Seriale

Skończyłem oglądać "Przyjaciół". Ostatni sezon oglądałem ponad miesiąc, bo nie byłem w stanie się do tego zabrać po męsku.

Kurwa, jakie to było dobre :cry: Ani jeden odcinek nie zaniżał poziomu, zawsze był dobry humor.

11+/10.
 
Skończyłem oglądać "Przyjaciół". Ostatni sezon oglądałem ponad miesiąc, bo nie byłem w stanie się do tego zabrać po męsku.

Kurwa, jakie to było dobre :cry: Ani jeden odcinek nie zaniżał poziomu, zawsze był dobry humor.

11+/10.
wreszcie dojrzałeś:beer:
 
Skończyłem oglądać "Przyjaciół". Ostatni sezon oglądałem ponad miesiąc, bo nie byłem w stanie się do tego zabrać po męsku.

Kurwa, jakie to było dobre :cry: Ani jeden odcinek nie zaniżał poziomu, zawsze był dobry humor.

11+/10.
Nie no nie przesadzaj. Z racji tego, ze teraz non stop leci na cc to czesto w tle gdzies tam sie przewija i tak jak duzo odcinkow trzyma poziom, kilka jest ok, tak i sie trafiaja takie robione na sile. Po za tym Jak poznalem wasza matke jest lepsze
 
Nie no nie przesadzaj. Z racji tego, ze teraz non stop leci na cc to czesto w tle gdzies tam sie przewija i tak jak duzo odcinkow trzyma poziom, kilka jest ok, tak i sie trafiaja takie robione na sile. Po za tym Jak poznalem wasza matke jest lepsze
Od Klanu chyba.
 
A ja nie obejrzałem w całości chociażby jednego sezonu Friendsów...

GoT s4e4 fajny, ale...
Popieram wasze spostrzeżenia co do Matki Smoków. Łatwo idzie. Ale co z tego, jak przez kolejne 3 sezony i tak nie przepływnie przez morze. Tak jak ktoś wyzej spomniał, na nią się fajnie patrzy, historię można rozbić o kant dupy.
Pozostała część fajna.

BTW. Jest trailer Mr. Robot 2
 
Tobie? Oczywiście, jeśli ktoś woli HIMYM od Przyjaciół to pewnie i Klan mu wejdzie.
To jeszcze dodam, ze na filmwebie HIMYM jest wyzej ocenianie. No tez wydaje mi sie, ze duzy wplyw na ocene tych 2 seriali u mnie miala kolejnosc obejrzenie calego serialu, a nie przypadkowych odcinkow
 
To jeszcze dodam, ze na filmwebie HIMYM jest wyzej ocenianie. No tez wydaje mi sie, ze duzy wplyw na ocene tych 2 seriali u mnie miala kolejnosc obejrzenie calego serialu, a nie przypadkowych odcinkow
Na filmwebie fory mają nowsze seriale/filmy.
 
wreszcie dojrzałeś:beer:

Bo kiedyś zacząłem oglądać, ale oglądałem w kijowej jakości na zalukaj i nie było z tego frajdy. Potem pewna koleżanka mnie namówiła, żebym zaczął oglądać znowu. No i lepszego pomysłu rzucić nie mogła :beer:

@dssport Jak oglądasz na CC z lektorem, to nic nie może być ciekawe...

Ja Jak poznałem Waszą Matkę obejrzałem jako pierwszy serial. I niestety, połowa sezonów tego serialu jest robiona trochę na siłę i jedynie Barney trzyma poziom w tym serialu. No i Przyjaciele są bardziej komediowi, HIMYM jest bardziej obyczajowe.
 
HIMYM obejrzałem całe, nie licząc 3 ostatnich sezonów był to bardzo fajny serial na który natrafiłem na CC.
 
A i posiada ktoś torrenta/link do speciali jakie wyszły do Przyjaciół? Albo online gdzieś z napisami? Bo ja znaleźć nie potrafię.:sos:
 
Co do ocen na filmwebie, to wyżej od Przyjaciół są takie dzieła jak "Teoria Wielkiego Podrywu" i "Death Note" i kilka chińskich bajek. NIE MÓWIĘ O DRAGON BALLU, bo to jest najlepsze anime wszechczasów. Ale to świadczy samo za siebie.
 
Oglądacie "Fear the Walking Dead" ?

A ja myślałem, że to w komiksach główni bohaterowie wymienili się umysłami z jętką. Nie dość, że w tym serialu bohaterowie w pierwszych odcinkach wypuszczają 2000 zombiaków żeby kogoś tam uwolnić i zabić niezliczone rzesze ludzi, to w 2 sezonie rozkminiają długo o wartości życia człowieka, który i tak nie ma szans przeżyć.

Zombiak znajdujący się w głębokim dole, zasypany do pasa i zjadany przez kraby. Nawet taki jest dla bohaterów śmiertelnym zagrożeniem bo się potkną i do tego dołu wpadną.

Ja naprawdę lubię filmy o zombie i wiele im wybaczę, ale dajcie spokój.
 
Kurdesz co lepsze Przyjaciele czy HIMYM - pierwszy serial oglądałem jeszcze jak na c+ leciało w odkodowanym paśmie, potem na polsacie a potem na spokojnie na kompie i jak kończyłem ost sezon to czułem się jakby mi coś zabrali :(
Z kolei How...obejrzałem dopiero na studiach i też oceniam bardzo dobrze tylko tutaj jestem raczej rozczarowany ost sezonem. Dlatego minimalnie wyżej cenię Przyjaciół. Na podium stawiam również The League, które bd polecał każdemu do znudzenia. Zacny poziom szydery, Rafi i ostre basy w każdym odcinku.

Btw warto zabierać się za Silicon Valley?
 
Tak a w pierwszej 50 łapie się Prestiż cz Mój przyjaciel Hatchiko. Na pewno będą w Top 100 za 10 lat.
Moj przyjaciel Hachiko to byl ok film i jest 56 :D. Ale i tak w top 50 jest wiecej filmow przed 2000 rokiem.
 
Synów Anarchii mam zamiar oglądnąć niebawem. Oglądał ktoś? Jak opinie?
Tak, odpuśc sobie 3 ostatnie sezony. Poza nimi bomba ;)

A ja polece dwa stosunkowo nowe seriale bo z zeszłego roku. Aquarius z Davidem Duchovnym. Serial kryminalny obsadzowny w latach 60tych, troche w klimacie noir.
Drugi to Narcos pokazujący początki kokainowej epoki i historie Pablo Escobara.

Może dodam, że na IMDB (w dupie mam oceny filmweb bo jest cebulakowy) maja oceny odpowiednio 7,0 i 9,0(!)
 
Kusi żeby obejrzeć pierwszy sezon Prison Break. Ale pytanie czy to jest serial do oglądani dwa razy? Człowiek oglądał to z takim zaangażowaniem, że nic go już nie zaskoczy a cały czas pamiętam smród kolejnych sezonów.
 
Kusi żeby obejrzeć pierwszy sezon Prison Break. Ale pytanie czy to jest serial do oglądani dwa razy? Człowiek oglądał to z takim zaangażowaniem, że nic go już nie zaskoczy a cały czas pamiętam smród kolejnych sezonów.
Pierwszy sezon zawsze na propsie. Ja oglądałem z 3 razy.
 
Back
Top