Sig-betting.

Niebawem walczy Reem z Nelsonem. I chodź boję się o głowę mojego ulubieńca to chętnie podejmę wyzwanie:

Alistair Overeem (Lockhorne) vs Roy Nelson (?)
biere Alistair Overeem(Lockhorne) vs Roy Nelson(Scurvol) o avatar na tydzien? bo o sygne nie moge bo sie zalozylem juz na tej samej gali o to
 
biere Alistair Overeem(Lockhorne) vs Roy Nelson(Scurvol) o avatar na tydzien? bo o sygne nie moge bo sie zalozylem juz na tej samej gali o to

Deal ;) Wchodzę w to!

PS: Błagam, niech jakiś moderator zmieni mi w poprzednim poście "chodź" na "choć". Nie wiem jak to się stało, chyba wyłączyłem myślenie.
 
co tylko chcesz czempion, moze byc avatar. :)

Faber - Edgar z koper 16.05 sygna
Alvarez - Melendez z midern 13.06 avatar
Luke - Lyoto z gojilla 18.04 sygna
Weidman - Belfort z Lockhorne 23.05 sygna
Browne - Arlovski z Arlovski 23.05 avatar

klamalem, bo mam jeszcze na pewno beta o Weidman - Belfort z @Lockhorne czyli ogien na 187 bedzie, haha.

nie wiem dlaczego mialem napisane, ze mam beta o Lyoto z @TheNotorious, sorry za zamieszanie!
Ja moge wziąć Lyoto
 
Ktoś ma ochotę zagrać przeciwko Hendricksowi o sygnę? (awatar już zaklepany przez Arłowskiego)
 
Ktoś ma ochotę zagrać przeciwko Hendricksowi o sygnę? (awatar już zaklepany przez Arłowskiego)
Coś tego Rumcajsa nie lubię.

Hendricks (Puczi) - Brown (koper)

Matt nawet po treningu sparuje z trenerem, musi to wygrać.
 
Johny wygra :
553361_856188831111321_6501699439848974956_n.jpg
 
dobra, wierzę trochę w Aliego.

Reem (baju) - Roy (?) - o sygnaturę, nie chcę mi się avatara zmieniać.

mam ochotę wejść w RDA z Solarisem, ale myślę. :smile:
 
dobra, wierzę trochę w Aliego.

Reem (baju) - Roy (?) - o sygnaturę, nie chcę mi się avatara zmieniać.

mam ochotę wejść w RDA z Solarisem, ale myślę. :smile:

Overeem (baju) - Nelson (koper)

Bierę:hi:

Grzechem byłoby niedocenienie Konia. Ja się uczę na błędach i wiem, że doświadczenie Alistaira w kwestii przepierdalania wygranych walk to jest czynnik, którego nie można lekceważyć. Szanuję Reema za tę rzadką umiejętność.
 
Spoko. W razie jakbyś przegrał 2 zakłady, możemy Ci dać awatar zamiast drugiej sygny :) O ile Ci pasuje.
 
Back
Top