Seriale

Zazdroszczę tego pierwszego wrażenia. Po The Wire naj serial. Mało kto może równać się z Gandolfinim po tym jak zagrał Tony'ego.
mi z kolei The Wire az tak sie nie podobalo, odpuscilem jakos w drugim czy trzecim sezonie, gdy zamiast murzynów pojawili się Włosi
 
mi z kolei The Wire az tak sie nie podobalo, odpuscilem jakos w drugim czy trzecim sezonie, gdy zamiast murzynów pojawili się Włosi
Grecy i Polacy, to był drugi sezon.
W trzecim wraca ekipa Avona i Stringera.

Top 3 seriali .
 
Właśnie kurwa miałem pisać. Jakim trzeba być pojebem, żeby tego nie oglądać:płacz::płacz::płacz::płacz::płacz::płacz::płacz::płacz::płacz:

DLACZEGO KURWA:jon:
kurwy nie ludzie. najpierw blooddrive, teraz Ash. pewno Happyiego też skasują po 2.
tak to my tej Polski na pewno nie zbudujemy
 
kurwy nie ludzie. najpierw blooddrive, teraz Ash. pewno Happyiego też skasują po 2.
tak to my tej Polski na pewno nie zbudujemy
Tego happy nie znam. Ale jak stawiasz w jednym szeregu z takimi sztosami to muszę obejrzeć.
 

Ten skandynawski serial to thriller opowiadający o dwójce rodzeństwa wyruszającego w niebezpieczną podróż przez świat opustoszały w wyniku epidemii morderczego wirusa.

Premiera 4 Maja - Netflix
 
:frankapprove:

jakos mi umknelo, pociagne do konca, co nie zmienia faktu, ze bez szalu :mamed: subiektywnie 6/10
Z początku się mało działo, ale końcówka była ostra.

Z innej beczki, co myślicie o premierze drugiego sezonu Westworld? Trzeba spędzić sporo czasu żeby sobie poukładać całą tą historię w głowie, a ja jakoś nie mam wielkiej ochoty.
 
Z innej beczki, co myślicie o premierze drugiego sezonu Westworld? Trzeba spędzić sporo czasu żeby sobie poukładać całą tą historię w głowie, a ja jakoś nie mam wielkiej ochoty.
Dla mnie rewelacja, z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki. Historia w pierwszym sezonie była przejrzysta, tak więc nie wiem o co Ci chodzi z układaniem całości w głowie.
Nowy sezon, nowa gra
Roberta, luba Arnolda - a co najważniejsze Man in Black wraca.
 
Wczoraj skończyłem oglądać 1 sezon Dom z papieru i powiem że po prostu zajebisty jest ten serial !!!

4e566f334a13fa85.gif
 
Dla mnie rewelacja, z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki. Historia w pierwszym sezonie była przejrzysta, tak więc nie wiem o co Ci chodzi z układaniem całości w głowie.
Nowy sezon, nowa gra
Roberta, luba Arnolda - a co najważniejsze Man in Black wraca.
Tak to jest jak się dwa lata temu obejrzało pierwszy sezon, teraz sobie przypomniałem kilka rzeczy na reddicie.
 
Back
Top