Skoki Narciarskie

Szkoda, że Pilch nie jedzie na niemieckà cześć TCS. dziś znowu udowodnił, że zasłużył. Na luzaku by zdążył dziś się zameldować w hotelu i jutro wystartować w Q
 
Peterki, Domeny i Niemineny w jego wieku mieli zwyciestwa w PŚ. A u nas do 30 roku życia będą go na kontynental wozić jako obiecujacego juniora, jak Murańkę :mamed:
A moim zdaniem wariant ze startem w Innsbrucku jest idealny. Zejdzie presja, chłopak sobie po cichu zadebiutuje, a dobre skoki w Engelbergu dodały mu jeszcze pewności siebie. Powiedzmy sobie szczerze, kwalifikacja do konkursu to już będzie mały sukces Pilcha. Nie ma się co spieszyć, przytoczony przez Ciebie Domen rozpoczął mocno, a potem zwyczajnie się posypał i dziś szuka formy pozwalającej na regularne starty w PŚ, a Schlierenzauer owszem dużo wygrywał w młodości, ale dziś przeciążony organizm zaczyna się buntować mimo raptem 27 lat na karku.

Aha, dziś kwali o 16:00 :bleed: Moi faworyci to: Stoch, Kraft i Tande. Piątek może nie wytrzymać presji (Niemcy czekają na wygraną w TCS 16 lat, więc balonik jest napompowany do granic możliwości).
 
Last edited:
TSC u mnie zawsze na propsie. Czekam niecierpliwie


Hmmm





Po pierwszym

DSOFdhMXcAAiR1b.jpg


Stefan tak se, Dawid wiadomo - trening... Kamil powalczy o drugi triumf
 
Dane z tej nowinki będą pokazywane podczas transmisji w niemieckiej tv. Podobno planują na IO wprowadzić to do ogólnego przekazu, ale reprezentacje nieszczególnie chcą się tymi danymi dzielić i może być różnie. Jako ciekawostka ok, ale obawiam się, że takie nieprzydatne informacje tylko będą przeszkadzać na dłuższą metę.
 
Chciałem jechać na konkurs do Oberstdorfu, ale biletów nigdzie nie było już. Do Ga-Pa były, ale termin niestety nieodpowiedni. Śmieszne jest to, że konkurs w Ga-Pa wychodzi taniej niż w Zakopanem. Za rok muszę zaatakować tym bardziej, że ode mnie jest tam raptem ok.7 godzin samochodem.
 
Fajny ten patent z pomiarem "trafności" odbicia. Szkoda, że tak rzadko to dziś pokazywali, ale podobno jutro będą z tego częściej korzystać. Oby tylko prognozy się nie sprawdziły, bo szykuje się większa loteria niż dziś...

Kamil popsuł skok, ale ponoć wszystko pod kontrolą, Maciek szuka przyczyny problemu, Wolny przejechał próg, Żyła poprawnie, a Kubacki i Hula naprawdę dobrze. Stefek potwierdził formę, długo siedział na belce, a oddał ładną próbę. Rysiek Piątek w formie, ale zobaczymy co pokaże w sobotę :)
 
Kamil popsuł skok,

Niby forma jest, bardzo dobre liczące się z czołówką próby są oddawane ale martwią te zepsute. To już drugi po MP hmm. Chociaż warunki też dzisiaj nie do końca zagrały. Tande i Wellinger też nie skoczyli
 
Niby forma jest, bardzo dobre liczące się z czołówką próby są oddawane ale martwią te zepsute. To już drugi po MP hmm. Chociaż warunki też dzisiaj nie do końca zagrały. Tande i Wellinger też nie skoczyli
No forma jest, ale niestabilna. Ale krok po kroku jest coraz lepiej, więc jestem dobrej myśli :)
 
Szykuje się zajebista loteria. Padający deszcz mocno wpływa na prędkości, a do tego dość mocno kręci wiatr...
 
Kraft jako jedyny ujęte punkty za wiatr. Będzie ciężko z nim i z Freitagiem. Dość ciasno w pierwszej 10, będzie się działo.
 
Back
Top