, chyba że ustawisz zły program/temperaturę. Wydaje mi się jednak, że odróżniasz bawełnę od syntetyków i 40 od 60 czy 90 stopni :suchykarol:

Masz dodatkowo programy które określają stopień wysuszenia - "do szafy"/do włożenia/ do dosuszenia, etc.

No i od ładnych paru lat pranie jest miłe, niepogniecione i lepiej wygląda niż w wariancie pralka + suszenie na sznurku.
 
No właśnie czytałem o tym czyszczeniu. Jaki masz model?
RH90V5AV6Q do kompletu z F4WN608S1. Bardziej się ciesze z tego kompletu niż żona. :fjedzia:
Czaiłem się na RC90, ale akurat pod koniec ubiegłego roku był problem z dostępnością modeli i ceny były kosmiczne, a RH się wiele nie różni. Ma naprzykład zewnętrzną szybę z plexy i trochę się rysuje.

Tak z czystej ciekawości, bo nigdy takiej zabawki nie miałem, pranie się nie kurczy lub defasonuje w suszarce? I nie żre to coś prądu jak głupie?
Kurczy się :fjedzia:, zresztą to zależy od ubrań i trzeba pilnować programów, ale bawałna zawsze coś ta się zejdzie. Żona dla kaszojadów z automatu kupuje za duże rozmiary, bo po suszeniu są idealne.

Ciepły miękki ręcznik
:antonio:
Chyba, że jest środek lata i nie masz klimy w mieszkaniu :usunto:


Najlepsze lifechangerowe sprzęty niedoceniane przez osoby, które ich nie mają to w kolejności zmywarka, suszarka do ubrać i odkurzacz samojezdny.
 
Last edited:
RH90V5AV6Q do kompletu z F4WN608S1. Bardziej się ciesze z tego kompletu niż żona. :fjedzia:
Czaiłem się na RC90, ale akurat pod koniec ubiegłego roku był problem z dostępnością modeli i ceny były kosmiczne, a RH się wiele nie różni. Ma naprzykład zewnętrzną szybę z plexy i trochę się rysuje.


Kurczy się :fjedzia:, zresztą to zależy od ubrań i trzeba pilnować programów, ale bawałna zawsze coś ta się zejdzie. Żona dla kaszojadów z automatu kupuje za duże rozmiary, bo po suszeniu są idealne.


Chyba, że jest środek lata i nie masz klimy w mieszkaniu :usunto:


Najlepsze lifechangerowe sprzęty niedoceniane przez osoby, które ich nie mają to w kolejności zmywarka, suszarka do ubrać i odkurzacz samojezdny.
Prawda, a jak masz dom to jeszcze kosiarka samojezdna i sąsiedzi zapierdalają z kosiarkami, a Ty obserwujesz ich bezsensowną pracę z tarasu sącząc drinka i pogryzając czipsa, można też się z nich naśmiewać lub nawet mocniej trollować, krzycząc na przykład, że "tam jeszcze skoś, bo coś nierówno!" :corn::juanlaugh:

Mi się jeszcze nic nie skurczyło :suchykarol:, ale pilnuję programów bardziej niż inżynier czy informatyk, bo oni najczęściej nawet instrukcji nie czytajo::really::
 
Jak to wygląda teraz?
etykiety-energetyczne-porownanie.png
 
Czyli A to perpetuum mobile?
:rutekajak:
Jest jeszcze lepiej, bo pralka zawsze działa, ale jest dodatkowy myk, bo perpetuum mobile ma jeszcze ukrytą funkcję - wsiadasz do takiej atomowej pralki i odwirowujesz się do innego wymiaru albo czasu:waldeklaugh::lsdtrip::brainoverload:
 
Kurde mol, dlaczego nie ma promocji na wersje 256GB? Co to za pomysl zeby tel nie mial slotu SD :(
Też mnie to wkurza trochę, bo chcąc zrobić trochę zdjęć i nagrać filmy w pełnej rozdzielczości to szybko pamięć ucieka.
Poza tym telefon naprawdę spoko,używam od maja zeszłego roku i jestem zadowolony.
Edit.
Ja mam s21,a tutaj mowa o s21 FE 6,ale parametry identyczne,chyba,tylko minimalnie różnią się wielkością wyświetlacza z tego co na szybko popatrzyłem.
 

Dobry "starszy" flagowiec. Świetny wybór do 2000 zł nawet pomimo jego głównych wad (glownie baterii), które podobno w becie androida 13 są naprawiane. Świetny aparat, wyświetlacz, szybka nakładka, szybkie ładowanie i indukcja.W zestawie dodatkowo co rzadko aktualnie spotykane, dodawana jest ładowarka i obudowa.
 
Back
Top