Seriale

jak ruszysz, troche makowka to znajdziesz wspolny mianownik dla wszystkich tych odcinkow wiec jest to jak najbardziej serial. Kto powiedzial, ze musi on wygladac jak Klan czy inny tasiemiec? Fakt, ze nie jest typowym serialem do jakich sie pewno przyzwyczailes.
 
Dzięki mistrzuniu. Domyślam się, że pozostałe dwa sezony też masz? (tak, już pobrałem)
 
lepiej Bojacka Horsemana
Ricky i Morty taki bardziej dziecinny
Ricky i Morty to świetny odmulacz, jak się chce coś co nie zmusza zbytnio do myślenia i mimo wszystko spożytkować te 20 min to warto. Bojack to właściwie inna bajka, to taki komediodramat w wersji animowanej. Bardzo dobry serial.
 
Ricky i Morty to świetny odmulacz, jak się chce coś co nie zmusza zbytnio do myślenia i mimo wszystko spożytkować te 20 min to warto. Bojack to właściwie inna bajka, to taki komediodramat w wersji animowanej. Bardzo dobry serial.
mi klimat Bojacka bardziej pasowal, a Ricky jakos szybko sie znudzil
ogolnie dubbing w Bojacku byl dobry, w Rickym jakos mnie irytowal
 
@Cactus da rade Wikingow 2,3,4 odcinek 5 seonu z kektorem w przyzwoitej jakości?


Plotki
Redakcja naEkranie.pl, która od wielu miesięcy współpracuje ze stacją Netflix, otrzymała informacje z własnego źródła dotyczącą premiery przygody. Zdaniem dziennikarzy, Wiedźmin trafi na Netflix w listopadzie 2018 roku!
 
Back
Top