Seriale

Cobra Kai mi sie skonczyla. Nie mam pojecia co teraz jedyny warunek to zeby bylo dobre i odcinki do 30 min. Ktos cos?
 
Gdyby ktoś wpadł na tak głupi pomysł jak ja (pewnie nikt) czyli włączenie trzeciego sezonu Jessica Jones to odradzam. Gunwo straszne.
 
Gdyby ktoś wpadł na tak głupi pomysł jak ja (pewnie nikt) czyli włączenie trzeciego sezonu Jessica Jones to odradzam. Gunwo straszne.
Ja obejrzałem cały, było trochę irytujących i głupich rzeczy (trish głupia kurwa zajebałbym/jebalbym tez w sumie bo dupa całkiem dobra) ale nie cierpiałem jakoś szczególnie. Może mam zjebany pogląd przez sympatie do postaci Jessici, mega ja lubię.
 
Ja obejrzałem cały, było trochę irytujących i głupich rzeczy (trish głupia kurwa zajebałbym/jebalbym tez w sumie bo dupa całkiem dobra) ale nie cierpiałem jakoś szczególnie. Może mam zjebany pogląd przez sympatie do postaci Jessici, mega ja lubię.
No ja właśnie dlatego włączyłem i przerwałem inne seriale bo baaardzo polubiłem postać Jessici, ale jestem po trzech odcinkach i normalnie zasypiam na siedząco taka zamuła :arielcry:
 
No ja właśnie dlatego włączyłem i przerwałem inne seriale bo baaardzo polubiłem postać Jessici, ale jestem po trzech odcinkach i normalnie zasypiam na siedząco taka zamuła :arielcry:
Początek jest najgorszy, jak tam nawija w tle. Nie mówię ze później jest wybitnie ale na pewno mniej zamuły. Jak lubisz Jessice jak ja (ale to jest kapitalna postać) to możesz spróbować jeszcze raz mimo wszystko
 
Początek jest najgorszy, jak tam nawija w tle. Nie mówię ze później jest wybitnie ale na pewno mniej zamuły. Jak lubisz Jessice jak ja (ale to jest kapitalna postać) to możesz spróbować jeszcze raz mimo wszystko
Oglądam dalej tak czy siak ;)
 
W proponowanych powinno być, jak nie to szukają u nich na kanale i jest odcinek o noahu
Luz mordo, nie ogarnalem ze to Youtube, bo na moim starym fonie wygladalo to jak odtwarzac jakbys wrzucil bezposrednio filmik, juz wciagnalem 3 czesci a w przyszlym tyg zabieram sie za 2gi sezon, dzieki:)
 
Patrzę Euphoria, patrzę link, wbijam z myślą, że znowu będą cycki a tam serio jakaś muzyka
:eddieconspiracy:
Euforia świetny serial. Dużo prawdy o młodych dorosłych dzieciakach. Dobrze pokazane całe to pokręcenie tego pokolenia i walka między potrzebami, a formą tego zjebanego świata.
BTW Legion 1 odc. 3 sezonu niszczy system. Uwielbiam to, jak to jest pokręcona forma. Po drugim słabym/słabszym sezonie, zapowiada się psychodeliczna perełka.
 
Zdecydowanie w topie tego co do tej pory obejrzałem. Woody był świetny, ale to jaką postać wykreował Matthew to jakiś kosmos :brainoverload:

Szkoda że nie byles na bieżąco tutaj w temacie, rozkminy mocarne po każdym epie. Pierwszy sezon epa totalna, drugi niezły, a trzeciego jeszcze nie skończyłem i jakoś się do tego nie palę.
Za to pierwszy sezon Leftovers zrobiłem w kilka dni, teraz w s02 to już jazda bez trzymanki.

https://www.indiewire.com/2019/06/best-tv-shows-decade-2010-2019-netflix-hbo-1202148573/amp/
 
upload_2019-6-29_22-41-50.png
 
fajnie się zakończył ten 4 odcinek Dark, minute wcześniej powiedzialem do dziewczyny co się wydarzy i trafilem w 10-tke :mamed:
 
Back
Top