Seriale

ian ja oglądałem kiedyś na tej stronie http://zalukaj.tv/sezon-serialu/sons_of_anarchy_,328/ ogólnie szkoda że zlikwidowali kinomaniaka :(
 
@WANDYFAN



bitch please, w internecie nic nie ginie "kinoman.tv" nawet im się nie chciało zmienić layoutu strony :-)







Polecacie jakiś serial na odmułkę na zimowe ciemne wieczory? Znacie jakiś serial w stylu Heroes czy Flash Forward?
 
SoA-Pytanie o ten serial.Czy on nie jest jakby przejaskrawiony? ile w nim realizmu?




Moim zdaniem nie. Jest dużo strzelanin, dużo śmierci. Wszystko jest zrobione w takim fajnym klimacie. Moze czasami coś odejdzie od realizmu, ale na ogół jest spoko. No i jest miasto Charming, które zostało "stworzone" na potrzeby serialu, ale wszystkie inne nazwy sie już zgadzają. Jak najbardziej polecam! The Wire nie oglądałem, więc nie powiem Ci, czy można je porównać.

Na jakiej stronce najlepiej oglądać Synowie Anarchii?


Kiedys wszystko było dobrze oglądać na kinomaniaku - dobra jakość, lektor, napisy do wyboru. Teraz już nie ma za bardzo gdzie, trzeba szukać. Kinoman to już nie to samo. Dla mnie najlepszym sposobem jest ściągniecie seriali :)




bitch please, w internecie nic nie ginie "kinoman.tv" nawet im się nie chciało zmienić layoutu strony
lol.gif


To nie do końca jest to samo. Kinoman działa już też (wbrew pozorom) dłuższy czas (komentarze są nawet z lipca/sierpnia), a kinomaniaka zamknęli dopiero w styczniu/grudniu.Kinoman charakteryzuje sie głównie średnią jakością i lektorem. Dla mnie to nie to samo. Jakoś mniejszy komfort był, player też gorszy. Zabezpieczenie właściciela Kinomaniak? Mi się wydaje, ze jednak nie.
 
Ludzie a nie lepiej sciagnąć dany serial z torrentu ?


Kiedys korzystałem z torrentów, ale coś mi sie zaczęło pieprzyć. Teraz ma lepszą technikę, czyli linki + generowanie ich na premium + Internet Download Manager i bardzo ładnie mi idzie ściąganie :)
 
Też dobrze, chodzi mi o to, że lepiej sciągnać serial w dobrej jakości i mieć go na dysku niż się wqrwiać na buforowanie na jakiś stronach, ale to tak wg mnie;)
 
Jak już kiedyś wpominałem, mam dojście do serwisu, na którym są seriale na darmowych hostingach (gdrive itp), jak ktoś chce, to możecie podać maila, bo nie chcę robić tu reklamy ;f
 
Krwa, wyłączyli zaproszenia, bo jest otwarta rejka. Midern, to jak chcesz, to wpisz w google "nothinghere", pierwszy link to powinno być to forum. Gdybyś czegoś nie wiedział, to możesz mi tam PW napisać, mam taki sam nick jak tutaj.
 
Ja oglądam. Nie jest to żadna rewelacja, ale całkiem przyjemny, lekki serial. Dużo przemocy i seksu, taki trochę komiksowy klimat. Polecam
 
Mam parę pytań.



Naturalne czy poprawiane?



Ile było dubli tej sceny?



Jak rozjasnić obrazek przed konwersją do gifa w PS po rozbiciu fragmentu pliku video na klatki?
 
Mort, na pewno? Zauważ jak się schyla, nie wygląda mi to na naturalną reakcję piersi na pochylenie. Jakies takie sztywne.
 
Co Wy oglądacie TD dla dupy, a nie rozkminek i klimatu :-) Laska jak laska, trochę inna niż reszta, bo na szczęście się jeszcze różnią czasem...a serial nietuzinkowy :D



Nieważne jakie ma, jak dotkniecie to się będzie to "liczyć", ale wtedy i poznacie prawdę, więc nad czym tu dyskutować ;-)



Ktoś wie czy to będzie 1-sezonowy serial czy więcej?



@down



EDIT: Naturalnie by było jakby się trochę oderwały od ciała i zadziałała grawitacja ;-)
 
Ktoś wie czy to będzie 1-sezonowy serial czy więcej?


Jeden sezon jedna historia. Nowa seria - nowa sprawa - nowi aktorzy.



Daddario ma naturalne cycki, nie wiem nawet skąd takie domysły :-)
 
Nowa seria - nowa sprawa - nowi aktorzy


nowa sprawa ok - ale od aktorów won!! Mają zostać, nawet jeśli to nie będzie spójne, tak dobrego duetu nie widziałem NIGDY WCZEŚNIEJ
 
True Detective ma bardzo fajny klimat, taki bagienno-przyczepowo-mroczny i jestem ciekaw co tam się wydarzy
 
Back
Top