Skoki Narciarskie

Skoki wracają w przyszłym tygodniu :bleed:
Człowiek Małysza oglądał a tu już ostatni sezon Kamila :jon:
Trzeba uważnie śledzić ten sezon bo za 4 lata nie będzie miał kto skakać :płacz:
 
Pewne info ?
Kontrakt mu się kończy po tym sezonie z Atlasem i podobno nie chce go przedłużyć
W maju będzie miał 35 lat
No i ten tytuł na dużej będzie bronił podczas igrzysk pewnie tylko dlatego skacze
Na 80% ogłosi zakończenie sezonu po igrzyskach (według mnie)
Pewnie będzie chciał dzieciaka zrobić Ewce i zająć się w 100% swoim klubem
Skoki to przejebany sport bo 85% kibiców to Janusze
:jon: :jon: :jon:
 
najwieksza beka jest z apoloniusza tajnera xD gość dostał fuchę po znajomości po pijaku od znajomego szwagra (to jest akurat fakt autentyczny) a z racji że nic nie umiał no to yyyy będziesz trenerem reprezentacji polski w skoki narciarskie xD chuj że to przed małyszem znało w ogóle 14 osób w polsce xD łatwa fucha i nikt ci nic nie wypomni bo nikt się nie zna xD

fart i pech życia to pojawienie się adama małysza xD nagle kurwa z pizdy wygrał zawody i zrobił się problem xD po pierwszym zwycięstwie tak zachlali że na następnych zawodach to apoloniusz tajner dopiero uczył się machać tą chorągiewką i że niby odczytuje coś z tego monitora i analizuje najlepszy moment na skok xD potem właściwie jak on może trenować jak on ani razu nie skoczył i podobno nawet na nartach jeździć nie umie xD "adam, proszę, rób to co zawsze" xD no rozpierdala mnie kariera tego typa, teraz poważny członek rady skoczków polskich narciarskich, prezes zarządu xD jebany się wstrzelił bardziej niż adam
 
I cyk wygrane kwalifikacje, 135m
1637340220539.png
 
Wlaczylem Stocha zeby mi wkurwienie po F1 minelo, a zostalem dobity.
Ogladalem tylko koncowke, ktos moze powiedziec cos wiecej?
 
Stoch narobił apetytu po kwalifikacjach,więc człowiek liczył na podium w pierwszym konkursie sezonu,a tu dupa. Dwóch naszych w drugiej serii,słabo,bardzo słabo.
 
Obniżcie kurwa bardziej tę belkę to konkurs będzie bardziej widowiskowy..



Bo sobie skoczkowie łeb rozbiją na buli.
 
Kamil to jest Kamil jak skok wyjdzie to w takich warunkach potrafi pokazać kunszt. Brawo za piąte miejsce
 
Kubacki drugi konkurs z rzędu bez punktów? Jest możliwe

Źle się dzieje z polskimi skokami. Kamil ratuj sytuacje
 
Back
Top