Seriale

ogolnie fargo to najwyzsza polka, kazdy sezon o czym innym, ale sa smaczki dla fanow i sporo takiego czarnego humoru, swietne postacie i swietni aktorzy, aczkolwiek rozumiem, jesli komus sie nie spodoba, tak jak mi np. nie spodobal sie bcs a duzo osob wydaje pozytywne opinie.
BCS rozkreca sie, sytuacja podobna do Breaking Bad tez dosyc wolno sie rozkrecal. Co do Fargo to jest to mistrzostwo swiata.
 
Finałowy odcinek będzie gruby. Salamanka zamieni się w warzywo, Mike już pewnie na stałe będzie działał dla Gusa.
Btw ta babka z korpo to ta co w BB używała cały czas Stevi. Od razu mi się przypomniała :)

Zajebiste ujęcie na scenę wypadku Kim. Myślałem, że zaraz jakieś auto w nią jebnie na skrzyżowaniu, a tu zaskoczenie. A mogła zaufać Jimmy'emu i dać tego klienta. Ciekawe czy to się odbije jakoś na jej współpracy z Mesa Verde i reputacji.

Czekam na finał jak pojebany :bleed:
BCS
Zajebiste było jak Chuck dojebał Hamlinowi na koniec, w tym przypadku stanę po jego stronie. Bracia McGill robią rozpierdol.
 
@Scurvol no ja nie doczekalem, obejrzalem z 5 odcinkow i oczekiwalem czegos innego, bardziej ponurego a dostalem troche komedii, troche dramatu, ale w niczym nie przypominal mi BB, wiec porzucilem.
 
@Scurvol no ja nie doczekalem, obejrzalem z 5 odcinkow i oczekiwalem czegos innego, bardziej ponurego a dostalem troche komedii, troche dramatu, ale w niczym nie przypominal mi BB, wiec porzucilem.
Ja wiem, dosyc ciezko sie to rozkreca. Nie porzucilem z sentymentu do BB i w sumie teraz nie zaluje, koniec sezonu 3 i dopiero teraz cos "rusza". Jestem dobrej mysli :wink:
 
BCS to test dla wytrwałych i wiernych fanów Breaking Bad. Ci co wytrwali, zostali wynagrodzeni. ::snoopd::
Mysle, ze od sezonu 4 bedzie to serial, na ktory wszyscy czekali. Juz sa jakies zaczatki... BB podobnie dosc dluugo sie rozkrecal.
 
BCS
Zajebiste było jak Chuck dojebał Hamlinowi na koniec, w tym przypadku stanę po jego stronie. Bracia McGill robią rozpierdol.
Tak. Chuck dojebał elegancko, że aż go w końcu polubiłem

BCS to test dla wytrwałych i wiernych fanów Breaking Bad. Ci co wytrwali, zostali wynagrodzeni. ::snoopd::
Ja już byłem zadowolony po 2 sezonie, który był naprawdę na bardzo dobrym poziomie i przestał to być spin off, który jedzie na fejmie BB, tylko samodzielny dramat genialnie zagranego Jimmy'ego.
A teraz (nawet się 3 sezon nie skończył) uważam, że BCS > BB bez cienia wątpliwości. Te zdjęcia i praca kamery to rozpierdol. Nawet mogę oglądać godzinami jak Mike siedzi w nocy i patrzy przez okno jedząc pistacje czekając na gangsterów aż przyjadą pod jego dom.
W dodatku aktorstwo rewelacyjne i po prostu ciekawsza historia w powolnym dla siebie tempie, ale broń Boże nie nudnym.
 
mrocznych, ogladalem geas code z polecenia od was, elfen lied, death note, anime mroczne, ponure, powazne, bez glupich minek itp ;) mam nadzieje, ze jakos to opisalem co chcialbym obejrzec.

Higurashi no Naku Koro ni
Higurashi no Naku Koro ni Kai
Darker than Black
Claymore
Mnemosyne: Mnemosyne no Musume-tachi
Ga-Rei: Zero
 
Poleci ktoś jakiś wciągający serial? Coś w deseń fantastyki, gangsterki lub średniowecza. Oglądałem Grę o tron, wikingów, shadowhunters. Narcos, BB, TWD zamuliły mnie strasznie na początku i zrezygnowałem.
 
Poleci ktoś jakiś wciągający serial? Coś w deseń fantastyki, gangsterki lub średniowecza. Oglądałem Grę o tron, wikingów, shadowhunters. Narcos, BB, TWD zamuliły mnie strasznie na początku i zrezygnowałem.
Fargo
 
Poleci ktoś jakiś wciągający serial? Coś w deseń fantastyki, gangsterki lub średniowecza. Oglądałem Grę o tron, wikingów, shadowhunters. Narcos, BB, TWD zamuliły mnie strasznie na początku i zrezygnowałem.
love/hate, utopia, peaky blinders, misfits, the take, gomorra, line of duty, a sredniowiecze to chyba najlepszy serial to rzym od hbo.
 
zaden spoiler, ale zly charakter w fargo 3 to mistrzostwo swiata
masz na mysli tego pana? bo wg mnie, gosciu zagral to po mistrzowsku :tiphatb:
800px-David_Thewlis_2008.jpg
 
Ja byłem zachwycony po BB i właśnie ruszyłem z BCS. 5 odcinków za mną w sumie nic się nie wydarzyło ale jak coś zaczynam to raczej kończę więc z tym nie będzie problemu.
 
Back
Top