Skoki Narciarskie

Ale zawody, jaka miazga :D niewiele brakło a 3 Polaków na podium by było. 1,3,4,6, zajebiste wyniki w Pucharze Narodów ponad 200pkt zarobionych.
 
Kuhwa, Żenia się wpierdolił, a mogło być polskie podium. Zajebisty weekend, oby tak dalej.

Kubacki wiadomo, słaba psycha, lata jak worek ziemniaków - raz się fartnęło w Predazzo, nic już więcej nie wygra :kis:

No i brawo dla Wolnego, bo życiowy wynik :penn:
 

- Daniel Andre Tande, mistrz świata w lotach sprzed roku
- Kamil Stoch, który rok temu był drugi za Danielem Andre Tande podczas MŚ w lotach na tej właśnie skoczni
- Stefan Kraft rekordzista świata w długości lotu
- Robert Johansson rekordzista Norwegii w długości lotu

Kurwa dobrze, że ten weekend się kończy, bo z sentymentu oglądam na tym TVP, a usłyszałem każdą frazę po 6 razy.
 
- Daniel Andre Tande, mistrz świata w lotach sprzed roku
- Kamil Stoch, który rok temu był drugi za Danielem Andre Tande podczas MŚ w lotach na tej właśnie skoczni
- Stefan Kraft rekordzista świata w długości lotu
- Robert Johansson rekordzista Norwegii w długości lotu

Kurwa dobrze, że ten weekend się kończy, bo z sentymentu oglądam na tym TVP, a usłyszałem każdą frazę po 6 razy.
Już więcej kwestii mieli w skoki narciarskie 2002 serdczenie pozdrawiam Adam Małysz
 
Sportowiec perfekcyjny, a w życiu codziennym kontrowersja goniła kontrowersje. Ciekawe czy cukrzyca i alkochol miała swój udział w śmierci.
 


Ja już zamówiłem, kalendarza nie potrzebuję, ale można pomóc dzieciakom no i jakaś tam pamiątka po Kamilu zostanie ;)
 
Jak tak ma wiać to może przeniosą na normalną? Byłoby miło.

lathipng_qwwsrnp.png
 
Back
Top