Seriale

Ja obejrzalem juz 10 odcinkow. Nie potrafie tego ocenic bo ani nie lubie takich klimatow, a tym bardziej nie lubie horrorow. Pomimo tego obejrzalem wszystkie odcinki dostepne z napisami po polsku bardzo szybko. Wiec jak lubisz takie klimaty to jak najbardziej polecam jak nie to w sumie tez :D.



Skonczylem rowniez ogladac rodzine soprano i tego serialu pomimo, ze tez sie fajnie ogladalo nie polecil bym nikogo. Jak dla mnie za duzo wkurwiajacych postaci, a za malo fajnych. W sumie to tych fajnych co mi przypadli do gustu zaliczali sie tylko Bobby i Silvio. No i fajnie sie ogladalo jak na przestrzeni tych 8 lat zmieniala sie Meadow.
 
@Naramtungalag Ja oglądałem i polecam. Klimay troszke przypominają TWD, jednak tutaj więcej akcji no i jest Polski wątek :) Ode mnie serial ma 7/10
 
No to jeśli serial jest lekko w deseń Walking Dead to trzeba będzie zarezerować trochę czasu.


BTW, jeżeli jeszcze ktoś tego nie wie, lub nie czytał, to Breaking Bad best serial EVER.
 
Wirus, spoko, właśnie obejrzałem najnowszy odcinek. Nie przepadałem za wampirami, ale ogląda się dobrze :-)



Rodziny Soprano nie polecać to grzech...:-D I dla nieco obyczajowych, psychologicznych i dla ludzi lubiących klimaty mafijne. Bobby i Silvio? Spoko, ale postacie Pauliego, Chrisa czy samego Tony'ego są dla mnie mega. Ataki Tonego to już w ogóle dla mnie często komediowe momenty, jak wiele innych, np. akcje z gościem z Bada binga, który nie raz "ma pecha" ;-)))
 
Ja jestem po jednym odcinku Spranos, szczególnie jakoś nie porwał. Ale zobacyzmy, zostala jeszcze spora lista u mnie.



Teraz męcze się z Homeland. Nudny. Nie porywa. W ciągu trzech tygodni obejrzalem 3 odcinki, co jest slabe. Ale skoncze to co zaczalem.



SoA juz ma 3, czy 2 odcinki? Musze nadrobic. CHociaz, nie lepiej zaczekac az wyjdzie caly sezon i obejrzec? :D
 
Homeland nudny? Wiem, że każdy może mieć własne zdanie, no ale jako super fana serialu aż mnie w środku skręca jak czytam taką opinię :P
 
Laski Tony'ego też dodają pikanterii temu serialowi ;-) Po jednym odcinku ciężko oceniać, ale polecam obejrzeć chociaż cały sezon. Choć i kolejne to już inna bajka...Wielu aktorów tam grało mniejsze role. A w 3 sezonie w jednym odcinku nawet koleżankę syna Tony'ego zagrała 15-letnia wtedy Lady Gaga ;-) Dla mnie to klasyk, dodatkowo pamiętam, że ulubiony serial mojej byłej ;] Dziś widziałem, że na HBO 2 powtarzają swoją drogą.
 
temporary, chyba żyjesz pierwszym sezonem... serial po S01 osłabł noty i nie dziwię się midernowi, że męczy się z nim.



Ktoś zna fajne źródło do pobrania/obejrzenia online Boardwalk Empire 4 sezon (nie piratebay bo nie działa) ?
 
Wybacz Temporary, jednak mnie on nudzi. Nie wciąga tak jak inne seriale. No może na początku zapowiadało się lepiej. Ale teraz co 10 minut musze pauzować i sprawdzać neta, bo mnie nudzi.
 
Z Homenalnd to własnie 1 sezon jest najfajniejszy i najbardziej wciąga, skoro Cię nudzi, to odpuść sobie dalszą część.



Sopranos - klasyk nad klasyki, geniusz nad geniusze. Paulie i Christopher w lesie to najlepszy wątek w historii kina :-)



A ten Wirus (The Strain) to straszne gówno, 1,5 odcinka wytrzymałem, nie wiem jakim cudem bo już pierwszy był do dupy.

No i fajnie sie ogladalo jak na przestrzeni tych 8 lat zmieniala sie Meadow.


A oglądałeś serial Entourage? Jeśli nie to polecam,
 
Grzechu nie polecaj mi seriali bo i tak przez ostatnie tygodnie tylko ogladalem :D trzeba zaczac zyc normalnie, a nie serial, ksiazka, trening, serial, ksiazka, trening, bellator, ufc i tak w kolko caly wrzesien.



Co do soprano to ogolnie fajnie, ze jest tam sporo komediowych elementow. Tak ta scena w lesie byla dobra. Ale jak juz zaczely sie sceny z pedalstwem to gdyby nie to, ze bylo juz bardzo blisko do konca poprostu bym przestal ogladac. Fajny pomysl byl z tymi snami.
 
Chciałem dopytać o jaką scenę w lesie chodzi ale zerknąłem wyżej, że o Chrisa i Pauliego a nie o ucieczkę gangsterów jak podczas zjazdu w Apalachin. Lubiłem mocno Soprano.
 
Wczoraj obejrzałem dwa pierwsze odcinki "House of Cards". W ogóle mnie nie porwały i chyba sobie odpuszcze ten serial. Wiem, że nie ma co oceniać serialu po dwóch odcinkach, ale np. BB, TWD czy TD "wciągnęły" mnie już od pierwszych minut.
 
Nie odpuszczaj, im dalej tym lepiej. Naprawdę to zajebista perełka, no chyba, że kompletnie nie porywają Cię takie klimaty.
 
No właśnie nie przepadam za takimi klimatami, ale dużo ludzi mi już ten serial polecało więc próbowałem się przełamać.
 
House iof Cards jest spoko ale rozumiem tych, którym nie podchodzi taki klimat, specyficzny ale im dalej w serial tym bardziej wciąga



Pamiętajo, że 12 października startuje 5 sezon TWD ?



Underwood, Lecter i Zombiaki najbardziej oczekiwane przeze mnie premiery w nadchodzącym czasie
 
No wiadomo, że pamietajo. Czekam strasznie na ten 5 sezon. Wiadomo coś czy na 5 sezonie ma się skończyć?
 
Ratingi TWD są bardzo wysokie, a z tego co pamiętam, to mają bodajże zamysł na jeszcze conajmniej 3 sezony. Raczej tak szybko się zombiakami nie rozstaną. Dodatkowo będzie jeszcze drugi serial w tym samym universum.
 
Dss, no niestety, ale wszędzie w końcu w obecnych czasach pojawi się jakiś homo :-| Tym większy realizm ;-)



Grzechu, początek nie zachęcał poza samym faktem ludzi, któzy wylądowali, ale nie wyszli z samolotu, a byli martwi...Później jednak się rozkręca do etapu, że faktycznie można to wrzucić w miarę w podobną szufladę co TWD. No, ale jednak wampiry to wampiry, a zombie to zombie ;-)
 
Shamelles, Supernatural, TWD, Peaky Blinders i SoA, na te seriale czkeam (ostatni musze nadrobić).



House of Cards obejrzałem i porwało mnie bardziej niż Homeland. Californication bardzo fajne, Moody jest genialny.
 
Fakt, jak w większości seriali, poczatkowe sezony są najlepsze. Potem poziom się obniżyl, jednak ja wiernie oglądąłem do samego końca. Przemek, nie potrafię powiedzieć dokładnie o czym był dany odcinek, jednak wszystkie historie pamietam, a wiec co bylo w tym odcinku? :D
 
Ja polecam The Honourable Woman - kolejna brytyjska perełka od kolesia który "zrobił" The Shadow Line (czyli najlepsza możliwa rekomendacja) - kapitalna historia, pełnokrwiste postacie i genialna muzyka. Wiele osób pisało, że to brytyjska odpowiedź na Homelanda. Dla mnie amerykańska produkcja nie ma starty do miniserii BBC
 
The Strain jest zalosny jezeli chodzi o poziom gry aktorskiej i pomysly na nakrecenie konkretnych sytuacji, ale jakos mimo wszystko ogladalo sie dobrze.



Jutro za to nowy Suth Park :)
 
Spojler SOA:















Wkońcu się zaczyna akcja bo zbliża się nieuchronnie walka między gangami, teraz jeszcze wypowiadają wojne Augustowi. Jestem ciekaw kto wyjdzie zwycięzko z walki 3 ras. Pani Szeryf urocza co mnie trochę zaskoczyło bo nie sądziłem, że tak łatwo ma zamiar współpracować z Sons.
 
Back
Top