Sig-betting.

Conor McGregor(TheNotorious) vs TBA(?) o sygnaturę na miesiąc
Conor McGregor(TheNotorious) vs TBA(?) o awatar na miesiąc
Conor McGregor(TheNotorious) vs TBA(?) o wolne od forum na 3 miesiące
O 3 miechy może być?

Poza tym mieliśmy chyba zakład za conora i RDA, ale rozumiem, że ta przegrana z Diazem to anuluje?
 
Jones(PaweLisu999) - Cormier (?) Awatar
Jones(PaweLisu999) - Cormier (?) Sygna
Jones(PaweLisu999) - Cormier (?) Podpis
3 Polaków wygra w Chorwacji(PaweLisu999) - Co najmniej jeden przegra(?)
 
O 3 miechy może być?

Poza tym mieliśmy chyba zakład za conora i RDA, ale rozumiem, że ta przegrana z Diazem to anuluje?
Może być o 3 myślałem,że jak RDA wypadł to może coś napiszesz,że zmieniasz na Diaza albo anulujemy zakład jakby ewentualnie doszło do starcia RDA-Conor
zrelive'ujemy ten bet
 
Może być o 3 myślałem,że jak RDA wypadł to może coś napiszesz,że zmieniasz na Diaza albo anulujemy zakład jakby ewentualnie doszło do starcia RDA-Conor
zrelive'ujemy ten bet
No to niech z RDA jest wciąż aktualne, a w najbliższym starciu jestem za obojętnie jakim przeciwnikiem Conora i 3 miechy offu.
 
Rory MacDonald (HeyPussyRUstillThere) vs Stephen Thompson (?)

Vitor Belfort (HeyPussyRUstillThere) vs Jacare (?) - zakładałem się z kimś bo chyba wstawiłem taki zakład w dniu ogłoszenia walki?

Travis Browne (HeyPussyRUstillThere) vs Cain Velasquez (?)

Avatar czy sygna wybiera osoba, która się ze mną założy.
 
Rory MacDonald (HeyPussyRUstillThere) vs Stephen Thompson (?)

Vitor Belfort (HeyPussyRUstillThere) vs Jacare (?) - zakładałem się z kimś bo chyba wstawiłem taki zakład w dniu ogłoszenia walki?

Travis Browne (HeyPussyRUstillThere) vs Cain Velasquez (?)

Avatar czy sygna wybiera osoba, która się ze mną założy.

Jacare i Cain.
 
Gonzaga (michi972) vs Lewis (?)
Jds(michi972) vs Rothwell (?)
Namajunas (michi972) vs (?)
Struve (michi972) vs Bigfoot(?)
Werdum(michi972) vs Miocic(?)
Trinaldo(michi972) vs Medeiros(?)
Souza(michi972) vs Belfort(?)
 
Gonzaga (michi972) vs Lewis (?)
Jds(michi972) vs Rothwell (?)
Namajunas (michi972) vs (?)
Struve (michi972) vs Bigfoot(?)
Werdum(michi972) vs Miocic(?)
Trinaldo(michi972) vs Medeiros(?)
Souza(michi972) vs Belfort(?)

Gonzaga (michi972) vs Lewis (Rades) o avatar?
 
Rory MacDonald (HeyPussyRUstillThere) vs Stephen Thompson (?)

Vitor Belfort (HeyPussyRUstillThere) vs Jacare (?) - zakładałem się z kimś bo chyba wstawiłem taki zakład w dniu ogłoszenia walki?

Travis Browne (HeyPussyRUstillThere) vs Cain Velasquez (?)

Avatar czy sygna wybiera osoba, która się ze mną założy.
Rory MacDonald (HeyPussyRUstillThere) vs Stephen Thompson (mateusz19191010) awek czy sygna? Proponuję awatar z wygranym, albo sygnaturę z gifem z tej walki.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zostawiamy na przyszłość?
16.04.16r Khabib Nurmagomedov ( @respect ) vs. Tony Ferguson (mateusz19191010) - awatar
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.04.16r Filip Pejić ( ? ) vs. Damian Stasiak (mateusz19191010) - sygnatura
10.04.16r Igor Pokrajac ( ? ) vs. Jan Błachowicz (mateusz19191010) - awatar
10.04.16r Timothy Johnson ( ? ) vs. Marcin Tybura (mateusz19191010) - sygnatura
10.04.16r Ben Rothwell (mmag) vs. Junior dos Santos (mateusz19191010) - sygnatura
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23.04.16r Demetrious Johnson (mateusz19191010) vs. Henry Cejudo ( ? ) - sygnatura
23.04.16r Daniel Cormier ( ? ) vs. Jon Jones (mateusz19191010) - awatar z Mistrzem
23.04.16r Daniel Cormier ( ? ) vs. Jon Jones (mateusz19191010) - sygnatura z Mistrzem
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
08.05.16r Peter Sobotta (mateusz19191010) vs. Dominic Waters ( ? ) - sygnatura
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
04.06.16r Dominick Cruz (mateusz19191010) vs. Urijah Faber ( ? ) - awatar z Mistrzem
 
Back
Top