Seriale

I sezon Belfra można porównać może do Missing(Zaginiony) i to do dwóch sezonów tamtego serialu albowiem gdzieś ci rodzicie(rodzic) biorą aktywny udział w rozwiązaniu zagadki związanej z ich dzieckiem. Choć nie kojarzę takiego typowego serialu na podstawie, którego pierwszy Belfer został nakręcony.
II sezon Belfra można porównań do M jak Miłość, czy Na wspólnej. Czekałem, aż coś się wydarzy i po finale dalej czekam. Dziś znalazłem dobre podsumowanie "jeśli w skandynawskich serialach finał wydaje ci się zagmatwany to nie widziałeś finału Belfra II".
Czyli nie warto się zabierać za 2 sezon Belfra?
 
Czyli nie warto się zabierać za 2 sezon Belfra?
Jak masz dobre wspomnienia z pierwszym to odpuść i poczekaj na III. Może wtedy ta cała historia z II sezonu będzie miała sens. Może i tak dużo zdradzam, ale jestem bardzo na nie po tym, co zobaczyłem.
 
Jestem po Dark i jestem ciekaw Waszych opinii. Dla mnie początek mega wciągający i polecałem wszystkim. Czym dalej w las tym słabiej ale to tylko moja opinia :fjedzia:

Też tak uważam, pierwsze odcinki koncentrowały się na postaciach i relacjach między nimi, a potem za dużo fantastyki, tykających zegarów itp. :confused:
 
Też tak uważam, pierwsze odcinki koncentrowały się na postaciach i relacjach między nimi, a potem za dużo fantastyki, tykających zegarów itp. :confused:
Jestem ciekaw jak pokażą akcję z przyszłości w drugim sezonie, post apokaliptyczny świat może być zajebisty.
 
Jest tu ktoś, kto nie oglądał „czarnego lustra”?
za twoja namowa sciagnalem 1 sezon, obejrzalem 1 odcinek i jest on po prostu glupi.
rzady nie negocjuja z terorrystami, a potem ta laska mu jeszcze mowi, ze jak nie zrucha tej swini to nie bedzie bezpieczny on ani jego rodzina? absurd goni absurd
 
za twoja namowa sciagnalem 1 sezon, obejrzalem 1 odcinek i jest on po prostu glupi.
rzady nie negocjuja z terorrystami, a potem ta laska mu jeszcze mowi, ze jak nie zrucha tej swini to nie bedzie bezpieczny on ani jego rodzina? absurd goni absurd
ogladaj dalej, pierwszy jest zjebany faktycznie, ale reszta juz sztos niesamowity, jak obejrzysz to napisz czy mialem racje
 
ogladaj dalej, pierwszy jest zjebany faktycznie, ale reszta juz sztos niesamowity, jak obejrzysz to napisz czy mialem racje
Ja jestem po drugim odcinku 1 sezonu. 1 faktycznie nic specjalnego, ale nie męczył buły, drugi to już mega sztos jak dla mnie. Mój klimat.

A odnośnie Gomorry, wie ktoś kiedy wyjdzie reszta odcinków z lektorem 3 sezonu? Pierwszy jest już jakiegoś czasu.
 
Ja jestem po drugim odcinku 1 sezonu. 1 faktycznie nic specjalnego, ale nie męczył buły, drugi to już mega sztos jak dla mnie. Mój klimat.

A odnośnie Gomorry, wie ktoś kiedy wyjdzie reszta odcinków z lektorem 3 sezonu? Pierwszy jest już jakiegoś czasu.
wychodza co tydzien, w sobote albo w niedziele, jest juz 2 odcinek z lektorem, kolejne beda szly co tydzien.
 
wychodza co tydzien, w sobote albo w niedziele, jest juz 2 odcinek z lektorem, kolejne beda szly co tydzien.
Nie mogę nigdzie znaleźć tego 2 odcinka z lektorem, ale szczerze to nie pali mi się. Mam jeszcze 4 seriale w kolejce ;)
 
za twoja namowa sciagnalem 1 sezon, obejrzalem 1 odcinek i jest on po prostu glupi.
rzady nie negocjuja z terorrystami, a potem ta laska mu jeszcze mowi, ze jak nie zrucha tej swini to nie bedzie bezpieczny on ani jego rodzina? absurd goni absurd
Tak, pierwszy odcinek jest dziwny. Oglądaj dalej, obczaj sobie co ludzie piszą o tym serialu.
 
Jeśli ktoś chce zacząć nowy serial to polecam Dark.
Tylko nie oglądać trailera, bo można się domyśleć o co chodzi. No i radzę zwracać trochę większą uwagę na imiona bohaterów i starać się zapamiętać :)
 
Back
Top