Seriale

Pytanko:
upload_2017-5-31_11-57-19.jpeg


Można zrezygnować z Netlixa jeszcze przed ukończeniem darmowego miesiąca i nic nie płacić, tak jak to jest w przypadku Fight Passa?
 
Pamięta ktoś ten serial Kingdom o mma? Rzekomo wczoraj wyszedł 1 odcinek 3 sezonu, ale ni huja nie mogę znaleźć.
 
@Matszo92 zakonczenie supernatural rzeczywiście
:siara:
Ale i tak mi się ten sezon wraz z wątkiem brytoli w miarę podobał. Choć prawdopodobnie to przez to, że mam już po prostu tak niskie wymagania co do tego serialu
 
Cos sie rozkreca? Dla mnie 2 sezon juz byl strasznie naciagany i za duzo glupich rzeczy sie dzialo (poleglem w polowie).

owszem, 2 sezon naciagany na maksa, jakos dotrwalem, 3 jeszcze nie wiem, jak ogarne kilka odcinkow to dam ci znac

ze swojej strony polecam nowy serial American Gods
 
Kończę 3 sezon "Banshee" i stwierdzam, że to taki trochę odwrócony "Spartacus". Odwrócony w tym sensie, że pierwszy sezon "Spartacusa" był naprawdę niezły, ale każde kolejne były coraz słabsze, z "Banshee" natomiast jest odwrotnie - pierwszy sezon skończyłem na siłę, drugi momentami już potrafił mnie zainteresować, natomiast trzeci już mnie faktycznie wciąga. Mam nadzieję, że tendencja się utrzyma i czwarty będzie zajebisty.
Ale narazie następny w kolejce jest 4 sezon "House of cards". Jak on ma się w stosunku do trzeciego - poziom idzie w górę czy w dół?
 
@Cactus

Dzięki, że wrzucasz. ; )

Ja już co prawda skończyłem oglądać Prisona, jednak - zbieram polską wersję dla ojca. Jeszcze dziewiątkę będę potrzebował za jakiś czas. ; )

Co do samego serialu. Ja mam mieszane uczucia. Tak jak i spora część z Was, obejrzałem to z sentymentu. Trochę wróciły stare czasy, ale niebardzo. Inaczej było to kręcone, inaczej grali aktorzy, fabuła jeszcze bardziej odrealniona. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jakby nakręcili kolejny sezon to pewnie bym też chciał obejrzeć. ::duszenie::
 
Back
Top