Skoki Narciarskie

Chuja dają przeliczniki jak wiatr tak kręci, skurwysyństwo robią te Sedlaki, że jednych puszczają, drugich nie, dalej to samo kolesiostwo w jebanych skokach.
Stoch 1.1 m/s w plecy, a Kraft 0.8 pod narty, dlaczego kurwo nie puściłeś Stocha w takich warunkach, a Krafta bez problemu?

To samo z Kubackim widać, że Dawid był wkurwiony, bo warunki fatalne i chuja daję 20 pkt rekompensata jak Cie gniecie 1.3m/s w plecy.
Zawsze mnie to wkurwiało, dlatego rzadko Skoki oglądam, dziś się skusiłem na Zakopane, tylko człowieka wkurwili.
 
Chuja dają przeliczniki jak wiatr tak kręci, skurwysyństwo robią te Sedlaki, że jednych puszczają, drugich nie, daje to samo kolesiostwo w jebanych skokach.
Stoch 1.1 m/s w plecy, a Kraft 0.8 pod narty, dlaczego kurwo nie puściłeś Stocha w takich warunkach, a Krafta bez problemu?

To samo z Kubackim widać, że Dawid był wkurwiony, bo warunki fatalne i chuja daję 20 pkt rekompensata jak Cie gniecie 1.3m/s w plecy.
Jeszcze obniżyli po Krafcie belkę, a każdy idiota wiedział że za chwilę będzie w plecy.
 
Jeszcze te kurwy noty Dawidowi po 18 dali, byłyby 18.5, byłoby zwycięstwo. A granulatowi najlepsze w konoursie za odległość przy kurwa metrze na sekundę pod narty. Chuje
 
I chuj, coś czuję, że będzie tak jak w 2016/2017, że Stoch prowadził pół sezonu a później rozkręcił się Kraft i mu zajebał Kryształową Kulę. Granerud szykuje powtórkę z rozrywki.
 
I chuj, coś czuję, że będzie tak jak w 2016/2017, że Stoch prowadził pół sezonu a później rozkręcił się Kraft i mu zajebał Kryształową Kulę. Granerud szykuje powtórkę z rozrywki.
Tak będzie. Ja też to uczucie mam odkąd zaczął się turniej 4 skoczni
 
Jaki pierdolnięty prowadzący z TVN. „Dawid ma ostatnio niesprzyjające okoliczności: zawody w Sapporo - zmiana czasu, teraz od razu zawody w lotach”. Kurwa faktycznie, zapomniałem, że w Sapporo Dawid skakał sam ze sobą :D
 
Granulat jak najwięksi mistrzowie w swoim prime - skacze najdalej niezależnie od warunków wietrznych.
Niestety często jest tak, jak z kubakim. Od początku wielka forma, wygrane letnie grand prix i nagle przychodzi dołek, a ten który budował formę chuj granulat zaczyna wygrywać wszystko
 
Back
Top