Seriale

O LUJ Koniec Cebuladii? Netflix wycofał w Polsce darmowy miesiąc próbny. Janusze biznesu z allegro stracili właśnie źródło dochodu.
netflixowi huj w dupe za te ceny, wiem, ze to nie wiele, ale w usa po podwyzce z hd 13$, jakby im wyjebali 65$ jak probuja.
 
netflixowi huj w dupe za te ceny, wiem, ze to nie wiele, ale w usa po podwyzce z hd 13$, jakby im wyjebali 65$ jak probuja.
No wiadomo, że kasa nie jest adekwatną do zawartości w porównaniu do contentu w np. USA, ale póki pozwolą dzielić konta to wszystko rozchodzi się po kościach. Chociaż u nas podwyżka pewnie też lada chwila i może jeszcze jakiś vacik dopierdolą ....
 
netflixowi huj w dupe za te ceny, wiem, ze to nie wiele, ale w usa po podwyzce z hd 13$, jakby im wyjebali 65$ jak probuja.

13 złotych przy dzieleniu na 4 osoby to nie jest dużo moim zdaniem :) A raczej łatwo idzie znaleźć kogoś chętnego do podziału konta, bo nikt nie lubi płacić więcej, gdy może mieć to samo taniej.
 
@HubiSSJ3 @Gambit chodzi mi o to, ze w usa netflix po podwyzce to 13$, jest to identyczne z tym jakby przeliczyc to na zlotowki czyli miesieczny abonament w pl kosztowal by 13 zl. Jakby w USA wyjechali z cena 65$ a nie 13$ to by ludzie ich pogonili.
 
@HubiSSJ3 @Gambit chodzi mi o to, ze w usa netflix po podwyzce to 13$, jest to identyczne z tym jakby przeliczyc to na zlotowki czyli miesieczny abonament w pl kosztowal by 13 zl. Jakby w USA wyjechali z cena 65$ a nie 13$ to by ludzie ich pogonili.
tak dziala wolny rynek
na 500+ bedzie nowy podatek to i po 100 zl bedzie
 
Od niedawna mam marzenie. Mieszkać w takiej chacie i mieć taki sprzęt audio jak Hieronymus "Harry" Bosch.

Screenshot-009730.jpg

bosch_house.jpg

4-format43.jpg

bosch1.jpg
 
Kurła oglądam ten drugi sezon Suburry i niby spoko, że Numero 8 nie wygląda już jak chłopak z Backstreet Boys, ale teraz czuję się jakbym oglądał serial z Bradleyem Cooperem. Identyczni.
 
Back
Top