Skoki Narciarskie

C2OZFTeXEAAWWhH.jpg

:redford:
 
I jestem ciekaw jak długo Szaran przy okazji skoku Johanssona będzie nawiązywał do konkursu w Innsburcku :DC:
Na Eurosporcie jest Pieczatowski jako piąte koło u wozu dla Błachuta i też tak pierdoli. Także idealnie by z Szaranem się wpasowali, albo ze Szczęsnym.
 
nie no Szaranowicza mimo jego błędów słucha się fajnie, przynajmniej dla mnie, widać że wkłada serce w to co mówi i naprawdę to przeżywa.
 
Zazdroszczę tym wszystkim ludziom pod skocznią. Super klimat na pewno.
Byłem kiedyś w Harrachovie na zawodach i Adaś wtedy wygrał i nie zapomnę tej chwili do końca życia i wiem co muszą czuć Ci wszyscy fani. Mega sprawa.
Przyszla niedziela jestem w Zakpcu - dojazd na koszta pracodawcy a hotel i wejsciowka na skoki na koszt 4F :bayan:
 
Przyszla niedziela jestem w Zakpcu - dojazd na koszta pracodawcy a hotel i wejsciowka na skoki na koszt 4F :bayan:
Piękna sprawa! Miłego wypadu i mam nadzieję, że któryś z naszych wygra żeby atmosfera była jeszcze lepsza.
 
Tak cieszymy się z tego zwycięstwa i tej trójki w 10-tce(no prawie), ale jednak reszta ostro w tyle. Forma Huli, Kubackiego poszła bardzo w dół. W ogóle Kubacki znów to samo co w najgorszych momentach, nie potrafi płynnie przejść z tej wysokości i traci z 10m. Ogólnie to dobił mnie dziś Klimek z tym jak poszedł za ostro jakby się rzucił na siłę. Ehh, szkoda.
 
Współczuje. Miałem to tydzień temu kiedy nie obejrzałem żadnego konkursu bo samemu zachciało się zakładać narty na nogi :deniro:
Ale powiem Bratowej żeby mi nagrała. Po prostu muszę wytrzymać kilka godzin bez wchodzenia na FB i tutaj i obejrzę sobie wieczorkiem
 
Kubacki skoczyl na miare swoich mozliwosci, Kamilowi przytrafil sie troszke gorszy skok niestety. Bedzie trzeba w II serii powalczyc.
 
  • Like
Reactions: MZ
Back
Top