Sig-betting.

Na przekór wszystkim #teamKarolina :)
Chętnie wejdę w sigbeta na 2 tygodnie (avek+sygna), kto pierwszy, ten lepszy!

Spoko, możesz być za Karoliną.
ALE PROSZĘ, NIE NAZYWAJ SIEBIE POLAKIEM

Pasuje awatar na 2 tygodnie? Bo o sygnę gram z Vickiem.
 
Ej @Hefaner cwaniaku, jak Thompson obskoczy od Woodleya to znikasz na zawsze?! To nawet jak Yoel pojedzie z Chrisem to avka nie zdążysz zmienić :wink: Nieźle to sobie obmyśliłeś. :cool:

Pozostaje mieć nadzieję, że Thompson ogarnie, bo to, że Yoel wygra z Chrisem to jestem pewien :lol:
 
No istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że znikam, ale daję na to maksymalnie 5% szans. Na 95% znika DiKaunt ;)
Zobacz jakie on zakłady proponuje - "co chcecie", "pół roku przerwy od forum". Myślę, że dociera do niego, że jest już dead and gone. Trochę szkoda, ale sam chciał!
 
Dan Henderson (Miszon) - Michael Bisping (@DiKaunt )
O bana na pół-roku od administracji (by nie było takiej sytuacji byś ty lub ja miał kiedyś miekkie serce i zwolnili rywala za 2 miesiące bo inba :) )
BRINGT IT ON!
:beer:
Ban od poniedziałku godz. 8.00 co by się przez niedzielę pożegnać.
Wchodzisz w to? :wink:
 
Napisałbym "nara Miszon", ale...

14595551_1117299631714392_5872184193613059747_n.jpg
 
Dan Henderson (Miszon) - Michael Bisping (@DiKaunt )
O bana na pół-roku od administracji (by nie było takiej sytuacji byś ty lub ja miał kiedyś miekkie serce i zwolnili rywala za 2 miesiące bo inba :) )
BRINGT IT ON!
:beer:
Ban od poniedziałku godz. 8.00 co by się przez niedzielę pożegnać.
Wchodzisz w to? :wink:
Czyli jednak! Już przestawałem wierzyć, że podejmiesz się jakiegoś grubego zakładu, ale widzę, że atmosfera walki już maksymalnie się udziela :D
Szkoda mi będzie Cię pożegnać przyjacielu, ale te pół roku na pewno minie bardzo szybko i wrócisz do grzebania ludzi zanim się obejrzysz!
Tym razem to jednak Hrabia Cohones wykopie grób.

Przyjmuję zakład!
 
Czyli jednak! Już przestawałem wierzyć, że podejmiesz się jakiegoś grubego zakładu, ale widzę, że atmosfera walki już maksymalnie się udziela :D
Szkoda mi będzie Cię pożegnać przyjacielu, ale te pół roku na pewno minie bardzo szybko i wrócisz do grzebania ludzi zanim się obejrzysz!
Tym razem to jednak Hrabia Cohones wykopie grób.

Przyjmuję zakład!
Chyba kiedyś pisałem że bliżej gali tym bardziej mi się atmosfera udzieli :D
:beer:
 
Dan Henderson (Miszon) - Michael Bisping (@DiKaunt )
O bana na pół-roku od administracji (by nie było takiej sytuacji byś ty lub ja miał kiedyś miekkie serce i zwolnili rywala za 2 miesiące bo inba :) )
BRINGT IT ON!
:beer:
Ban od poniedziałku godz. 8.00 co by się przez niedzielę pożegnać.
Wchodzisz w to? :wink:
@Cloud @Dzihados @defthomas jutro od 8 (albo nawet od 7, i tak od rana w pracy bez neta siedzę) prosiłbym o bana na pół roku. Zakład to zakład. :wink:
Gratulacje dla @DiKaunt raz jeszcze.
Cholera, muszę zakopać ten grób dla Bispinga co to go wykopałem za wczasu :mamed:
#HailToTheHendo!
 
Zakłady o bana na forum są nielegalne. Bagiety już jadą. Musimy wpisać do regulaminu sig-bettingu, że nie popieramy takich zakładów bo nam zajebiści użytkownicy odchodzą przez głupotę :P

comment_ethVmn7D6vw7RenVtMlYXC7eQO7zLXh0.jpg
 
Back
Top