Seriale

Lauren S. Hissrich spotkała się z Andrzejem Sapkowskim.

Wiedźmin od Netflix.jpg
 
Dzięki, ale oglądałem. Nie mogę przełamać się do obejrzenia drugiego sezonu po zmianie aktorów. Oglądałeś?
ta, chujowy

moze Fargo? zupelnie inny klimat, ale tez masz fajny i masz detektywow w roli glownej
jak cos z takim ciezkim klimatem szukasz to moze byc Upadek
 
I oglądaliście w końcu to "Lost in space" na Netflixie? Warto ruszać, czy też rzeczywiście gniot?

"Dom z papieru" - bardzo fajna dosyć klasyczna sensacja. Ma lepsze i gorze momenty, niektóre akcje naciągane i trochę mało logiczne ale ogląda się przyjemnie. 7,5/10.
 
@Cactus

Jakieś ryzyko, że przyjadą do mnie smutni panowie w czarnych garniturach zabrać mi komputer za ściąganie polskich filmów i seriali? Jak to jest, kit mit czy prawda? Coś kiedyś też obiło o uszy

Kolega mnie straszy, może nie powinnismy być kolegami?
 
@Betonowy Krzychu obejrzalem caly lost in space, ale tylko dlatego, ze nie moglem spac, pozniej juz odcinki na przewijaniu, realizacja spoko, efekty moga byc, ale fabula pelna dziur, malo logiczna, czasem po prostu glupia, generalnie moja ocena to szkoda czasu.
 
Jakieś ryzyko, że przyjadą do mnie smutni panowie w czarnych garniturach zabrać mi komputer za ściąganie polskich filmów i seriali? Jak to jest, kit mit czy prawda? Coś kiedyś też obiło o uszy

jest mozliwe jak sciagasz z torrentow bez zabezpieczen, mi tak wjechali i zabrali, oddali po 3 latach, w zasadzie sam musialem jechac do sadu po to, przy okazji byl alarm bombowy, komp pochodzil moze z miesiac i padl, jakies smieszne grzywny (nie, nie bede tym kurwiom placil ani grosza), a sprawa dalej sie ciagnie, rozchodzi sie o jeden film

historia oczywiscie zmyslona :kis:
 
jest mozliwe jak sciagasz z torrentow bez zabezpieczen, mi tak wjechali i zabrali, oddali po 3 latach, w zasadzie sam musialem jechac do sadu po to, przy okazji byl alarm bombowy, komp pochodzil moze z miesiac i padl, jakies smieszne grzywny (nie, nie bede tym kurwiom placil ani grosza), a sprawa dalej sie ciagnie, rozchodzi sie o jeden film

historia oczywiscie zmyslona :kis:
polski film? bo to wazne w tej zmyslonej historii
 
polski film? bo to wazne w tej zmyslonej historii

nie, nie polski, ale za polskie dojebuja najczesciej, takze nie sciagajcie z torrentow polskich filmow
tez bylem zdziwiony, chodzilo o film 'Witaj w Klubie' jankesy wynajeli prawnikow w pl i scigali ludzi, z siedziba w Los Angeles, mysle sobie, kurwa, slawa mnie juz wszedzie dosiega :rutekajak:
mialem taki niefart, bo wiekszosc ludzi dostawala wezwanie na komende
akurat mi trzepali chate, nakaz przeszukania, ale oddalem kompa i obylo sie bez zadnych wiekszych problemow
a rozne fanty tam mialem ;- )

najlepszy tekst byl psa, ale o co chodzi, po co sciagales? ja przeciez ogladam na cda :mamed:

nie chodzi o sciaganie, tutaj nie ma problemow, ale o udostepnianie, a tak dziala siec torrentowa
 
Last edited:
Back
Top