Sig-betting.

Zgadało się o Donaldziku, więc przypominam

2 zakłady (sygna lub podpis) o RDA (mmammag) - Cerrone()
 
Corey Anderson (Orest) - Jan Blachowicz (?) wchodzę w dowolną ilość zakładów.
 
Nie wierzysz w legendarną polską siłę?
Corey Anderson (@Orest ) - Jan Blachowicz (Mr. Dirtytalk) może być o avatar?
Nie wierzę, trzymam kciuki, jestem całym sercem za Janem, ale jak zobaczy murzyna w oktagonie to znowu będzie to samo. Ok.
 
Ok, mam wolną chwilę, więc odpowiem @mateusz19191010
Z Halibutem doszliśmy do wniosku, wygrałem, gdyż na stronach branżowych widnieje, że Conor sprzedał 900 tyś PPV.
@halibut trzymaj sygnę:
66.gif

Niech HBomb będzie z tobą!
 
Shane Cambell(?) vs. Elias Silverio (mps) o awatar
Kelades(?) vs. Beal (mps) o podpis
Franki Perez(?) vs. Sam Stout (mps) o sygnę
Valerie Letourneau(?) vs. Martyna Moroz (mps) o podpis
Tonny Sims vs. OAM (mps) o podpis
23.08.2015r Valerie Letourneau (mateusz19191010 ) vs. Martyna Moroz (mps) - podpis
--------------------------------------------------------------------------------------------
05.09.2015r Corey Anderson ( ? ) vs. Jan Błachowicz (mateusz19191010) - awatar
 
By byli świadkowie - jeśli dojdzie do walki Max Holloway vs Edgar to z @Suchar mamy zakładzik o 100 zł.
Ja obstawiam wygraną Maxa, Suchar Edgara. Suchar, możesz oficjalnie potwierdzić?
 
6-5
@mmammag 1-1 :d Przegrałem z tobą zakład o Nikite :confused: My się z niego śmiejemy a on ma 4-2 w UFC :wink: Czekam na sygnaturę .
Dobrze ze OAM wygrał .Puzniej dam tobie avatar .
 
Zgadało się o Donaldziku, więc przypominam

2 zakłady (sygna lub podpis) o RDA (mmammag) - Cerrone()
Jak będzie bliżej walki to przypominaj, okejo? Wierze mocno w Cerrone.

@mateusz19191010 masz jakąś tabelkę w drodze? Dawno nie było. I nie, nie chodzi mi o moją pozycję, chce mieć jasność jedynie kto goni. :-)
 
Jak będzie bliżej walki to przypominaj, okejo? Wierze mocno w Cerrone.

@mateusz19191010 masz jakąś tabelkę w drodze? Dawno nie było. I nie, nie chodzi mi o moją pozycję, chce mieć jasność jedynie kto goni. :-)
Tabela była po ostatniej gali, a dokładnie wstawiałem 13.08, dużo się nie zmieniła po jednej gali :D
 
Tabela była po ostatniej gali, a dokładnie wstawiałem 13.08, dużo się nie zmieniła po jednej gali :D
możliwe, że przegapiłem Mati, zaraz poszukam. Dzięki raz jeszcze za ogarnianie tego wszystkiego czempion!
 
Last edited:
Back
Top