Sig-betting.

Wolę się nie spedalać takimi sygnami.Jeszcze ktoś nie w temacie zobaczy ,to...
Możecie mi konto usunąć i wszyscy zadowoleni będziemy
Prawilny hetero nie boi się homoposądzeń bo ma na nie wyjebane, a Ty zajrzyj głęboko w siebie i odnajdź swoje cohones.
 
@michi972 ty już miałeś ode mnie 1 ostrzeżenie, zrobię dzisiaj wyjątek i masz ostatnią szansę na zmianę! Jeżeli po następnej gali będziesz płakał to karą będzie wykreślenie z rankingu(tylko wykreślenie, bez anulowania już skończonych zakładów, po prostu staniesz się w pojedynkach TBA) i postaram się z @Szady o karę w wątku sig-bett o wymiarze ZAKAZ WSTĘPU na czas określony przeze mnie.
Następna gala jest 8.08.15 i masz wtedy także 2 zakłady ze mną, czy mam sprawdzać twoją reakcję w razie przegranej? Ja zawsze daję przyjemne kary, więc obserwuję cię przez tydzień. I ZERO SPAMU JUŻ.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@krzychu88 czekam na sygnaturę
01.08.2015r Jessica Aguilar (mateusz19191010) vs.Claudia Gadelha (krzychu88) sygnatura 0 - 1 X
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23.08.2015r Erick Silva(mateusz19191010) vs. Rick Story ( ? ) - sygnatura
05.09.2015r Corey Anderson ( ? ) vs. Jan Błachowicz (mateusz19191010) - awatar
5.09.2015r Paige VanZant(mateusz19191010) vs. Alex Chambers ( ? ) - sygnatura ze zwyciężczynią
5.09.2015r Demetrious Johnson (mateusz19191010) vs. John Dodson ( ? ) - sygnatura z mistrzem
24.10.2015r Dustin Poirier ( ? ) vs. Joseph "1 runda 0:38" Duffy (mateusz19191010) - sygnatura
 
@michi972 ty już miałeś ode mnie 1 ostrzeżenie, zrobię dzisiaj wyjątek i masz ostatnią szansę na zmianę! Jeżeli po następnej gali będziesz płakał to karą będzie wykreślenie z rankingu(tylko wykreślenie, bez anulowania już skończonych zakładów, po prostu staniesz się w pojedynkach TBA) i postaram się z @Szady o karę w wątku sig-bett o wymiarze ZAKAZ WSTĘPU na czas określony przeze mnie.
Następna gala jest 8.08.15 i masz wtedy także 2 zakłady ze mną, czy mam sprawdzać twoją reakcję w razie przegranej? Ja zawsze daję przyjemne kary, więc obserwuję cię przez tydzień. I ZERO SPAMU JUŻ.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@krzychu88 czekam na sygnaturę
01.08.2015r Jessica Aguilar (mateusz19191010) vs.Claudia Gadelha (krzychu88) sygnatura 0 - 1 X
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23.08.2015r Erick Silva(mateusz19191010) vs. Rick Story ( ? ) - sygnatura
05.09.2015r Corey Anderson ( ? ) vs. Jan Błachowicz (mateusz19191010) - awatar
5.09.2015r Paige VanZant(mateusz19191010) vs. Alex Chambers ( ? ) - sygnatura ze zwyciężczynią
5.09.2015r Demetrious Johnson (mateusz19191010) vs. John Dodson ( ? ) - sygnatura z mistrzem
24.10.2015r Dustin Poirier ( ? ) vs. Joseph "1 runda 0:38" Duffy (mateusz19191010) - sygnatura
Weekend oczywiście spędziłem poza cywilizacją, w związku z czym odzywam się dopiero teraz. W sygnie ustawisz sobie jedynego i niekwestionowanego króla,a konkretnie:
Sonnen.jpg
 
@michi972
Tak jak Mateusz pisze - jeszcze raz rozwalisz ten temat, to wyłączę Ci dostęp do niego (nie będziesz miał możliwości dodawania komentarzy).
Sorki za spam, ale czy nie lepiej się z nim nie cackać? Facet rozwala to forum, robi spam...
#JustSayin
A tak nie offtopując:
Johnson (Miszon) vs Dariush (@Szady )
Wchodzisz? :lol:
 
McGregor (Masta Blasta) vs Aldo (?)

Podbijam stawkę - wolne na pół roku od cohones. Wcześniej, żebyście się dobrze namyślili huhuhhih


[*] tu chciałem wspomnieć godnego oponenta, którego z nami nie ma, pozdro @sawciu nagramy coś wierzę;)
Mi tam pasuje mogę wbić z Tobą o ten zakład, zgadzasz się?
McGregor (@Masta Blasta) vs Aldo (Mr. Dirtytalk) - o wolne na pół roku od cohones
 
Mi tam pasuje mogę wbić z Tobą o ten zakład, zgadzasz się?
McGregor (@Masta Blasta) vs Aldo (Mr. Dirtytalk) - o wolne na pół roku od cohones
Miły kolego, nie zrozum mnie źle, szanuje, ale to musi być ktoś bardziej aktywny żeby było to ryzyko dla niego, żeby odczuł stratę cohones;) Wiesz ktoś kto nabija 800 postów przez pół roku nie 80siąt:D
 
Miły kolego, nie zrozum mnie źle, szanuje, ale to musi być ktoś bardziej aktywny żeby było to ryzyko dla niego, żeby odczuł stratę cohones;) Wiesz ktoś kto nabija 800 postów przez pół roku nie 80siąt:D
Ok, rozumiem to możemy to zamienić na normalnego beta?
McGregor(Masta Blasta) vs Aldo (Mr. Dirtytalk) o sygnę na tydzień/dwa tyg.
 
Byłem pierwszy z Duffym i nikt nie wszedł, skreślę cię @koper i tą twoją "móżkę" z rankingu.
---------------------------------------------------------------------------------
05.09.2015r Corey Anderson ( ? ) vs. Jan Błachowicz (mateusz19191010) - awatar
05.09.2015r Andrei Arlovski (mateusz19191010) vs. Frank Mir ( ? ) - sygnatura
5.09.2015r Paige VanZant(mateusz19191010) vs. Alex Chambers ( ? ) - sygnatura ze zwyciężczynią
5.09.2015r Demetrious Johnson (mateusz19191010) vs. John Dodson ( ? ) - sygnatura z mistrzem
24.10.2015r Dustin Poirier( ? ) vs. Joseph "1 runda 0:38" Duffy (mateusz19191010) - sygnatura
 
@mateusz19191020

Przegapiłem:(

Ale w sumie mogę wjechać w doubla.
Jeśli się zgadzasz, to czyń formalności.
 
@mateusz19191020

Przegapiłem:(

Ale w sumie mogę wjechać w doubla.
Jeśli się zgadzasz, to czyń formalności.
Jak już tak nalegasz to klepnięte.
24.10.2015r Dustin Poirier(koper) vs. Joseph "1 runda 0:38" Duffy (mateusz19191010) - sygnatura
 
Bader (swebs) vs Evans (?)
Teixeira (swebs) vs St. Preux (?)
av albo sygn do wyboru dla oponenta :)
 
Back
Top