Seriale

Panowie jak to jest z Netflixem po darmowym miesiącu muszę wykupować abonament przez jakiś określony czas i w danym terminie czy sam decyduje co i jak?
 
Zbliża się koniec darmowego miesiąca - rezygnujesz i nic już nie musisz.
Możesz zrezygnować w każdej chwili.
Ja po darmowym miesiącu zostałem i już od roku sobie chwalę tę usługe;)
 
Dobra Leftovers się kończy to można zacząć oglądać. Mam nadzieję, że Liv Tayler umrze w pierwszym odcniku. A Nora :heart: i Kevin wygrają. Głównie przez tych dwoje bardzo lubię ten serial :lol: Obydwoje są równie pojebani i zajebiści. :lol:
 
Dobra Leftovers się kończy to można zacząć oglądać. Mam nadzieję, że Liv Tayler umrze w pierwszym odcniku. A Nora :heart: i Kevin wygrają. Głównie przez tych dwoje bardzo lubię ten serial :lol: Obydwoje są równie pojebani i zajebiści. :lol:
HAHA !

Pierwsza scena i od razu na Liv Tayler bombę zrzucili lol. Pięknie!
 
Tak na szybko po finale. Świetne zakończenie, świetny epilog dla całej serii. Kwestia jak je zrozumiemy, zależy od tego w co wierzymy ... no i reddita :) Damon, dał ladę, nie było full Losta, pokazał o czym tak naprawdę ten serial jest i dał zakończenie na jakie zasługiwał.
Najlepszy serial ever !

"I believe you."
 
FriendlyGeneralGuineapig.gif

:śmiech:
 
Coś takiego jak Marco Polo godne jakiejkolwiek uwagi?
ja ogladalem dwa sezony, dla mnie bardzo dobry serial, od netlixa, wydali na niego kupe kasy, anulowali po 2 sezonach, ale realizacja stoi na najwyzszym poziomie, historia tez ciekawa, jesli lubisz takie klimaty.
 
Obejrzałem 9 odcinków piątego sezonu House of Cards i póki co spoko, ale....

Dlaczego musieli zrobić z Franka pedała?::duszenie::
 
Zapodajcie ktoś 7 i 9 odc Prisona lektor , napisy, obojętnie. I jak ktoś ma nowego House Of Cards to było by zajebiście .
 
Tak na szybko po finale. Świetne zakończenie, świetny epilog dla całej serii. Kwestia jak je zrozumiemy, zależy od tego w co wierzymy ... no i reddita :) Damon, dał ladę, nie było full Losta, pokazał o czym tak naprawdę ten serial jest i dał zakończenie na jakie zasługiwał.
Najlepszy serial ever !

"I believe you."
Gambit, zapodaj link do jakiejś ciekawej teorii, bo nie chce mi się czytać tego wszystkiego co napisano na reddicie.
 
Szkoda, że nie wyjaśniono na 100% co się stało z odesłanymi, ale można się było tego spodziewać bo serial był od początku character-driven, a nie story-driven. Finał był w porządku, jak zwykle zostawiono nam parę "otwartych kwestii" i interpretacji scen, sami musimy wybrać w co wierzymy, ale był jasny i klarowny z zamknięciem wątku/tematu dwójki głównych bohaterów. Świetna produkcja, widać dlaczego Lindelof porwał świat Lostem (a później się w nim trochę pogubił), to nie był przypadek, czekam na jego kolejne serie z wypiekami na twarzy. Pięknie nakręcony, zagrany i z powalającą momentami muzyką (Max Ritcher). Prywatnie The Leftovers wskakują do mojego top3 wszech czasów.
 
A mi chyba całe to spopularyzowanie Leftoversów tu odebrało motywację do jarania się tym serialem. Klimat był do końca jak już oglądałem, ale takie to wszystko pokręcone, że aż mi się odechciało myśleć w trakcie o co tam w ogóle chodzi. Leciał bo leciał odcinek za odcinkiem. Czekam na coś co wgniecie w fotel i nie oderwie oczu od ekranu.
 
A mi chyba całe to spopularyzowanie Leftoversów tu odebrało motywację do jarania się tym serialem. Klimat był do końca jak już oglądałem, ale takie to wszystko pokręcone, że aż mi się odechciało myśleć w trakcie o co tam w ogóle chodzi. Leciał bo leciał odcinek za odcinkiem. Czekam na coś co wgniecie w fotel i nie oderwie oczu od ekranu.
ja zmusilem sie do pierwszych trzech odcinkow, w mysl zasady zeby nie skreslac tak szybko i powiem krotko: to nie dla mnie
 
Back
Top