Seriale

atypowy wszystkim co polecilem sie podoba, nie wiem kto, tu polecal, ale dzieki jeszcze raz. @Cactus wrzuciszbys gomorre 1 sezon, z napisami albo bez, moga byc wbudowane, zalezy mi na oryginalnej sciesce dzwiekowej i tak bym pozniej w takim samym schemacie, pocisnal 2 i 3 sezon, ale najpierw jak da rade to 1 sezon. Ten serial jest wart powtorzenia.
 
atypowy wszystkim co polecilem sie podoba, nie wiem kto, tu polecal, ale dzieki jeszcze raz. @Cactus wrzuciszbys gomorre 1 sezon, z napisami albo bez, moga byc wbudowane, zalezy mi na oryginalnej sciesce dzwiekowej i tak bym pozniej w takim samym schemacie, pocisnal 2 i 3 sezon, ale najpierw jak da rade to 1 sezon. Ten serial jest wart powtorzenia.
Niestety warez padł i musisz chwilę się wstrzymać :(
 
@Cactus dobry człowieku, aż głupio mi prosić (za każdym razem), ale poratujesz Peaky Blinders sezonem 4? Na netflixie ni mo, a na warezach usunęli ;(
 
Zacząłem oglądać Bloodline na Netflix i jakoś nie mogę przebrnąć przez trzeci odcinek ciągle czekając aż coś w tym serialu ruszy. Ktoś tu polecał ten serial, więc mam pytanie - rozkręci się to trochę czy będzie zamulone jak pierwsze odcinki? Pytam, bo czasami oglądam jakiś serial i czekam na jego ,,rozkręcenie się" przez pół sezonu i nic takiego nie następuje. Ogólnie raczej serial musi mnie wciągnąć od pierwszego odcinka i np. Mindhuntera nie dam rady oglądać przez początkowe zamulenie.
 
Jestem po 2 odcinkach i polecam to pojebowo :)

tak sobie przypomniałem właśnie. Jeśli lubisz takie klimaty z pewnością oglądałeś:

A reszta z Was licujących w tych klimatach? Jeśli nie widzieliście, OGLĄDAĆ MNIE TO!!! Zajebiocha po prostu!
 
Ale ja nawet nie oczekuję nic w zamian :beer:[/spoiler]
Tak nie może być. Jesteś po prostu... brakuje mi słów, słowo przechuj nie oddaje tego co robisz. Daj więc proszę nr swojego konta, umożliw przelanie małej sumki Tobie choć na skrzyneczkę piwka. Nie proszę o nic, tylko o nr Twojego konta.
 
Tak nie może być. Jesteś po prostu... brakuje mi słów, słowo przechuj nie oddaje tego co robisz. Daj więc proszę nr swojego konta, umożliw przelanie małej sumki Tobie choć na skrzyneczkę piwka. Nie proszę o nic, tylko o nr Twojego konta.
O nie nie mordo wykluczone, nie będę brał od Was żadnych pieniędzy, to już wolę lajki na forum :)
 
@Cactus - czy możesz zapodać Dom z papieru (La casa de papel) w jakości 720p z polskimi napisami? Znalazłem jedynie pierwszy odcinek na cda w tej jakości z nap. pl a na exite niestety jakość tragiczna 360p :(
 
@Cactus - czy możesz zapodać Dom z papieru (La casa de papel) w jakości 720p z polskimi napisami? Znalazłem jedynie pierwszy odcinek na cda w tej jakości z nap. pl a na exite niestety jakość tragiczna 360p :(
Niestety to z exsite to jedyna wrzuta i nie przewidują na razie dodać wersji HD :(
Piszę z telefonu, sprawdź czy tutaj online będzie dobra jakość chociaż wątpię:
http://filmy.to/serial/La_casa_de_papel-2017_s01e01,280700,yycgjs
http://www.efilmy.tv/serial,2466,Dom-z-papieru-Money-Heist-2017.html
http://ekinomaniak.tv/watch-movies/Dom-z-papieru-2123

Wow, dobiłeś mi do 3-cyfrowej liczby powiadomień :lol:
 
shutterstock_654634348.jpg
 
tak sobie przypomniałem właśnie. Jeśli lubisz takie klimaty z pewnością oglądałeś:

A reszta z Was licujących w tych klimatach? Jeśli nie widzieliście, OGLĄDAĆ MNIE TO!!! Zajebiocha po prostu!

Jeszcze nie widziałem, ale sporo ludzi już mi to poleciło i jestem też fanem Evil Dead także na pewno się za to zabiorę w najbliższym czasie
 
@Rafciu27

Riverdale. Warto. Jak najbardziej. Takie typowe guilty pleasure, za to bardzo dobrze zrealizowane bez pretensji. Przyjemna historia, którą chce się oglądać i naprawdę wciąga. Ja polecam
 
Zacząłem oglądać Bloodline na Netflix i jakoś nie mogę przebrnąć przez trzeci odcinek ciągle czekając aż coś w tym serialu ruszy. Ktoś tu polecał ten serial, więc mam pytanie - rozkręci się to trochę czy będzie zamulone jak pierwsze odcinki? Pytam, bo czasami oglądam jakiś serial i czekam na jego ,,rozkręcenie się" przez pół sezonu i nic takiego nie następuje. Ogólnie raczej serial musi mnie wciągnąć od pierwszego odcinka i np. Mindhuntera nie dam rady oglądać przez początkowe zamulenie.
Ja polecałem.
Mnie wciągnął w dalszych odcinkach. Wiadomo historia rodziny, pokazywanie ich relacji i życia nie jest zbyt ciekawe. Natomiast sam film jest specyficzny to taki gatunek obyczajowego thrilera. Nie ma tam szybkich akcji, i napięcia które powstaje z kilka sekund. Raczej serial buduje napięcie powoli... :beer:
 
Chciałem się wtrącić w dyskusje po 8 odcinku i napisać, że na bank Iwar ma jakiś plan i to jest jego gra. Podobało mi sie jak kreują go na megastratega. I nagle spierdala z pola bitwy i chowa sie w lesie i huj. Nagle pomysł z dupy Witseka o pomoc Rollo i Iwar znowi zgrywa kozaka.Nie mówiac o epizodzie z Flokim :siara: i reszte syfu. Trzeba było kończyć na 3 sezonie. Lepszy niedosyt niż takie besztanie.
 
Chciałem się wtrącić w dyskusje po 8 odcinku i napisać, że na bank Iwar ma jakiś plan i to jest jego gra. Podobało mi sie jak kreują go na megastratega. I nagle spierdala z pola bitwy i chowa sie w lesie i huj. Nagle pomysł z dupy Witseka o pomoc Rollo i Iwar znowi zgrywa kozaka.Nie mówiac o epizodzie z Flokim :siara: i reszte syfu. Trzeba było kończyć na 3 sezonie. Lepszy niedosyt niż takie besztanie.

Floki to tam chuj, pomysł z tym że Rollo wyśle wojska przeciwko Bjornowi i Laghercie i pomoże temu debilowi... W ogóle znowu wspaniała teleportacja w pół minuty wszystko załatwili. Biskup zmieniający stronę po 10 sekundach rozmowy z Latertha też niezly, a wisienka na torcie król umierający od ukąszenia w dlon przez jedną małą ose..
 
kup se netflixa
Nie dla mnie. Jak miałem ten free okres to nawet jednego odcinka czegokolwiek nie obejrzałem. Bardzo mało filmów oglądam a seriali jeszcze mniej, poza GOT i BM właśnie. No i kiedyś Parks&Rec ale już nie kręcą.
 
Nie dla mnie. Jak miałem ten free okres to nawet jednego odcinka czegokolwiek nie obejrzałem. Bardzo mało filmów oglądam a seriali jeszcze mniej, poza GOT i BM właśnie. No i kiedyś Parks&Rec ale już nie kręcą.
za te 8zl czy iles tam kosztuje to wygodniej kupic
 
za te 8zl czy iles tam kosztuje to wygodniej kupic
A to można kupić przez NF bez dostępu regularnego? To nie wiedziałem nawet. Mi się czasem zdarzy coś kupić ale to bardziej przez sklep Google.
 
Back
Top