Siatkówka

POL vs BEL (1 mecz kwalifikacji do IO) uff


 
POL vs CAN (3 mecz kwalifikacji do IO) 2 raz uff...



W piątek jebnąć Argentynę i reszta spacerkiem.
 
Włosi bez awansu.. Za rok z Ligi Narodów mogą awansować, tylko jak daleko muszą zajść żeby mieć awans na olimpiadę?
 
Włosi bez awansu.. Za rok z Ligi Narodów mogą awansować, tylko jak daleko muszą zajść żeby mieć awans na olimpiadę?
Kompletnie nic nie muszą robić, żeby zagrać na IO. Już na nich są. Poza kwalifikacjami awans mają najlepsze zespoły z rankingu FIVB. Włosi są i będą na drugim. Awans pewny.
 
Kompletnie nic nie muszą robić, żeby zagrać na IO. Już na nich są. Poza kwalifikacjami awans mają najlepsze zespoły z rankingu FIVB. Włosi są i będą na drugim. Awans pewny.

To nie wiem, podczas meczu komentator coś mówił o Lidze Narodów, stąd tak myślałem, bo przecież jeszcze nasi kiedyś grali eliminacje przed samymi Igrzyskami aby awansować.
 
Kompletnie nic nie muszą robić, żeby zagrać na IO. Już na nich są. Poza kwalifikacjami awans mają najlepsze zespoły z rankingu FIVB. Włosi są i będą na drugim. Awans pewny.
To nie wiem, podczas meczu komentator coś mówił o Lidze Narodów, stąd tak myślałem, bo przecież jeszcze nasi kiedyś grali eliminacje przed samymi Igrzyskami aby awansować.
Chuj na makaronów. Ważne że my mamy awans, a później już możemy wchodzić bezpośrednio za tytuły.
 
To nie wiem, podczas meczu komentator coś mówił o Lidze Narodów, stąd tak myślałem, bo przecież jeszcze nasi kiedyś grali eliminacje przed samymi Igrzyskami aby awansować.
Dokładnie to jest tak (Wikipedia):
Zakwalifikowanie się do turnieju mogło się odbyć na jeden spośród dwóch sposobów, tj. poprzez[1]:

-interkontynentalne turnieje kwalifikacyjne (6 zespołów)
-ranking FIVB (5 zespołów – cztery najwyżej sklasyfikowane w rankingu zespoły (po edycji Ligi Narodów 2024), które nie uzyskały kwalifikacji na IO poprzez interkontynentalny turniej kwalifikacyjny niezależnie od kontynentu, a także na podstawie klucza kontynentalnego najwyżej sklasyfikowany w rankingu zespół z Afryki)

Z góry możemy przyjąć, że Włochy nie wypadną gdzieś poza 10 rankingu nawet jak by mieli ostatnie miejsce w lidze Narodów. Po rankingu wygląda, że walka o awans pozostała gdzieś pomiędzy Serbią i Kubą, czyli koniec pierwszej 10. Reszta wyżej zagra na IO. Plus Egipt.
 
Chuj na makaronów. Ważne że my mamy awans, a później już możemy wchodzić bezpośrednio za tytuły.
Polska to nawet nie powinna brać udziału w tych kwalifikacjach, krótko po ME z racji rankingu i sukcesów MŚ '22-2 i ME '23 czy Liga Narodów '23 (najlepszy zespół 2023 r na świecie :bye: ) a tak musieli się nasi jeszcze sprężyć na te 6 meczów zamiast zasłużonego odpoczynku po triumfie na Euro :boss:
 
Screenshot_2024-01-28-02-58-06-784~2.jpg

Screenshot_2024-01-28-15-07-10-393~2.jpg

ME '67 (brąz) i 2x olimpijczyk (68 i 72)
W reprezentacji 220 A (1963-72) niezapomniany głos, zmarł krótko przed serią największych sukcesów współczesnej siatkówki w wydaniu mężczyzn, począwszy od MŚ' 06-2 czy ME '09...
 
Ale się pięknie play off Polskiej ligi zaczęły.
:antonio:
:wtf2: :benny:
Ociechuj. Ale wyniki. Dobre mecze musiały być. Ja dopiero z roboty wracanie nie mogłem obejrzeć. Powtórki nadrobię. Asseco- Jastrzębski to wcześniejszy finał.
Nie wiem czy Projekt tak padł z formą czy Winiarski jakieś woodoo uczynił z Wartą. Wiem że grali dobrze ale od paru meczy to masakra.
No i u buka kasę na Włochy trzeba stawiać. Lube i Trentino i Perugia pewniaki 100%
 
:wtf2: :benny:
Ociechuj. Ale wyniki. Dobre mecze musiały być. Ja dopiero z roboty wracanie nie mogłem obejrzeć. Powtórki nadrobię. Asseco- Jastrzębski to wcześniejszy finał.
Nie wiem czy Projekt tak padł z formą czy Winiarski jakieś woodoo uczynił z Wartą. Wiem że grali dobrze ale od paru meczy to masakra.
No i u buka kasę na Włochy trzeba stawiać. Lube i Trentino i Perugia pewniaki 100%
Monza pokonała mocniejsze od Perugii Trentino, także ja z tym określeniem pewniaka bym się wstrzymał.
Co wy z Włoską mnie tutaj jak ja po przerwie dopiero Polską super ligę nadrabiam.
:beczka:
 
Gratulacje dla Jastrzębskiego. Mecz kosmiczny tak jak i pierwszy. Miałem wrażenie, że wygrała ta drużyna w której grał Fornal. To był punkt wydarzenia który przeciążył szalę na stronę Jastrzębskiego.
 
Back
Top