Skoki Narciarskie

No ale Żyła mimo wszystko jedyny Polak wskakujący do 30. Reszta bardzo słabo i nareszcie nie ma tego zakompleksionego Kota.
 
Jak to od razu milej się ogląda skoki jak Polak liczy się w walce o najwyższe miejsce ;) Brawo Kamil, wierzę że z każdym kolejnym konkursem będzie jeszcze lepiej i że pozostali Polscy skoczkowie wreszcie się przebudzą.
 
Kraft rozjebał i to grubo! Nieliczni by to ustali, niski tor lotu ułatwił Austriakowi ustanie tak dalekiego skoku. Ammann by się wyłożył :p

Trzeba również dodać, że dzisiaj mamy najlepszy konkurs w wykonaniu Polaków w tym sezonie. Trochę mi szkoda bo zaraz do pracy wychodzę a II seria zapowiada się świetnie

Żyła 8
Stoch 10
Kubacki 16
Zniszczoł 22
 
Voranek jesteś księdzem, że w Niedziele pracujesz?
śmiechłem :D

Na szczęście nie. Abyście mieli jutro po coś iść do sklepów (DC) to ja musze troche popracować
 
Rekord pobity , Hayboeck skoczył 138m wow!

Ten konkurs to oczywiście najlepszy w tym roku i w tegorocznym TCS... sportowo weekend może być dość udany :)
 
Szkoda tylko że poza Kamilem który poprawił swoje miejsce pozostali 3 Polacy nie utrzymali swoich lokat po 1 kolejce. Mimo wszystko konkurs udany dla Polaków i z bardzo dobrymi skokami czołówki tego konkursu.
 
Stoch jak zawsze najgorsze warunki i noty jak Ammann, który ląduje na dwie nogi.

Żyła i Kot roczarowanie z resztą nic nowego.
 
Mam doła i duży niedosyt ... 30 zawodników wiatr pod narty, 31 Kamil w plecy ...
Straty do czołówki nie są duże, liczę na bombę w drugiej serii

O reszcie szkoda gadać, nic sie nie zmieniło
Kot wygrywa kilka godzin temu kwalifikacje aby później w konkursie zająć 45 miejsce. Komentarz ? Zbędny
 
Z postawy Kota jestem zadowolony bo go nie lubie reszta słabo mimo tylu Polaków w "30". Noty dla Stocha nie zrozumiałe.
 
Mnie bardzo cieszy dzisiejszy dobry występ Kamila. Świetne skoki!
Z drużyny w tym sezonie nic nie bedzie także jest mi obojętne, które miejsce zajmą

Zawsze w druzynowce znajdzie się jedna zakala, co spierdoli całą robotę reszty
Wszyscy pozdrawiamy Roberta :D
 
Dzisiaj oprócz Kamila to jestem zadowolony z Olka Zniszczoła, od TCS skacze bardzo poprawnie, całkiem dobrze mu te skoki wychodzą, oby ze skoku na skok się jeszcze poprawiał.
 
Trzecie zwycięstwo Kamila w Zakopanem! Nareszcie skoki nabierają rumieńców, sezon blady z początku a wygląda na to, że Stoch wrócił na właściwe tory i będzie przysparzał nam jeszcze wiele radości. Ukłony mistrzu! :)
 
Jakie to miłe uczucie jak Polak skacze jako ostatni w drugiej serii, długo długo leci, a po wylądowaniu podnosi ręce w geście triumfu :)
Brawo Kamil :)
 
Stoch wprowadził jakoś dobrą energię do zespołu. Wreszcie reszta kadry zaczęła lepiej skakać a nie spadać z progu. Liczę że na mistrzostwach zespół pokarze się z dobrej strony.
 
Aleksander Zniszczoł zdyskwalifikowany za nieregulaminowe buty i przesunięty z 10 miejsca na 30.
ps. sory za post pod postem ale nie mogę edytować
 
Falun coraz bliżej :)

Wyniki po pierwszej serii

fdgdfg.jpg
 
Back
Top