Skoki Narciarskie

comment_VRAul8hCZLy9CRCnv7Uenuivv1BSemq8,w400.jpg
 
I chuj z wygraną w turnieju :/

E: zapeszyłem Krafta :), ale Norweg pierwszy na razie
 
Całkiem dobrze wyszło dla Polaków. Bałem się na maksa tych warunków, ale chłopaki dali radę. Fajnie, że Kraft nie dał rady i mam nadzieję, że Kamil w ewentualnej drugiej serii wyprzedzi Tande.
 
Dramat kurwa z tymi warunkami, ten konkurs powinien zostać odwołany. Jeszcze tragiczne dziury w miejscu gdzie skoczkowie lądują... Nie lubię Krafta, ale mi go szkoda, bo go wydymali.
 
:siara:

Aleksander Winiarski, lekarz polskiej kadry skoczków narciarskich, nie wyklucza, że w przypadku tego typu urazu, jakiego nabawił się Kamil Stoch w serii próbnej, mogło dojść do złamania. Stąd decyzja o wizycie w szpitalu i wykonaniu zdjęcia rentgenowskiego.

 
:siara:

Aleksander Winiarski, lekarz polskiej kadry skoczków narciarskich, nie wyklucza, że w przypadku tego typu urazu, jakiego nabawił się Kamil Stoch w serii próbnej, mogło dojść do złamania. Stąd decyzja o wizycie w szpitalu i wykonaniu zdjęcia rentgenowskiego.


kamil mowil, ze jakby to bylo cos powaznego, to nie skakalby dzisiaj. raczej nie zlamanie (wierze w to)
 
Kamil pewnie znowu odpuści kwalifikacje. Zobaczymy jak Kraft - ciekawe czy nadal go grypa żołądkowa męczy, bo czuję, że jeżeli nie, to jutrzejszy konkurs wygra własnie on.
 
Znowu kręci. Od plusowych punktów do nawet -15pkt za wiatr, które przed chwilą miał Enger Halvor Granerud i skoczył 140m :no no:
 
Haha, co tam sie dzieje :śmiech:
Niejaki Marcus Schiffner skacze 144,5 m co jest wynikiem lepszym o 1,5m od rekordu skoczni Ito

Co ciekawe oficjalny rekord wynosi jedynie 143m, podczas gdy skakano tutaj dużo dalej. Kofler w lecie 147m, Schlierenzauer w zimie na treningu 145m
 
Back
Top